Κάποιες κούκλες

Aardvark

Retromaniax Co-Founder
Αντιδράσεις
1.957
2ο θρεντ αν δεν απατωμαι που ανοιγω στο Για κορίτσια (Κούκλες) και δυο παραπανω απο οσα υπολογιζα να κανω με την εγγραφη μου. :D

Ελπιζω οι φανς να τα εκτιμησουν.

Λεπον δεν ξερω διαφορες Barbie και Bibibo αλλα απο τa χρονια και μονο που υπαρχουν στην κατοχη μου λεω οτι ειναι Bibi.

United colors of Benetton

Προβολή συνημμένου 144522

Σορρυ για το σοκιν αλλα η κοπελια στα νειατα της ηταν βασιλισσα,τωρα δυστυχως μονο η κορωνα στο κεφαλι ειμεινε.

Προβολή συνημμένου 144523

Διαφορα αξεσουαρ,απο αυτα που ξεχωριζω ειναι αλλη μια μπλουζα μπενετον,ενα παπουτσι και μια φουστα μπαλαρινας,whatever.

Προβολή συνημμένου 144524

makisimos

RetroMasteR
Αντιδράσεις
87
Τσάμπα τα χρόνια, τα ποστ και τα αμέτρητα θρεντ για τις bibi bo... :takethat:

Δεν ξέρω ποιες είναι, αλλά με σιγουριά σου λέω ότι καμία από αυτές ΔΕΝ ειναι η ελληνική bibi-bo.. Μεχρι El Greco φτάνουν οι γνώσεις μου οπότε και αδυνατώ/απαξιώ να δώσω περισσότερες πληροφορίες γι αυτές!

Από τα ρούχα μόνο η πολύχρωμη φούστα είναι από την bibi-bo! :D

Aardvark

Retromaniax Co-Founder
Αντιδράσεις
1.957
Σε καταλαβαινω εχεις δωσει και εσυ τους αγωνες σου εδω μεσα lol,θα φυγει το Bibibo απο τον τιτλο και θα πανε προς αναγνωριση τα κοριτσια. :D

Παντως η Barbie απο οτι γκουγκλαρα εχει αρκετα κομματια σε συνεργασια με την Benneton αλλα μου κανει εντυπωση γιατι τα κομματια τα υπολογιζω στο πρωτο μισο των 80ς.

Crimson Moonlight

RetroActive
Αντιδράσεις
251
Mόνο για το παπουτσάκι μπορώ να μιλήσω, νομίζω είναι από την Sindy Pedigree μπαλαρίνα. Είχα δεί μία από κοντά καί φορούσε ακριβώς τα ίδια παπουτσάκια.

Aardvark

Retromaniax Co-Founder
Αντιδράσεις
1.957
Sindy λες ε; χμμ ,thanks!

Μπλουζα