Η πρώτη μου επέτειος

Bambinella

Extra Galactic RetroEntity!
Joined
18 Mαϊ 2010
Μηνύματα
16.499
Αντιδράσεις
28.053
Πριν απο εναν χρονο, στις 18 Μαιου του 2010, εγινα κι εγω μελος της παρεας σας.

Ηρθα εδω μη γνωριζοντας ακομα καλα, καλα τι θα βρω απο θεματα και προσωπα. Ο χωρος φυσικα ηταν ο,τι επερεπε για να ανακαλυψω και να ξαναθυμηθω ρετρο αγαπημενες καταστασεις.

Ειμαι απο τη φυση μου ανθρωπος πολυ δεμενος με το παρελθον και το Retromaniax αποτελεσε για μενα εναν καινουργιο κοσμο που ανοιχτηκε μπροστα μου και μου εδωσε ξανα μερικα απο τα πιο ομορφα κομματια της παιδικης και εφηβικης μου ηλικιας.

Μεσα στον χρονο που περασε, χαρηκα, γελασα, δακρυσα και γνωρισα εσας που τωρα πια εισαστε μερος της ζωης μου και της καρδιας μου.

Σας ευχαριστω για τη χαρα που συνεχιζετε να μου δινετε.

Σας ευχαριστω για οσα μαθαινω κοντα σας.
 
Κι εμείς σε ευχαριστούμε!

Ένα forum χωρίς μέλη είναι μια πόλη χωρίς κατοίκους. Κάθε ένας δίνει το δικό του "χρώμα" στη κοινότητα, με τα πιστεύω του, τις προτιμήσεις του και τις κόντρες του!

Να τα εκατοστήσεις λοιπόν!!!!!!!!!!
 
Η Bambi μπηκε, σαρωσε τα κουιζ, μας εξεπληξε με τις κινηματογραφικες της γνωσεις και πηρε ενδιαφερουσες πρωτοβουλιες.

Ειμαστε ευτυχεις που εισαι μελος της κοινοτητας!
 
Και δικη μας χαρα που εισαι μαζι μας :)

Να εκατοστησεις εδω, ευχομαι ολοψυχα..
 
Μια bambinella, σε ένα "κουκλίστικο" φόρουμ !

Τι πιό λογική κατάληξη ;
 
Kαι πρέπει να φάμε και τούρτα σε μια τέτοια επέτειο :)

cake-topper-letter-B.jpg
 
Η αγάπη της για το φόρουμ και τα μέλη του και η σεμνή της αλλά σταθερή παρουσία είναι κατά τη γνώμη μου εφαλτήριο για το φόρουμ. Η Μπαμπινέλα συνεχώς προσφέρει νέες γνώσεις ειδικά στον τομέα του κινηματογράφου, αλλά και φρεσκάδα στο φόρουμ! (Ναι, υπάρχει και ρετρό φρεσκάδα, αυτή είναι η μαγεία του φόρουμ).
 
Kambia, εχεις το μεγαλο προσον να δινεις στα μελη την τουρτα που τους ταιριαζει. Η δικη μου ειναι στιλατη, λαμπερη και χολυγουντιανων προδιαγραφων! :)

Το τεραστιο Β που εβαλες, ειναι αρχικο οχι μονο του Bambinella, αλλα και του Βιβη, που ειναι το ονομα μου. Εκανες διανα λοιπον!

Το κυριοτερο ομως, ειναι οτι την τουρτα αυτη τη λαχταρουσα σχεδον ενα χρονο τωρα.

Οταν πρωτοηρθα εδω, παρελειψα να περασω απο τα Νεα Μελη κι ετσι εχασα την τουρτα μου. :cry:

Σε ευχαριστω λοιπον, που μου την κερνας σημερα! Φαινεται πολυ νοστιμη! :D
 
Nα τα εκατοστήσεις και πάντα με ωραία κουίζ.... :)
 
συγχαρητηρια bambinella 100,να τα εκατοστησεις
thumbsup1.gif


(kambia με τοσες τουρτες μια ερωτηση:ζαχαροπλαστης εισαι?
lol.gif
lol.gif
lol.gif
)
 
Φίλη μου bambinella 100, δεν ξέρω τι να γράψω εδώ που δεν στο έχω ήδη γράψει κατά καιρούς είτε δημοσίως, είτε και κατ' ιδίαν; :)

Σε ευχαριστώ πολύ εκ μέρους όλων των μελών για την συμμετοχή σου στο forum, το οποίο το εμπλουτίζεις καθημερινά με τα ενδιαφέροντα posts σου στα οποία διακρίνονται αφ' ενός οι γνώσεις σου και αφ' ετέρου η αγάπη σου για το αντικείμενο. Τόσο το "Μέρες Τηλεόρασης" (από όπου σε "γνώρισα"), αλλά ακόμα περισσότερο η "Κινηματογραφική Λέσχη" είναι πιο "πλούσια" λόγω της ενεργής σου συμμετοχής! Ελπίζω να συνεχίσεις για πολύ καιρό ακόμα να μοιράζεσαι τις όμορφες ρετρο-αναμνήσεις σου μαζί μας, τόσο μέσω του forum, όσο και μέσω των blogs του forum! :)

Καλή συνέχεια λοιπόν!

Β

ΥΓ Πέρασε ένας χρόνος; ;)
 
Bambinella σ' ευχαριστώ κι εγώ με την σειρά μου για την παρέα σου και την συνολική προσφορά σου!! Στα quiz δεν πρόλαβα να συμμετάσχω (όχι πως ήξερα και όλες τις απαντήσεις δηλαδή, αλλά θα έλεγα κι εγώ το κατιτίς μου) επειδή λόγω της βάσης δεν προλαβαίνω και πολλά τα βλέπω εκ των υστέρων στο φόρουμ, αλλά είμαι σίγουρος πως με την όρεξη και το μεράκι που διαθέτεις, θα δούνε κι άλλα τα μάτια μας, οπότε όλο και κάποιο θα τύχει να "τρακάρω"! :)
 
Χρόνια Πολλά Bambinella.

Η παρουσία σου ομορφαίνει το retromaniax,

γιατί αφενός με τα avatar σου μας ανοίγεις τα μάτια,

ενώ με τις retro-γνώσεις σου και την συνολική σου προσφορά, μας ανοίγεις το μυαλό.

Το τερπνόν μετά του ωφελίμου.

Νά' σαι πάντα καλά.
 
Εμεις σε ευχαριστουμε bambinella

για ολα οσα εχεις κανει για το φορουμ

να τα εκατοσησεις και παντα με υγεια
 
Κι εγώ με τη σειρα μου θέλω να σε ευχαριστήσω bambinella όχι μόνο για την προσφορά σου αλλά και λίγο πιο προσωπικά για όλα τα υπόλοιπα :) - ξέρεις εσυ! Να είσαι πάντα καλά και καλή συνεχεια.
 
Σας ευχαριστω πολυ ολους σας! :thanx2:
 
Πίσω
Μπλουζα