Καλησπέρα κι από μένα!

herc

RetroWannaBe
Joined
6 Ιαν 2013
Μηνύματα
39
Αντιδράσεις
4
γεια σας ειμαι νεο μελος διαβαζα για καποιες μερες το φορυμ και αποφασισα να γραφτω.Αυτο που με εκανε να εγγραφω ηταν τα τοπικ για τις παλιες ελληνικες ταινιες,δεν ξερω πια ειναι η πιο δυνατη κατηγορια στο φορουμ αλλα εγω για αυτη γραφτηκα αν και γενικα ειμαι ρετρο τυπος ακου παλια μουσικη επισης ,οποτε ηταν καλο μερος για μενα. :)
 
Καλώς τον!

Θα δεις ότι έχει πολύ υλικό το φόρουμ! :)

Κάνε μια βόλτα και .... καλά ρετροποσταρίσματα! ;)
 
Καλώς όρισες και καλή περιήγηση στις αναμνήσεις!

Να κεράσω;

%CE%A4%CE%9F%CE%A5%CE%A1%CE%A4%CE%91%20%CE%9C%20%CE%9C%20%204%20450%CE%A7450.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Καλωσηρθες!!
 
Welcome on board!!!! :thumbup:
 
Kαλωσηρθες αλανι.
 
Καλώς όρισες και καλή περιήγηση στις αναμνήσεις!

Να κεράσω;

%CE%A4%CE%9F%CE%A5%CE%A1%CE%A4%CE%91%20%CE%9C%20%CE%9C%20%204%20450%CE%A7450.jpg
 
herc είπε:
γεια σας ειμαι νεο μελος διαβαζα για καποιες μερες το φορυμ και αποφασισα να γραφτω.Αυτο που με εκανε να εγγραφω ηταν τα τοπικ για τις παλιες ελληνικες ταινιες,δεν ξερω πια ειναι η πιο δυνατη κατηγορια στο φορουμ αλλα εγω για αυτη γραφτηκα
Καλώς όρισες "άνθρωπέ μου"! Χαίρομαι όταν βλέπω κι άλλους οπαδούς του παλιού καλού ελληνικού κινηματογράφου! :)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
tonytony είπε:
Καλώς όρισες "άνθρωπέ μου"! Χαίρομαι όταν βλέπω κι άλλους οπαδούς του παλιού καλού ελληνικού κινηματογράφου! :)
:) ωραια ειμαι και εγω λατρης της φινος,εχω ολες τις ταινιες τις,τουλαχιστον αυτες που εχουν κυκλοφορησει σε dvd:cool:
 
Πίσω
Μπλουζα