Η συλλογή μου σε 10 cds

Πωωωωωωωωω....Ενα νιάνιαρο ήμουν ακόμα...Ευχαριστούμε!
 
(πρεπει να αλλαξουμε τον τιτλο του thread - δεν υπαρχει τιποτα για κατεβασμα στο φορου μας - ελεος πια)
 
Ήμαρτον ρε φίλε!!!!

Μα καλά,δε διαβάζεις τι λέει ο Paspartoo τρία posts παραπάνω ;;;
 
Απαιχτο το καμπαιλέισον!
 
To κομμάτι πού έλεγε "Πάρε με" της Ελένης Δήμου ήταν ο πρώτος δίσκος ποτ έβαλα σε πικάπ δικό μου και είχα στην κατοχή μου! Κάπου νωρίτερα έπαιζα σε ραδιοφωνικό σταθμό βινύλιο αλλά οι δίσκοι δεν ήταν ιδιοκτησία μου.
 
Αν ψαχνεις για κατεβασματα, χανεις το χρονο σου. Δεν υπαρχουν τετοια πραγματα εδω μεσα.

Διαβαστε τους Κανονισμους Λειτουργιας στις κοινοτητες που εγγραφεστε ρε παιδια. Θα επενδυσετε το χρονο που χανετε σε κατι αποδοτικοτερο
 
Διαβασε το ποστ του Wally λιγο πιο πανω - δεν υπαρχει τιποτα να κατεβασεις εδω μεσα.
 
@Minos35:

Wally είπε:
Αν ψαχνεις για κατεβασματα, χανεις το χρονο σου. Δεν υπαρχουν τετοια πραγματα εδω μεσα.
Διαβαστε τους Κανονισμους Λειτουργιας στις κοινοτητες που εγγραφεστε ρε παιδια. Θα επενδυσετε το χρονο που χανετε σε κατι αποδοτικοτερο
Σε παρακαλώ, μην ξαναποστάρεις απλά για να κατεβάσεις - είσαι ένα κλικ πριν τον αποκλεισμό.
 
..οτι οταν τα αλλα παιδακια εκαναν ορθογραφια εσυ ετρεχες στα δισκαδικα? :points:

"τη μου θυμησατε " ....
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ευχαριστούμε πολύ! Εξαιρετική λίστα!

---------------

Ευχαριστούμε πολύ πολύ!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Όσα ευχαριστώ και να γράψεις δεν έχει να κατεβάσεις τίποτα! Κάνε τον κόπο να διαβάσεις τους κανονισμούς ή έστω λιγο πιο πάνω στη παρούσα σελίδα!
 
Ωραία συλλογή thebest :thumbup:

Μια ερώτηση μονο... Η Αρβανιτάκη τι δουλειά έχει με τα σαπάκια ??? :eek:
 
PAPPOYS είπε:
Ωραία συλλογή thebest :thumbup:
Μια ερώτηση μονο... Η Αρβανιτάκη τι δουλειά έχει με τα σαπάκια ??? :eek:
Όλα αυτά τα κομμάτια τα επέλεξα με βάση τις αναμνήσεις που έχω.Τα κομμάτια που έχω βάλει από Αρβανιτάκη μου θυμίζουν όμορφες στιγμές της παιδικής μου ηλικίας.
 
Πολύ καλή η συλλογή των τραγουδιών!
 
Και ποίο καλό παιδί θα μπει στο κόπο τώρα να τα κάνει spotify playlist :p
 
Πίσω
Μπλουζα