Η συλλογή παιχνιδιών σας στο PS2

Daytime Dreamer

RetroActive
Joined
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
290
Αντιδράσεις
7
Καλησπέρα σε όλους!

Το PlayStation 2 είναι αναμφισβήτητα η κονσόλα με την μεγαλύτερη βιβλιοθήκη παιχνιδιών.

Για αυτόν ακριβώς τον λόγο θα θέλαμε να μας δείξετε στο επίσημο PlayStation Forum πόσο μεγάλη είναι η συλλογή παιχνιδιών σας από PlayStation 2 παιχνίδια.

Πως;! Απλά απαντήστε με μια φωτογραφία της συλλογής σας στο παρακάτω link:

PS2 Game Collection - #playstationmemories

Στο forum συνδέεστε με το PSN email σας και τον PSN κωδικό σας. Απαγορεύονται τα Greeklish :)

Και εάν δεν έχετε πλέον παιχνίδια του PS2;! Κανένα πρόβλημα. Απλά κάντε ποστ μια φωτογραφία ενός παιχνιδιού που σας θυμίζει έντονα το PlayStation 2.

Ο χρήστης με την καλύτερη φωτογραφία θα μπει στο PlayStation Μουσείο thread.

Ανεπίσημα, ο χρήστης με την καλύτερη φωτογραφία θα λάβει εκ μέρους μου 10 σφραγισμένα PS2 παιχνίδια (PAL) μιας και ξέρω ότι είστε μεγάλοι συλλέκτες στο retromaniax! :D
 
Δυστυχως εχω κρατησει μονο ολα αυτα που "κατι μου ελεγαν", οποτε δεν νομιζω να εχω πανω απο 100. Αλλα ειναι τα best.... shadow of the colossus, ICO, street fighter 15Th anniversary, metal slag antology, world heroes antrology, street fighter alpha collection, ολα τα FF, silent hill 2,3 , prince of persia trilogy, τα castlevania, τα sega collection, ολα τα guitar hero, ολα τα resident evil, ολα τα Gran Turismo, ολα τα devil may cry, ολα τα god of war, ολα τα street fighter, το εξαιρετικο james pond 2 : robocod και φυσικα περιπου 50 shooters, οπως steel dragon, gunbird, psyveriar, r-type κτλ
 
Στο PS2 δεν έχω και πολύ πράγμα:

Fifa 06

Gran Turismo 3

Harry Potter 1,2,3 σε ένα πακέτο

Midway Arcade Treasures 2

Mortal Kombat Deception

NBA Live 06

Resident Evil 4

Resident Evil Code Veronica

Sega Mega Drive Collection

αυτά προς το παρόν
 
Πίσω
Μπλουζα