Η ρετρόφατσα πίσω από το nickname...

Χμ... βλέπω ARETARA και Ajax87 πιάσαν τις στρατιωτικές. Εγώ καλύτερα να μην βάλω από το στρατό καμία γιατί θα πέσει κράξιμο :p .
 
Χαχαχαχαχαχαχχαχα :rofl: :rofl:

ps.Βγαινουμε off topic παλι :p
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
20140727_193131.jpg

Αυθεντική ρετρό από το 1994, αγαπημένο Ts, λατρεμένες εποχές, τότε που όλα στρέφονταν γύρω από μηχανάκια, αμάξια κ λοιπές σκανδαλιές (όχι τώρα έχω αλλάξει σε χαρακτήρα, εκτός απ το μαΛΛί :p )
 
Ειστε ολοι καταπληκτηκοι.Ας βαλω και μια δικια μου πριν ενα μηνα.Βασικα τωρα πια ειμαι 32

nikos.jpg
 
Ολα στο καταλληλο κλιμα....γαντι,T-Shirt,background... :D

Ωραιος!!!! :thumbup:
 
Να μαι και γω (αν και νομίζω πως την έχω ανεβάσει ξανά)

IMG_1303.jpg
 
Ας βαλω και την δικη μου, αν και εχω αποτυπωθει σε πολλες συναντησεις του ρετρομανιαξ.

Διαλεξα μια απο αυτες

1111111114.jpg
 
Ωραίο θέμα παιδιά

Αν και κάποια στιγμή είχα την μούρη μου για άβαταρ, για όσους δεν με είδαν ή όσοι δεν με ξέρουν προσωπικά ή δεν ξέρουν και από το Φατσοβιβλίο...............

Ορίστε

attachment.php
 
Ajax87 είπε:
Βλεπω πισω αχνοφαινοντε κατι φιγουρες Getta Robo και Mazinger Z κανε μια καλη και βγαλτες απο πιο κοντα να τις δω pls! :D Απο πια σειρα ειναι;

Ps.sorry για το offtopic.
χαχαχα φίλε μου δεν είναι δικές μου, είναι απο event σε περιπτερο της toyhunters.gr! Δεν έχω πιο κοντινή φωτογραφία δυστυχώς!
 
DSCI0398.jpg

Να και μια δικιά μου.
 
gremlinakos είπε:
χαχαχα φίλε μου δεν είναι δικές μου, είναι απο event σε περιπτερο της toyhunters.gr! Δεν έχω πιο κοντινή φωτογραφία δυστυχώς!
Νομιζα ηταν καποιος δικος σου χωρος :) (εμεινα μ.....ς με τοσες φιγουρες που ειδα :p )
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Για την ιστορια, σε μια απο τις ελαχιστες συναντησεις οπου ειχα παρευρεθει υπηρχε και μια καμερα. Ενα βιντεακι ειχε ανεβει στο ΥΤ αλλα (ευτυχως) οταν με επιασε η καμερα ημουν πισω απο κατι αλλα ατομα, και φανηκε μονο η πλατη μου :p
 
Να 'μαι κι εγώ :D ...Μέσα από τις σελίδες του RetroClub, όταν είχα κερδίσει τη φλουράκλα :D

SAM_1677.jpg


Μέσα στις σελίδες του RetroClub θα βρείτε πολλούς retroδεινόσαυρους, μέλη και στο RetroManiaX αλλά δεν πρόκειται να μου πάρετε κουβέντα ! Ας αποκαλυφθούν μόνοι τους ! Χα! Χα! Χα!
 
Πίσω
Μπλουζα