Καλησπέρα στη RetroΠαρέΑ!!!

mk193

Retro Member
Joined
18 Ιουν 2013
Μηνύματα
157
Αντιδράσεις
33
Γεια σας, φίλες και φίλοι! Ονομάζομαι Μιχάλης [EDITED], μένω στο κέντρο της Αθήνας και είμαι κι εγώ ένας από εκείνους που νοσταλγούν την εποχή "τέλη 80-αρχές 90", τα "τελευταία χρόνια της αθωότητας" κατά γενική ομολογία των συνομίληκων και μεγαλύτερών μου. Λάτρης της καλής μουσικής, του καλού ραδιοφώνου, του καλού comic, του καλού βιντεοπαιχνιδιού, περισσότερο των Η/Υ παρά των κονσολών. Πιστεύω ότι αυτή η κοινότητα έχει πολλά να δώσει στη σημερινή κοινωνία, με τις απαραίτητες ματιές προς τα πίσω, ώστε να φτιάξουμε σωστά το μέλλον μας! Καλή συνέχεια σε όλους σας!
 
Καλως ηρθες φιλε! Θα βρεις στο φορουμ πολλες συζητησεις για αυτα που εγραψες! Καλο ψαξιμο :D
 
Καλωσήρθες φίλε, καλα ποστς.

Μια επισήμανση μονάχα, και προς τα νεα παιδιά που θελουν να γραφτούν. Παιδιά μην αναφέρετε δημοσίως ονοματεπώνυμα/τηλέφωνα/διευθύνσεις κλπ κλπ γιατί ποτέ δεν ξέρετε....
 
Καλως ηλθες Μιχαλη!!!Καλα να περασεις στην παρεα μας!!!Οπου να'ναι θα εχουμε και κερασμα!
 
Καλώς ήρθες Μιχάλη στην παρέα μας :)

Ήρθε και το κέρασμα. Μπορείτε να ρίξετε καμιά βουτιά :D

Photo_021508_017-1.jpg

πηγή
 
Καλώς ήρθες!
 
Καλώς ήρθες στην παρέα μας!

Άπαιχτη η τούρτα!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Καλως ορισες στην ρετροπαρεα μας Μιχαλη! :wave:

Ηρθες στο καταλληλο μερος για ολα αυτα που αναζητας! ;)

Καλο ψαξιμο και καλα ποσταρισματα! :thumbup:

Βρε...παλι φαγατε ολη την τουρτα?.... :eek: Τι θα λεει το παιδι για μας?:biglaugh:
 
Ευχαριστώ όλους και ιδιαίτερα για την επισήμανση σχετικά με τα προσωπικά στοιχεία. Είδα και το edit στο μήνυμά μου, για το επώνυμο! Μετά κατάλαβα το λάθος μου... Η ποικιλία στη θεματολογία του forum ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΤΑΙ!!! Καλώς σας βρήκα!
 
Ο mk193 είναι κολλητός μου από το δημοτικό. Περιέργως δεν τον έφερα εγώ στο forum!

Καλώς όρισες στην παρέα μας!
 
Είδες τι σου είναι η ζωή; Κι όμως, ο dr_slump με έφερε, έστω και έμμεσα. Ήταν ο πρώτος που μου μίλησε για το forum αυτό! Απλώς, ξαφνικά τώρα θυμήθηκα την ύπαρξή του, ψάχνοντας θέματα στο διαδίκτυο, και είπα να γραφτώ κι εγώ! (χαιρετισμούς, dr.!!! :cool: )
 
Πίσω
Μπλουζα