Η συλλογή μου - NES & SNES (Sephirothson)

μερικές προσθηκες που έκανα το τελευταιο διαστημα,καθώς και η μιρκή συλλογή μου απο το αγαπημένο game boy:)

13206157.jpg
DSCN3188.jpg


DSCN3188.jpg

13206157.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Σάκη μου (και λοιποί) - μια θερμή παράκληση για το θέμα των attachments!

Θα με διευκολύνετε πάρα πολύ! :flower:
 
Πρίν από λίγες μέρες πρόσθεσα στην συλλογή μου ένα κουτάτο gameboy και φυσικά η χαρά μου δεν περιγράφεται :)

DSCN3290.jpg

DSCN3289.jpg
 
sephirothson είπε:
Πρίν από λίγες μέρες πρόσθεσα στην συλλογή μου ένα κουτάτο gameboy και φυσικά η χαρά μου δεν περιγράφεται :)
Προβολή συνημμένου 84231 Προβολή συνημμένου 84232
Όλα τα λεφτά αυτή η συσκευασία. Με πήγες 19 χρόνια πίσω!! Εύχομαι να το λιώσεις!! Καλορίζικο.
 
Μετά από πάααααααρα πολύ καιρό έκανα κάποιες αγορές.Σαφώς και είμαι πολύ χαρούμενος μιας και τα παιχνίδια αυτά είναι απο τα αγαπημένα μου

DSCN3541.jpg
 
Πολυ ωραιες οι συλλογες σου! :thumbup: (Μαλλον μου ειχε ξεφυγει το thread)
 
Και τα 9 NES παιχνιδια της παραπανω φωτογραφιας ειναι απιστευτα,ειναι απο τα κορυφαια παιχνιδια της κονσολας και καποια απο αυτα ειναι μεχρι και σημερα μεσα στης κορυφαιες σειρες παιχνιδιων που εχουν κυκλοφορησει στα video games.Οποτε μπραβο για τα νεα σου αποκτηματα φιλαρακι μου sephirothson:thumbup:
 
Ωραίος Σάκη! Κορυφαίοι τίτλοι...!!
 
Ευχαριστώ πολύ παιδια για τα καλά σας λόγια.Με βλέπω να καίγομαι αυτό το διαστημα απο το παιχίδι :D
 
Μερικές νέες προσθήκες που έκανα :D

DSCN3720.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Μπραβο Σακη. Που βρισκεις βρε θηριο ολα τα ελληνικα κουτια :)
 
Καλοριζικα :D .
 
Ευχαριστώ παιδιά. Johnny θα έλεγα ότι μάλλον είμαι τυχερός!!Ακόμα και το skate or die είναι με itochu.Γενικά η αλήθεια είναι ότι τρελαίνομαι με τα αυτοκόλλητα itochu οπότε ψάχνω αρκετά και όπως είπα πριν έχω σταθεί και αρκετά τυχερός :)
 
Πρώτο πράμα, ειδικά το mystic quest αν και δεν αντέχει πλέον ως παιχνίδι, όποτε το βλέπω μου δημιουργεί ένα βαθύ αίσθημα συγκίνησης!Θυμάμαι μικρός το είχα τερματίσει στα γρήγορα αλλά επειδή του αδερφού μου δεν του πολυάρεσε, αναγκααστήκαμε να το δώσουμε για να πάρουμε άλλο πιο φτηνά.Εμένα όμως επειδή μου άρεσε, μάζεψα χρήματα, το αγόρασα κρυφά και έκατσα να το τερματίσω πάλι σκοτώνοντας όλους τους εχθρους, ακόμα κι αυτους που δεν είναι στο δρόμο σου.Η μουσική πάντως κρατά ακόμα, πολύ ζόρικη!
 
Πίσω
Μπλουζα