Καλησπέρα κι απο μένα!

pgpelect

RetroN00b
Joined
18 Σεπ 2012
Μηνύματα
8
Αντιδράσεις
0
Εχθές το απογευματάκι μιλούσα με τον σύντεκνό μου που είναι μέλος εδώ και μου είπε για το φόρουμ σας. Επειδή κι εμένα μου αρέσει η δεκαετία του '80 έκανα κι εγώ εγγραφή. Καλώς σας βρήκα λοιπόν. Και για να συστηθώ, με λένε Παναγιώτη, είμαι 37 ετών και ζώ μόνιμα στα Χανιά με την γυναίκα μου και την (για 4 μήνες ακόμα) μοναχοκόρη μου. Χόμπυ μου ο μοντελισμός (πλαστικά μοντέλα, όχι τίποτα άλλο ;) ) το ψάρεμα και οι κατασκευές.
 
Kαλως ηρθες αλανι :D
 
Καλη διαμονη :)
 
Ευχαριστώ metalcandyman και Wally για την υποδοχή.
 
Καλως ηλθες Παναγιωτη!Ειδα ηδη το αλλο σου ποστ που ηταν πολυ ενδιαφερον!Οπου να΄ναι θα ερθει και η τουρτιτσα! :D
 
Καλώς ήρθες! Πού είναι η τούρτα;
 
Η τουρτίτσα μάλλον θ' αργήσει λιγάκι, οπότε θα βολευτείτε με μια παστούλα! :p

(να μάθετε να κερνάτε τούρτες και να μη λέτε τίποτα! :biglaugh:)

grooms-fishing-cake-topper.jpg

Καλώς όρισες στη ρετροπαρέα μας! :)

Happy posting!
 
Καλώς τον !!! Αν και σε βλέπω με χόμπι για... μόνο 4 μήνες ακόμα... χαχαχαχααχαχα :D Καλή λευτεριά και καλορίζικα !!!!!!!!
 
BETTY BOOP είπε:
Καλώς ήρθες! Πού είναι η τούρτα;
Καλώς σας βρήκα. Για την τούρτα τώρα, τί να πώ, να πάρω μια... Σοκολάτα, καραμέλα, λευκή ή συνδιασμό προτιμάτε; :D

D@redevil είπε:
Η τουρτίτσα μάλλον θ' αργήσει λιγάκι, οπότε θα βολευτείτε με μια παστούλα! :p
(να μάθετε να κερνάτε τούρτες και να μη λέτε τίποτα! :biglaugh:)

Προβολή συνημμένου 59477

Καλώς όρισες στη ρετροπαρέα μας! :)

Happy posting!
Ευχαριστώ πολύ για την υποδοχή d@redevil. Η παστούλα σου πρώτη. Μακάρι μόνο να είχα και εγώ βάρκα...

PAPPOYS είπε:
Καλώς τον !!! Αν και σε βλέπω με χόμπι για... μόνο 4 μήνες ακόμα... χαχαχαχααχαχα :D Καλή λευτεριά και καλορίζικα !!!!!!!!
Pappou, χόμπυ σε 4 μήνες θα ξεχάσω τι σημαίνει... Δεν πειράζει όμως, μεγαλύτερη απόλαυση απο μια αγκαλιά και ενα χαμόγελο του παιδιού μου δεν έχω νιώσει ποτέ ξανά!!! Σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου!!!
 
Με μια μέρα καθυστέρηση ήρθε και η τούρτα :)

Cake-Designs-13.jpg


Καλώς ήρθες pgpelect στην παρέα μας

Cake-Designs-13.jpg
 
Καλώς ήρθες!!! Καλά να περάσεις στην όμορφη παρέα μας και με το καλό το νέο μέλος της οικογένειάς σου :) !

Η τουρτίτσα, καλά, δεν παίζεται :eek: !!! Μα πάντα την κατάλληλη ώρα να εμφανίζομαι;;;
 
Kambia είπε:
Με μια μέρα καθυστέρηση ήρθε και η τούρτα :)
Cake-Designs-13.jpg


Καλώς ήρθες pgpelect στην παρέα μας

Προβολή συνημμένου 59491
:eek: #) Κάμπια ευχαριστώ για το γλυκάκι (-άκι;; )

zouzou είπε:
Καλώς ήρθες!!! Καλά να περάσεις στην όμορφη παρέα μας και με το καλό το νέο μέλος της οικογένειάς σου :) !
Η τουρτίτσα, καλά, δεν παίζεται :eek: !!! Μα πάντα την κατάλληλη ώρα να εμφανίζομαι;;;
Καλώς σας βρήκα zouzou. Ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου. Όσο για την τούρτα, κόβω και κερνάω αμέσως!!!
 
Πίσω
Μπλουζα