Η Tecmo Koei ανακοίνωσε αποκλειστικά για το Wii U νέο Fatal Frame (Project Zero)

SurvivalHorror

RetroActive
Αντιδράσεις
64
Υπάρχουν άνθρωποι που δε γνωρίζουν τα Fatal Frame ?? :p

Θα κλείσω τη σελίδα να μη διαβάζω τα άσχημα νέα χαχα !που τα ξέρω,αλλά δε θέλω να τα ξέρω :p

metalcandyman

Billy Mitchell εκ Σερρών
Αντιδράσεις
2.119
Το παιχνιδι το παρουσιασε τελικα η NINTENDO UK οποτε μιλαμε σιγουρα για PAL και κυκλοφορει φθινοπωρο του 2015.Τωρα γιατι δεν το εδειξαν στο Digital event μονο αυτοι το ξερουν.Παρα πολυ καλα νεα παντως.

Ajax87

Human RetroDatabase
Αντιδράσεις
368
Σημερα κυκλοφορει στην Ευρωπη! (Δυστηχως στην Ελλαδα μονο απο παραεισαγωγη... :( )

Fred Madison

RetroMaNiaC
Αντιδράσεις
79
Παραεισαγωγή; Το έχεις δει κάπου;

Το είχα κάνει προ παραγγελία μήνες πριν και πριν από λίγες μέρες με ενημέρωσαν πως δε θα έρθει Ελλάδα...

Μιλάμε για ΤΟ ξενέρωμα.

Ajax87

Human RetroDatabase
Αντιδράσεις
368
Το ειχα δει σε 2 μαγαζια και ειχα ενα γνωστο που το ειχε παραγγειλει ,αλλα τελικα χτες ειπαν του ειπαν οτι δεν θα το φερουν οπως και εσενα...

Ρε ... θα μας κανουν με το ζορι να παρουμε τα επομενα παιχνιδια σε ψηφιακη μορφη.

Ps.Για το Xenoblade στην απλη εκδοση τουλαχιστον βρηκα ενα μαγαζι που ειπε οτι θα το φερει εκτος Νορτεκ.Ειδωμεν...

Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

Fred Madison

RetroMaNiaC
Αντιδράσεις
79
Δε πα να κάνουν ότι θέλουν... Ψηφιακό παιχνίδι τέτοιου τύπου δεν αγοράζω... Είτε θα το έχω κανονικό στα χέρια μου είτε ας μη το παίξω... Απαράδεκτοι.

Μπλουζα