Η πιο sexy ξένη ηθοποιός των 80's

Ένας φίλος μου την έλεγε: "Ομπρέλα Μπούτι"!!!!
 
Ornella muti ,και γώ.Αλλά οχι με μεγάλη διαφορα απο τις άλλες sexy ηθοποιούς των 1980s. Στην 2η θέση θα έβαζα Kim basinger και Saron Stooun.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Για εμενα ειναι η Louise Robey απο το friday the 13th the series !!!

6925542.jpg
6925542.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Brooke Shields για μένα.
 
Θα έλεγα κι εγώ Bo Derek, αν δεν την κέρδιζε τελευταία στιγμή με διαφορά...στήθους η Annα-Nicole Smith... Ή μήπως, ως "κουνελάκι" δεν πιάνεται;

P.S. : Όμως κάνω λάθος, η Anna-Nicole Smith φιλμογράφησε μέτά το 1990. Οπότε μένουμε στην πρώτη επιλογή, την οποία φυσικά προτιμώ κι από την Ορνέλλα, γιατί πάντα είχε κάτι εξωτικό επάνω της -τα μάτια, κατά βάση...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Αλλες ειναι μονο ομορφες.

Αλλες ειναι απλως σεξυ.

Η Lesley - Anne Down, η Madeline της σειρας Βορειοι και Νοτιοι, τα ειχε και τα δυο.

img6D4hlesley-anne-down.jpg
 
Για μένα η πιο ωραία αλλά και σεξυ ήταν η Hunter Tylo, που την πρωτοείδα στο Τόλμη και Γοητεία και μετά στην μίνι τηλεοπτική σειρά Η Κόρη του Μαχαραγιά.

QEWTD00Z.jpg
 
Η κοπέλα που επαιζε στα ''πουλια πεθαινουν τραγουδωντας'' η μαγκυ νομιζω
 
Kαι η Tawny Kitaen...
 
IMG_20200624_150204.png ή κιμ ήταν φαντασίωση πολλών ανδρών της εποχής εκείνης! Εδώ στο Μαξ που άφησε εποχή ή φωτογράφιση της
 
Εγώ ψηφίζω Κέλυ Λε Μπροκ. Η Μπρουκ Σηλντς είχε μια μίξη αθωότητας και σεξαπηλ. Η Ορνέλα Μούτι επισης πολύ όμορφη και σέξυ αλλά μου φαίνεται ότι κρατάει μια ταμπέλα που γράφει ΣΕΞ. Νομιζω ότι η Κιμ Μπάσιτζερ είναι πιο ισορροπημένη. Αλλά εγώ είμαι γυναίκα μπορεί οι άντρες αυτό που εγώ θεωρώ μείον στην Ορνέλα αυτοί να το θεωρούν προσόν. (που πολύ το υποψιάζομαι).
Μια πολύ γλυκιά και σέξυ κοπέλα των 80ς που δεν έχει αναφερθεί είναι και η Ναστάνζια Κίνσκυ. Προσωπικά τη βρίσκω ότι ήταν σέξυ κορίτσι.

471831267.jpg
 
Εγώ ψηφίζω Κέλυ Λε Μπροκ. Η Μπρουκ Σηλντς είχε μια μίξη αθωότητας και σεξαπηλ. Η Ορνέλα Μούτι επισης πολύ όμορφη και σέξυ αλλά μου φαίνεται ότι κρατάει μια ταμπέλα που γράφει ΣΕΞ. Νομιζω ότι η Κιμ Μπάσιτζερ είναι πιο ισορροπημένη. Αλλά εγώ είμαι γυναίκα μπορεί οι άντρες αυτό που εγώ θεωρώ μείον στην Ορνέλα αυτοί να το θεωρούν προσόν. (που πολύ το υποψιάζομαι).
Μια πολύ γλυκιά και σέξυ κοπέλα των 80ς που δεν έχει αναφερθεί είναι και η Ναστάνζια Κίνσκυ. Προσωπικά τη βρίσκω ότι ήταν σέξυ κορίτσι.

Προβολή συνημμένου 214058
Μου θυμισες την τες και το χαρεμι τώρα είχε πρωταγωνιστήσει και ήταν αγγελος
 
Τελευταία επεξεργασία:
Μου θυμισες την τες και το χαρέμι τώρα είχε πρωταγωνιστήσει σε αυτές τις δύο ταινίες και ήταν αγγελος
Η Νασταζια Κινσκι κακογερασε. Στα νιατα της ομως ηταν θεα.
 
Σοβαρά bambinella; Όπως και να χει να την χαιρεσαι την κόρη σου.
 
Ναι πράγματι μοιάζει σαν να έχει περάσει ζωή με καταχρήσεις. Τώρα είναι 59 βέβαια αλλά τα ίχνη της ομορφιάς της υπάρχουν ακόμα.

32.afp_-700x525.jpg


Απλά δεν είναι η κούκλα που ήταν. Λένε ότι συνέβαλε και η κακοποίηση που υπέστησαν αυτή αλλά περισσότερο η αδελφή της. p1c4kd1dbr1ett106mfk91j5sqjkf_900.jpg
 
Σοβαρά bambinella; Όπως και να χει να την χαιρεσαι την κόρη σου.
Μαλλον κατι αλλο ηθελε να πει η Αριαδνη: "Η κορη της, Μπαμπι, ειναι ομορφη κοπελα κ.λ.π." Κι εδω καταλαβαινουμε τη χρησιμοτητα του κομματος....:)
Σε ευχαριστω πολυ παντως, Λωρα. Εχω πραγματι μια κορη και κραταω την ευχη σου. :)
 
ΧΑ χα έγινε παρεξηγήσεις. Για την κόρη της νασταζια λέω γκουκλαρετε να την δείτε κιόλας έχει εξωτική ομορφιά καθώς ο μπαμπάς της είναι μαύρος.
 
sexy, αλλά ήταν τραγουδίστρια, όχι ηθοποιός....:)
 
Πίσω
Μπλουζα