Η συλλογή μου!

Φοβερη συλλογη :clap:
 
Εκπληκτική συλλογή! :cool:

Ζηλευτή θα έλεγα!



Δε θα ήθελα να είμαι στη θέση αυτού που τα καθαρίζει.... :D
 
βασικα...δεν τα αγγιζει κανεις κοριτσια!!ουτε καν εγω...!αυτα ειναι μια που τα ανοιγεις απο την συσκευασια....τα στηνεις στο ραφι και τελος...απλα τα χαζευεις!!!
 
Δεν θέλω να φανταστώ τι θα γίνει σε περίπτωση σεισμού!!! :sealed: Ελπίζω να τα έχεις κάπως στερεωμένα.Πολύ εντυπωσιακή συλλογή stelios_knight! :thumbup:
 
στον μεγαλο σεισμο παντως το 99 ειχα απειροελαχιστες πτωσεις!!χαχαχαα!!πρεπει να γινει κατι σαν τον σεισμο της κινας για να πεσουν κατω!!αυτη την στιγμη στο δωματι γινετε ενας πανικος απο φιγουρες παντου ακομα και στο πατωμα!!δεν μπορεις να μπεις μεσα στο δωματιο λεμε!αυτες τις μερες θα βρω λιγο χρονο να παω μεχρι το ικεα να τσιμπισω 3-4 βιτρινες να το οργανωσω λιγο και φυσικα θα βαλω κι αλλες φωτο!!
 
foveri i syllogi soy.exo kai ego aytin tin trella kai san kai sena exo kai ego gemisi ena domatio me action figures.exo kai ego polla apo ta kommatia poy exeis kai esy.alla ego ta exo akoma mesa sta koytia den maresoyn ta atyximata.
 
φίλε θα πω μια ατάκα που λέγαμε μικροί "να έρθω να παίξουμε" φανταστική συλλογή είσαι άψογος και όσο για το car τι να πω .. θέλω βόοοοοολταααααα (και άσε τους mod να περιμένουν χεχεχε )
 
Απίστευτο! Απίθανη η συλλογή σου... ΜΠΡΑΒΟ και πάλι ΜΠΡΑΒΟ!!! :clap: :clap:
 
κανενα νεο ? βγαλε καμια φωτο να δουμε πως τα εχεις τωρα??
 
φίλε έχεις playmobil??????για μένα ήταν τα καλύτερα!
 
θα σου πρότεινα να παραγγείλεις βιβλιοθήκη με τζάμι και φωτισμό για ανάδειξη όλου του μεγαλείου της συλλογής σου. Συν το γεγονός ότι θα απαλαχθείς από την σκόνη. Μπράβο σου παντως τέλεια η συλλογή σου
 
Εκπληκτική συλλογή! Μπράβο!
 
Τρομερή συλλογή, γεμάτη αναμνήσεις...
 
Τελεια συλλογη!! Εγω ξεκινησα action figures στις αρχες του 2000 και πρεπει να εχω συνολο 100 φιγουρινια, αλλα μολις γεννηθηκε η κορη μου τα μαζεψα σε κουτες. Μεταξυ αυτων, Star Trek, πολλες απο Spawn universe, Conan, movie killers (Freddy, jason, Leatherface κλπ). Απο τα παιδικα μου χρονια εχω μονο μερικους Thundercats & Τρανσφορμερς. Τωρα πλεον στην κρεβατοκαμαρα (εχω συζυγο με κατανοηση ευτυχως) εχω μονο Τρανσφορμερς παλιους και καινουργιους και διαστημοπλοια. 6 Enterprise, ενα διαστημικο λεωφορειο με το ονομα Εντερπραιζ ωστε να ειναι μερος του Star Trek, titanium series Viper απο Galactica και συνεχιζω με τα σκαφακια απο Star Wars της DeAgostiny. Επισης 2 διασημες χρονομηχανες, το DeLorean και το Tardis (καθως και 2 sonic screwdriver).
 
DoctorGalifrean οταν εχεις χρονο σε παρακαλω ανεβασε μας φωτο απο action figures με Star Trek και Thundercats!!! :please: :D :D:flower:

υ.γ. Παιδια, μακαρι το παιδι, ο stelios_knight που ανοιξε το παρόν θρεντ να σας απαντησει σε αυτα που τον ρωτατε, γιατι η τελευταια του δραστηριοτητα, αν προσεξατε ειναι στις 15-05-08:) :D . Μακαρι γιατι βλεπω οτι εχει πολυ ομορφη συλλογη!
 
Αναστασια είπε:
DoctorGalifrean οταν εχεις χρονο σε παρακαλω ανεβασε μας φωτο απο action figures με Star Trek και Thundercats!!! :please: :D :D:flower:
υ.γ. Παιδια, μακαρι το παιδι, ο stelios_knight που ανοιξε το παρόν θρεντ να σας απαντησει σε αυτα που τον ρωτατε, γιατι η τελευταια του δραστηριοτητα, αν προσεξατε ειναι στις 15-05-08:) :D . Μακαρι γιατι βλεπω οτι εχει πολυ ομορφη συλλογη!
Θα το κανω με την πρωτη ευκαιρια, απλα ειναι καπως δυσκολο λογω του οτι οι κουτες βρισκονται στο παταρι... (νομιζω ομως οτι οι φιγουρες του Σταρ Τρεκ ειναι μεσα στη ντουλαπα μου)...
 
Φοβερή συλλογή ! Θα καθόμουν ώρες να τα χαζεύω όλα από κοντά ! :)

Big Bravo Στέλιο !
 
απιστευτη συλλογη....ευγε!!!
 
μπραβο

πολυ ωραια συλλογη εχεις!!
 
Πίσω
Μπλουζα