Θέματα και ποστ όπου ΔΕ φαίνονται οι εικόνες

και στο θεμα δε φαινονται τα στιγμιοτυπα  σε διαφορες σελιδες,οποτε μπορειτε φτιαξτε τα κι αυτα :thanx2:
Σιγά σιγά, καθότι μεγάλο και γίνεται ο κακός χαμός από εικόνες εκει μέσα,  θα το επαναφέρω και αυτό. Αν μπορείς σε κάποια από τα ποστ σου να μου υποδείξεις σε ποια άλμπουμ είναι οι εικόνες θα με βοηθούσες πολύ  :)
 
Σιγά σιγά, καθότι μεγάλο και γίνεται ο κακός χαμός από εικόνες εκει μέσα,  θα το επαναφέρω και αυτό. Αν μπορείς σε κάποια από τα ποστ σου να μου υποδείξεις σε ποια άλμπουμ είναι οι εικόνες θα με βοηθούσες πολύ  :)
ευχαριστω Ναταλι, νομιζω οτι δεν εχω φτιαξει αλμπουμ που να περιλαμβανει τα συγκεκριμενα στιγμιοτυπα.Θα ριξω μια ματια καλου κακου αλλα απο ενα σημειο και μετα θυμαμαι οτι σταματησα να φτιαχνω αλμπουμ με ο,τι ανεβαζα.Eξαιρεση ηταν μονο 2-3 αλμπουμ που εφτιαξα για αλλο θεμα  και για συγκεκριμενα ποστς επειδη ηταν αρκετα τα στιγμιοτυπα

αν και δεν το θυμομουν ανεβασα τελικα καποια στιγμιοτυπα αν και ηδη απ την προηγουμενη πλατφορμα οι φωτογραφιες ειχαν ανακατευτει που σημαινει οτι δυστυχως δε θα βρεις τα στιγμιοτυπα με τη σειρα που τα ειχα βαλει στα αλμπουμ οταν τα πρωτοεφτιαξα.Θα τα βρεις διασπαρτα στα αλμπουμ με τιτλο " διάφορα" 30, 31, 33, 34, 35, 37, 39, 41, 42, 44 . Αυτα βρηκα αλλα δε θυμαμαι αν ειναι κι αλλα εκτος αλμπουμ
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
εξαφανιστηκαν απ τα ποστς τα στιγμιοτυπα της διαφημισης, μπορουν να αντικατασταθουν; υπαρχουν στο αλμπουμ με τιτλο "screenshots  βιντεο 2" :thanx2:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

Σιγά σιγά, καθότι μεγάλο και γίνεται ο κακός χαμός από εικόνες εκει μέσα,  θα το επαναφέρω και αυτό. Αν μπορείς σε κάποια από τα ποστ σου να μου υποδείξεις σε ποια άλμπουμ είναι οι εικόνες θα με βοηθούσες πολύ  :)
1@katerinak[/USER] μήπως μπορείς να μου εντοπίσεις τις 2 εικόνες που δεν μπόρεσα να βρω από  το πρώτο ποστ του θέματος

 

1@katerinak[/USER] μήπως μπορείς να μου εντοπίσεις τις 2 εικόνες που δεν μπόρεσα να βρω από  το πρώτο ποστ του θέματος
Ναταλι ειναι οι δυο πρωτες φωτογραφιες απ το αλμπουμ 30 που μπηκαν οπου να 'ναι (και δυστυχως δεν ειναι οι μοναδικες που μπηκαν σε τυχαια αλμπουμ) οταν ειχε γινει το περασμα στην προηγουμενη πλατφορμα που μας αλλαξε τα φωτα.... 

al.JPG

 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Να σαι καλά AORISTAS. Και γω ευχαριστώ για τη βοήθειά σας. 

Σιγά σιγά η αποκατάσταση γίνεται σε όλο το φόρουμ.  :)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
στο θεμα Σκιές Στην Άμμο - 1970 δε φαινονται οι φωτογραφιες, οποτε μπορειτε ανεβαστε τες κι αυτες :thanx2:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
https://www.retromaniax.gr/vb/index.php?/topic/22477-επιτραπέζια-εμπνευσμένα-από-ξένες-σειρές/&page=4

  Καλησπέρα! Στο συγκεκριμένο topic έχουν επανέλθει σχεδόν όλες οι φωτογραφίες, απλώς στη τέταρτη σελίδα που παραθέτω στο link, λείπουν αρκετές φωτογραφίες προς το τέλος της σελίδας. Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
δε βλεπω τις φωτογραφιες στο θεμα, οποτε μπορειτε φτιαξτε τες :thanx2:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πίσω
Μπλουζα