Η Queensryche Συλλογή μου

tantalos

Retro Member
Joined
26 Ιαν 2009
Μηνύματα
180
Αντιδράσεις
25
Ελπιζω να μην απέχω πολύ από τον "Retro" Χαρακτήρα του Forum. Γιαυτο αλλωστε θα συμπεριλαβω μονο τα βινυλια, και οχι καποιες επιπλεον φωτος που εχω απο CD. Αν παρολαυτα ξεφευγω απο τον χαρακτηρα του site Και του Forum, ενας διαχειριστης μπορει να μου σβησει το post. :)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
αξιος!!

μια χαρα σε βλεπω..
 
Thanks παιδια, αυτες τις μερες πηρα μερικα ακομα - 1 picture disk του 'Warning' και ενα Κορεατικο 'Rage for Order' με Πρασινο Sleeve, αλλα δεν προλαβα να τα φωτογραφησω ακομα....

Birlas_Korkos εισαι φανατικος "Απαραδεκτος" - ακους και Queensryche? Μηπως εισαι ο χαμενος μου αδερφος;;;; ;-)
 
tantalos είπε:
Thanks παιδια, αυτες τις μερες πηρα μερικα ακομα - 1 picture disk του 'Warning' και ενα Κορεατικο 'Rage for Order' με Πρασινο Sleeve, αλλα δεν προλαβα να τα φωτογραφησω ακομα....
Birlas_Korkos εισαι φανατικος "Απαραδεκτος" - ακους και Queensryche? Μηπως εισαι ο χαμενος μου αδερφος;;;; ;-)


Για κακη μου τυχη ,η μοιρα μου επαιξε ασχημο παιχνιδι και αντι για αδερφο μου εδωσε μια ψυχοπαθη κουλτουριαρα αδερφη,η οποια δεν εχει ιδεα τι σημαινει Eyes of a Stranger και Neue Regel,που τουλαχιστον ξερει τους Απαραδεκτους και τους παρακολουθει(οχι ομως σαν το πωρωμενιδι τον αδερφο της).Πρωτη μου επαφη με τους θεους ηταν το 1994 με το Promised Land και το Lady Jane-Someone else και μετα επρεπε παση θυσια να εισχωρησω στα αδυτα της μουσικης τους(Σπυρος<<εγω παση θυσια πρεπει να εισχωρησω στους χωρους της διανοησης>> Βλασσης<<και εγω παση θυσια πρεπει να εισχωρησω στο κρεββατι μου!!>>) και δεν το μετανιωσα απο τοτε...

Παω τωρα να ακουσω λιγο Future Tense απο Sanctuary για να θυμηθουμε τα παλια!!μαλλιαδες ενωμενοι ,ποτε νικημενοι!!
 
Tantalos αν δεν σου κάνει κόπο δώσε και φωτό με τα cds σου!!!!

Εκπληκτική συλλογή. Συγχαρητήρια!!!!!!!!!!!!
 
Birlas_Korkos - LOL, γελασα με το post σου φιλε μου, το επεισοδιο με τον Κωνσταντεν ειναι ανετα μεσα στα 5 καλυτερα της σειρας! "Εχει προβλημα ο Κωνσταντεν με τις αμπαρες;!;!;!" . Kαι στα καπακια ανατριχιασα γιατι μου θυμισες πολλα με εκεινο το 'Future Tense'... Ανατριχιαζα με το 'Eden Lies Obscured', τι να λεμε τωρα, αν αρχισουμε δε θα τελειωσουμε!

Pooky, your wish is my command ;) . Σε λιγακι. Μη περιμενεις και τιποτα φοβερο παντως, μια που αρκετα CD υπαρχουν ηδη, οπως βλεπεις, και στις παραπανω φωτογραφιες :)

Mετά από προτροπή του φίλου Pooky...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Μεγαλη μπαλα φιλε! Ωραιος!!
 
tantalos είπε:
Thanks παιδια, αυτες τις μερες πηρα μερικα ακομα - 1 picture disk του 'Warning' και ενα Κορεατικο 'Rage for Order' με Πρασινο Sleeve, αλλα δεν προλαβα να τα φωτογραφησω ακομα....
Birlas_Korkos εισαι φανατικος "Απαραδεκτος" - ακους και Queensryche? Μηπως εισαι ο χαμενος μου αδερφος;;;; ;-)
Ωραιος....

Στο Music Center το βρηκες?
 
Πίσω
Μπλουζα