Η φλίπερ συλλογή μου

telonio

Retro PaTRi@RcH
Joined
19 Ιουλ 2006
Μηνύματα
4.487
Αντιδράσεις
2.294
Αυτά είναι, έχω μείνει άφωνος τι καμπίνες και πράσινα άλογα. :supergrin:

Eιδικά για το Hounted house, μου τρέχουν τα σάλια.
 
Φοβερή συλλογή. Χελώνες νίντζα δεν ήξερα ότι υπήρχαν σε φλίπερ.
 
Τι εχεις κανει εκει περα;; :D

Φοβερη συλλογη , μπραβο!!!
 
Αχουυυυυ...gorgar βλέπω ότι έχεις πρόβλημα χώρου!!! Είναι πολύ στριμωγμένα.

Προθυμοποιούμαι να σου πάρω μερικά (τα μεταφορικά δικά μου) και να τα φιλοξενήσω στο σπίτι μου. :p

Επιπλέον θα ήθελα να σου υπενθυμίσω ότι ως νέο μέλος της κοινότητάς οφείλεις να διαβάσεις και να σέβεσαι τους κανόνες της!!!! :p

Απαγορέυεται η ξαφνική ανάρτηση φωτογραφικού υλικού που είναι βέβαιο πως θα μας δημιουργίσει αυπνίες , προβλήματα στην δουλειά μας και στον γάμο μας.

Πρώτα προειδοποιείς και μετά ανεβάζεις σιγά ...σιγά ....φωτογραφίες. :cry:

ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΟΛΤ ΝΑ ΕΠΕΜΒΟΥΝ ΟΙ MODERATORS

:p :p:p:p:p:p:p:p
 
Και να φανταστειτε οτι ολα ξεκινησαν απο ενα παιδικο πλαστικο φλιπερ που πηρα δωρο στον γιο μου με τους transformers και μου εγινε εμμονη να βρω ενα κανονικο φλιπερ. Απο τοτε εχουν περασει 10 χρονια και εχω γυρισει τη μιση Ελλαδα και πανω για να τα βρω .Εχω μερικα ακομα να ανακατασκευασω. Συντομα φωτο και απο το custom φλιπερ που εχω φτιαξει απο την ταινια 300......

ΝΑ μου πειτε ποτε να ανεβασω φωτο για να μην εχουμε διαζυγια και καυγαδες..... :diablotin: :supergrin:
 
Θεός τέλος! 'Οτι και να πω θα είναι λίγο.

Θα ήθελα πάρα πολύ να μάθω για τον controller/πλακέτα που χρησιμοποιείς για να αυξάνει το σκορ όταν χτυπάει η μπάλα συγκεκριμένα σημεία.
 
η πλακετα ειναι mpu της bally δηλαδη του φλιπερ
 
Μετα απο αυτα που ειδα τι να σχολιασω????Αφωνος και εγω....
 
Gorgar, Kiss τι να λεμε!

Φλιπερ 300!! Εχω μεινει παγωτο. Δεν εχω ξαναδει custom φλιπερ build.

Κρατα μας ενημερους!!
 
Wally είπε:
....Εχω μεινει παγωτο. Δεν εχω ξαναδει custom φλιπερ build.
Κρατα μας ενημερους!!
Βάλε κι εμένα μέσα !! Συγχαρητήρια και RESPECT !!
 
Ενταξει.....μας εκαψες.....δεν υπαρχουν λογια!!! Για τα μηχανηματα, για την διακοσμηση!! Α-ψο-γα!

Να τα χαιρεσαι...που θα τα χαιρεσαι χαχα.

Παιρνω μια σακκουλα δεκαρικα που εχω και ερχομαι!
 
Φοβερή συλλογή, νοιώθω σαν να βλέπω φωτογραφίες από κάποια αίθουσα ψυχαγωγίας όπως λέγαμε τότε που πηγαίναμε στα ουφάδικα!

Συγχαρητήρια φίλε για την φοβερή συλλογή σου!!! Πολλές αναμνήσεις!!! :)
 
Αχ αυτές οι ΜΑΜΕ καμπίνες....

Και το Tehkan World Cup....
 
Σας ευχαριστω ολους για τα καλα λογια.

Συντομα θα ανεβασω φωτο απο νεο project.
 
Δεν έχω κάτι να γράψω , δεν έχω κάτι να πώ .... αλλά δεν αντέχω....custom fliper!!!!!! μας έστειλες κανονικά...άσε τα jukebox και όλα τα άλλα!!!!!!

Χίλια μπράβο για το μεράκι σου!

καντε τον ban να τελειώνουμε!!! :diablotin:
 
φλιπερ doctor who kai super mario bros project

λιγες φωτο πριν την ανακατασκευη,
 
Δεν ξέρω αν είχε έρθει εδώ στη χώρα μας το medieval madness, τρελό φλίπερ που πιάνει κυριολεκτικά αστρονομικές τιμές. Έχουν βγάλει και remake στην Αμερική.

Θέλω τόσο πολύ ένα φλίπερ που έψαχνα να βρω πληροφορίες πως να φτιάξεις ένα (όχι ψηφιακό). Βρήκα κάποιον που έχει φτιάξει ένα αναλογικό φλίπερ με το arduino και έδινε και κάποιο κώδικα. Τρελό μπέρδεμα όμως αφού δεν έχω ιδέα από το arduino.
 
φιλε telonio το medieval madness ειναι ενα απο τα πολυ καλα φλιπερ στην παγκοσμια 10 με τα καλυτερα φλιπερ εχει παντα την 5 η την 6 θεση.

πριν 3 με 4 χρονια εχασα ενα μεσα απο τα χερια μου απο τοτε δεν εχω βρει αλλο.
 
Πίσω
Μπλουζα