Κάτι γίνεται με τα μηνύματα...:(

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

johnny19818

Retromaniax Thread Excavator!
Joined
18 Απρ 2010
Μηνύματα
7.711
Αντιδράσεις
1.924
Το συγκεκριμένο θέμα απευθύνεται προς τους διαχειριστές. Παρατηρώ ότι τα μηνύματά μου ξαφνικά από 6614 κατέβηκαν στα 6595 ανώ κάποιων άλλων είναι απλά 2,3 λέξεις και μια χαρά. Δηλαδή έπειτα από ξεκαθάρισμα διαγράφησαν 20 μηνύματά μου. Για ποιο λόγο παρακαλώ; Οk, οι περισσότεροι θα σκεφτείτε "μα τι μας λέει τώρα αυτός; Κυνηγάει τα μηνύματα κτλ κτλ". Όχι λοιπόν δεν είμαι τέτοιος αλλά δεν μπορώ να βλέπω και τέτοιες καταστάσεις και να μην αντιδράσω. Αν είναι μηδενίστε μου τον μετρητή και κάθε μήνυμά μου να μην μετριέται καν από δω και πέρα.
 
Φαντάζομαι ότι θα είναι από τίποτα παλιά threads που διαγράφηκαν τελείως για κάποιον λόγο οπότε θα διαγραφήκαν μηνύματα και από άλλους που πόσταραν εκεί. Δεν νομίζω δηλαδή να έκατσε κάποιος να διαγράψει posts από συγκεκριμένα άτομα...

Έτσι πιστεύω δηλαδή δεν μπορώ να ξέρω.
 
Και που να δείτε πόσα μυνήματα χάθηκαν από την αρχική πλατφόρμα στο ελληνισμός στην επόμενη. Όσοι νοιαζόντουσαν για το post counting πρέπει να έπαθαν εγκεφαλικό.
 
Να σβήστηκαν συγκεκριμένα μηνύματα δικά σου, αποκλείεται. Ομως να σβήστηκε ενα θρεντ που να περιέχει π.χ. 20 δικά σου μηνύματα, γίνεται, οπότε μειώνεται και ο αριθμός των συνολικών μηνυμάτων. Κι εγώ "εχασα" περίπου 1.500 μηνύματα πριν 8 χρόνια σε μια μεγάλη αναβάθμιση. Τότε είχαν σβηστεί 100άδες off-topic θέματα.

Πάντως σου πουλάω τα δικά μου για να ρεφάρεις. 0.2 ευρώ το μήνυμα :D Αφου ρε δεν κυνηγάς τα μηνύματα, γιατί αντιδράς; :p :p
 
Δεν ήταν ακριβώς "αναβάθμιση" τότε Νίκο. :supergrin:
 
johnny19818 είπε:
Το συγκεκριμένο θέμα απευθύνεται προς τους διαχειριστές. Παρατηρώ ότι τα μηνύματά μου ξαφνικά από 6614 κατέβηκαν στα 6595 ανώ κάποιων άλλων είναι απλά 2,3 λέξεις και μια χαρά. Δηλαδή έπειτα από ξεκαθάρισμα διαγράφησαν 20 μηνύματά μου. Για ποιο λόγο παρακαλώ; Οk, οι περισσότεροι θα σκεφτείτε "μα τι μας λέει τώρα αυτός; Κυνηγάει τα μηνύματα κτλ κτλ". Όχι λοιπόν δεν είμαι τέτοιος αλλά δεν μπορώ να βλέπω και τέτοιες καταστάσεις και να μην αντιδράσω. Αν είναι μηδενίστε μου τον μετρητή και κάθε μήνυμά μου να μην μετριέται καν από δω και πέρα.
ΕΓΩ καθάρισα χθες και διέγραψα το group, στο οποίο κακώς μετρούσαν τα ποστ σας στο συνολικό αριθμό των μηνυμάτων σας, που είχε φτιαχτεί ως chat. Εκεί οφείλεται λοιπόν η μείωση των μηνυμάτων σας. Καθάρισμα που στο συγκεκριμένο group είχα κάνει 5-6 φορές από τότε που φτιάχτηκε.

Μάλιστα στο αρχικό ποστ υπήρχε το παρακάτω

Καλημέρες 


20-01-2016, 11:29

Μεχρι να επανελθει το chatbox γραψτε οτι σας απασχολει εδω μεσα!

 


[Θα καθαριζεται ανα τακτα χρονικα διαστηματα]
Το έχω πει πολλάκις και θα το ξαναπώ. Μηνύματα γιατί έτσι μας τη βάρεσε ή γιατί ο τάδε μας κάθετε στραβά ΔΕ διαγράφονται. Ότι διαγράφεται γίνεται πάντα με βάση τους κανονισμούς. Άλλωστε εγώ η ίδια ακόμα και για ένα ποστ που ίσως θα χρειαστεί να σας διαγράψω σας στέλνω πμ αν δεν έχει προηγηθεί ειδοποίηση στο θέμα.

Imgema είπε:
Φαντάζομαι ότι θα είναι από τίποτα παλιά threads που διαγράφηκαν τελείως για κάποιον λόγο οπότε θα διαγραφήκαν μηνύματα και από άλλους που πόσταραν εκεί. Δεν νομίζω δηλαδή να έκατσε κάποιος να διαγράψει posts από συγκεκριμένα άτομα...
Έτσι πιστεύω δηλαδή δεν μπορώ να ξέρω.
Δεν σβήνονται παλιά threads! Όλα είναι εδώ. Μόνο τα off topic καθαρίζονται

Υγ. Όποιος θέλει να μηδενιστούν τα ποστ του ή να του τα κάνω 1000000000000000000 ας μου στείλει πμ αν εκεί είναι το όλο θέμα.

Thread locked.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα