Καλά Χριστούγεννα !

Καλα Χριστουγεννα και καλη Πρωτοχρονια σε ολους!! Με υγεια πανω απο ολα!
 
Καλες Γιορτές κι ευτυχές 2013 σε όλους !

Νομίζω ότι ο metalcandyman ήδη :banghead: να βρει πώς θα φτιάξει το joystick που θέλεις... ;)
 
PAPPOYS είπε:
Καλες Γιορτές κι ευτυχές 2013 σε όλους !
Νομίζω ότι ο metalcandyman ήδη :banghead: να βρει πώς θα φτιάξει το joystick που θέλεις... ;)
Μπαα τον βλεπω να ειναι μεσα στα αλευρια και να φτιαχνει μελομακαρονα και κουραμπιεδες!! :p
 
Ευχομαι Καλα και Ευτυχισμενα Χριστουγεννα

σε ολα τα μελη -αυτου του υπεροχου διαδυκτιακου

χωρου που λεγεται retromaniax -και στις οικογενειες τους!!! :flower: :flower:

Καλα Χριστουγεννα!!!!

Γεματα με Υγεια,Αγαπη,Ευτυχια


και οτι επιθυμει ο καθενας!!!!!
:flower: :flower:
 
καλα χριστουγεννα σε ολους ευχομαι να περασετε ολοι ομορφα παρεα με τα αγαπημενα σας προσωπα υγεια ευτυχια και ο θεος να σας εχει ολους καλα σας αφιερωνω και το αγαπημενο μου τραγουδι το ακουω παντα τετοια εποχη απο τοτε που βγηκε ειναι η καλυτερη version του συγκεκριμενου

 
Κανω ενα διαλειμα απο τα μελομακαρονα και τους κουραμπιεδες για να ευχηθω και γω με την σειρα μου χρονια πολλα και παντα υγεια σε ολα τα μελη του Retromaniax οπως και σε ολο των κοσμο και τα επομενα χρονια που θα ακολουθησουν να μας πανε τα πραγματα καλητερα.Χρονια πολλα αλανια και καλες γιορτες σε ολους.

Υ.Γ Και γω θελω ενα δωρο σαν του Τανταλου παντως και χειριστηριο βρισκουμε:dribble::dribble::dribble::dribble:
 
Καλές γιορτές με υγεία, χαρά και ευτυχία σε όλους!
 
Καλα Χριστουγεννα σε ολους!!!

αγαπη,υγεια ,ευτυχια και υπομονη!!!
 
Kαλα Χριστουγεννα σε ολους!!!

Καλη πρωτοχρονια με υγεια και χαρα!!!
 
Εύχομαι σε όλες και όλους καλά Χριστούγεννα!!!!
 
Να μεταφέρω και εγώ τις ευχές μου για Καλά Χριστούγεννα σε όλους και καλή ανάγνωση του Phoenix κάτω απο το δένδρο.
 
Ευχές κι από μένα σε όλες και όλους για καλά Χριστούγεννα με υγεία, χαρά, τύχη και δουλειά. Καλή Πρωτοχρονιά, να χαίρεστε τις οικογένειές σας και όσους αγαπάτε.
 
Καλα Χριστούγεννα!

Ευχομαι καποτε να βάλουμε μέσα στην καρδιά μας το περίφημο μαγικό "μήνυμα των Χριστουγέννων" που ακούγαμε μικροί σε ρετρό μικιμάους και ρετρό παραμύθια, κι ας μη καταλαβαίνουμε τί ειναι :) μην υποτιμούμε την παιδική αφέλεια αυτού του μηνύματος.

Και για όσους περνάνε δύσκολες ή μοναχικές μέρες, εύχομαι κάποτε να ξαναδουν τις ρετρό μαγικές εποχές που ζήσαμε μικροί. Το στολισμένο Μινιόν, τα δώρα του νονού και της θείας, η βόλτα στος στολισμένους δρόμους, τα κουλουράκια και η γαλοπούλα απο το φούρνο της μαμάς, μακάρι να μη μείνουν μόνο αναμνήσεις.

30738454-30738458-large.jpg
 
Rakeesh είπε:
Και για όσους περνάνε δύσκολες ή μοναχικές μέρες, εύχομαι κάποτε να ξαναδουν τις ρετρό μαγικές εποχές που ζήσαμε μικροί. Το στολισμένο Μινιόν, τα δώρα του νονού και της θείας, η βόλτα στος στολισμένους δρόμους, τα κουλουράκια και η γαλοπούλα απο το φούρνο της μαμάς, μακάρι να μη μείνουν μόνο αναμνήσεις.
Μακαρι...Καλα Χριστούγεννα και απο μενα

 




 
Κάθε πέρυσι και καλύτερα...

Καλά Χριστούγεννα σε όλους!

 
Καλά Χριστούγεννα και ευτυχισμένο το νέο έτος σε όλα τα μέλη της παρέας μας! Εύχομαι προσωπική και οικογενειακή ευτυχία στον καθένα!
 
Καλά Χριστούγεννα και Καλή Χρόνια και κάθε ευτυχία σε όλους.
 
Πίσω
Μπλουζα