Καλησπέρα!!!!

Maria Giannopoulou

RetroN00b
Joined
25 Φεβ 2013
Μηνύματα
3
Αντιδράσεις
0
Καλησπέρα σε όλους!!! Είμαι η Μαρία απο Θεσσαλονίκη και retrofreak!!! Χαίρομαι που μπήκα στην παρέα των retromaniax!!!! :sweet_kiss:
 
Καλως ηρθες στην ρετροπαρεα μας!!!! :)

Κανε μια περιηγηση μεχρι να ερθει το κερασματακι

απο την οικοδεσποινα μας! :D

Καλες αναμνησεις!!! :thumbup:
 
Kαλως ηρθες γκαρντασινα :D
 
Καλως ηλθες Μαρια!Καλα να περασεις!!
 
Καλώς ήρθες στην παρέα μας!
 
Καλώς όρισες στην παρέα!!!

Πολύ πρωτότυπο το "ψευδώνυμό" σου :)

Πρέπει να είσαι η μόνη με ονοματεπώνυμο εδώ :D

Τουρτίτσα!! Τουρτίτσα!!
 
Καλώς τη συντοπίτισσα! :)

Happy retro-posting! ;)

@zouzou: Ε! Μην ξεχνάς τον φίλτατο ΤΑΣΟ ΚΡΙΤΣΙΩΛΗ! ;)

(και τώρα, πού είναι η τούρτα, ωέο?! :p )
 
Καλώς ήρθες Μαρία στην παρέα μας. 'Εφερα και μερικά κερασματάκια - τούρτες αλλά λόγω βροχής γλίστρησε το αμάξι και δεν μπόρεσα να τις ξεχωρίσω :p

cake-art-5.jpg

Εναλλακτικά μπορείτε να παίξετε τζένγκα :D :D :D

πηγή
 
Ε, τι φίλη-αδελφή μου θα ήταν η Μαρία αν δεν έβαζε κι εκείνη το ονοματεπώνυμό της, όπως έκανα κι εγώ; Αν κι ένα μήνα της πιπιλούσα το μυαλό να γίνει μέλος, χαλάλι ο κόπος μου!!! Καλώς ήλθες λοιπόν, Μαράκι...
 
καλώς την Μαρία.καλές ρετροδιαδρομές. :D
 
Χαχαχα Kambia, το "κερασματάκι" είναι απίθανο!!! :D
 
Welcome κι απο μένα :D

Καλή διασκέδαση και καλά ποσταρίσματα !!!
 
Βρε Τάσο! :D

Γνωρίζεστε? :)

Άψογα! Άρα έχουμε άλλο ένα νέο μέλος στο Σαλονικιώτικο ντιβίζιον! ;)

(btw, όσο εσείς ξεχωρίζετε τις τούρτες, εγώ τσακώνω όλο το τραπέζι και φεύγω! :biglaugh:)
 
Αν γνωριζόμαστε Dare...Έχουμε ακριβώς 35 μέρες διαφορά...Μεγαλώσαμε μαζί, συνεχίζουμε μαζί και θα είμαστε μαζί μέχρι το τέλος του δρόμου, όποιον κι αν είναι και όποτε κι αν έλθει...Είναι η αδελφή που δεν είχα ποτέ και η φίλη που είχα, έχω και θα έχω πάντα...Και ναι, θα τη φέρω οπωσδήποτε στην επόμενη συνάντηση...Έστω κι αν χρειαστεί να την αρπάξω από το μαλλί!!!!!!
 
Σ'ευχαριστώ πολύ stayros!!! Είδα το κερασματάκι παρακάτω...μόνο κερασματάκι δεν είναι!!!!!!!!! Μάλλον θα κάνουμε τούρτα-πάρτυ!!!!!!!

Σ΄ευχαριστώ πολύ γκαρντάσι!!!

Ευχαριστώ πολύ angel!!

Ευχαριστώ πολύ betty!!!

Είναι και ο φίλος-αδερφός Τάσος Κριτσιώλης!!! Σ'ευχαριστώ για το καλωσόρισμα και απ'ότι βλέπω έχω όχι μια αλλά πολλές τουρτίτσες!!!!!!

Ευχαριστώ daredevil!!! Οι τούρτες ήρθαν παρακάτω!!!!

Χαχαχαχαχαχαχα!!!!! Τι δώρο είναι αυτό όχι μια αλλά πολλές!!! Σ'ευχαριστώ πολύ kambia!!! Σας προσκαλώ όλους να τις φάμε παρέα!!!

Γειά σου φιλαράκι-αδερφάκι!!! Χαίρομαι που ήρθα!!!!

Σ'ευχαριστώ πολύ playmofreak!!!

Σ'ευχαριστώ πολύ pappoy!!!!

Αμάν οι τούρτες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αδερφούλη μου γλυκέ!!! Μη το μαλλί!!!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Μαρία καλωσήρθες. Η συμβουλή μου (προς εσένα εν προκειμένω, αλλα και στους υπόλοιπους) είναι γενικώς ποτέ να μη χρησιμοποιείς το πραγματικό σου όνομα σε φορουμς γιατί ποτέ δεν ξέρεις.... Προφανώς δεν είσαι και πολύ της τεχνολογίας :D . Επίσης υποθέτω ότι ήθελες να απαντήσεις στον καθένα ξεχωριστά. Κατω και δεξιά από το μήνυμα του κάθε χρήστη στον οποίο θες να απαντήσεις, υπαρχει ενα κουμπάκι που γράφει "Απάντηση με παράθεση". Το πατάς και σου εμφανίζει ενα κουτάκι ΜΕ το μήνυμα του χρήστη κι εσύ γράφεις εκεί την απάντησή σου. Καλά ποστς.
 
Rygar είπε:
Μαρία καλωσήρθες. Η συμβουλή μου (προς εσένα εν προκειμένω, αλλα και στους υπόλοιπους) είναι γενικώς ποτέ να μη χρησιμοποιείς το πραγματικό σου όνομα σε φορουμς γιατί ποτέ δεν ξέρεις.... Προφανώς δεν είσαι και πολύ της τεχνολογίας :D . Επίσης υποθέτω ότι ήθελες να απαντήσεις στον καθένα ξεχωριστά. Κατω και δεξιά από το μήνυμα του κάθε χρήστη στον οποίο θες να απαντήσεις, υπαρχει ενα κουμπάκι που γράφει "Απάντηση με παράθεση". Το πατάς και σου εμφανίζει ενα κουτάκι ΜΕ το μήνυμα του χρήστη κι εσύ γράφεις εκεί την απάντησή σου. Καλά ποστς.
Σ'ευχαριστώ πολύ rygar!!! Η αλήθεια είναι ότι δεν είμαι και πολύ της τεχνολογίας!!! Ευχαριστώ για τις συμβουλές σου!!!
 
Πίσω
Μπλουζα