Κάτι και για μας (Football Stars Legends)

DINO

Expert
Joined
3 Αύγ 2007
Μηνύματα
8.328
Αντιδράσεις
1.168
Για όλους εμάς τους "δεινόσαυρους", υπάρχει κάτι εκεί έξω στα περίπτερα και στα ψιλικατζίδικα, το οποίο θα μας ξανακάνει παιδιά και θα μας ξαναδώσει τη χαρά της συλλογής!

Αγοράζοντας για το γιό μου τα τελευταία χρόνια, πάσης φύσεως τάπες και metal tags, ήρθε στην αντίληψή μου, το παρακάτω:

DSC00219.JPG

Μόνο με 0,60€ το φακελάκι, μπορούμε να έχουμε στα χέρια μας 3 άσσους των γηπέδων, του πολύ μακρινού αλλά και του πρόσφατου παρελθόντος!

Δείγμα από αυτά που μας έχουν τύχει:

DSC00220.JPG

Ο γιός μου έχει ήδη πορωθεί και ψάχνει εναγωνίως Πελέ και Μαραντόνα!

(Το παρον thread δεν είναι διαφημιστικό, αλλά ενημερωτικό) :D  
 
Εγώ ψήνομαι πάντως, αν τελικά αρχίσω να μαζεύω να κανονίσουμε ανταλλαγές των διπλών.
 
Πήρα τα πρώτα 8 φακελάκια μου, στο 3ο μου έτυχε ο Πελέ!

20180926_195452s1.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
2η αγορά 8 φακελάκια.

legends2.jpg

3η αγορά 8 φακελάκια.

legends3.jpg

Τα διπλά μου για όποιον ενδιαφέρεται.

dipla.jpg
 
Γνωριζετε εταιρεια; δεν τις βρισκω κοντα μου και τις ψαχνω, ευχαριστω
 
Στην πίσω πλευρά γράφει:

Δημήτρης Δημητρακόπουλος

Αρίωνος 2, Περιστέρι

Τηλ. 6932-663346

Και εγώ δυσκολεύτηκα να βρω. Συνήθως τα έχουν σε περίπτερα, ψιλικατζίδικα, βιβλιοπωλεία, και μίνι μάρκετ.

Ας βάλω και μια επιλογή από τα τελευταία αποκτήματα:

20181210_144045s.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Έχω δύο γιους που μόλις τους έδειξα τις συλλογές σας τρελάθηκαν. Μπορείτε να μου πείτε αν υπάρχουν ακόμη και αν μπορώ να παραγγείλω τάπες και το άλμπουμ;
 
Εδώ και αρκετό καιρό δεν έβρισκα φακελάκια και σταμάτησα να ψάχνω. Ίσως να έχουν ακόμα απούλητα φακελάκια, μπορείς να καλέσεις στο τηλέφωνο που δημοσίευσα πιο πάνω να ρωτήσεις.
 
Εδώ και αρκετό καιρό δεν έβρισκα φακελάκια και σταμάτησα να ψάχνω. Ίσως να έχουν ακόμα απούλητα φακελάκια, μπορείς να καλέσεις στο τηλέφωνο που δημοσίευσα πιο πάνω να ρωτήσεις.
Ευχαριστώ πολύ .
 
Πίσω
Μπλουζα