Καλλιτεχνικές φωτογραφίες ηθοποιών

Γιατί έχει κολλήσει τσουγκράνες στα βλέφαρά της?
1616607526806.png
 
Συμπαθής η κυρία Αδριανού και ίσως καλή ηθοποιός (έγινε γνωστή όταν έφυγα από Ελλάδα και μετά κι έτσι δεν έχω γνώμη) αλλά αυτού του είδους οι πόζες θέλουν και το κατάλληλο σώμα. Όχι γάμπες που από το πλάι έχουν σχήμα παραλληλόγραμμου και αστραγάλους που θυμιζουν τόσο πολύ τον λαιμό της από διάμετρο που αισθάνθηκε την ανάγκη να τους φορέσει κολλιέ με πέρλες. Βεβαίως πριν με πείτε αρσενικό φαλλοκρατικό γουρούνι (το οποίον είμαι) σπεύδω να διευκρινίσω ότι αυτό δεν επηρεάζει ούτε κατ' ελάχιστον την ανθρώπινη και καλλιτεχνική της αξία.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Παιδιά συγνωμη, αλλά ίδιος Καζης είναι εδώ ο Ανδρέας:')
Βαλε ταινια του Νικου επειγοντως! Παρουσιαζεις σοβαρα σημαδια στερητικου συνδρομου και βλεπεις Καζηδες παντου. :D
 
Δίκιο έχει. Καζοφέρνει. Αφού όταν την είδα τη φωτογραφία, λέω "Πω πω χάλια τον έβγαλε τον Ντούζο ο φωτογράφος, πολύ πιο ωραίος ήταν στ' αλήθεια". Ειδικά αυτό το περίεργο άνω θρῴσκον μαλλί.
 
Δίκιο έχει. Καζοφέρνει. Αφού όταν την είδα τη φωτογραφία, λέω "Πω πω χάλια τον έβγαλε τον Ντούζο ο φωτογράφος, πολύ πιο ωραίος ήταν στ' αλήθεια". Ειδικά αυτό το περίεργο άνω θρῴσκον μαλλί.
Προς στιγμην διαβασα "Χαζοφερνει", αλλα δεν συνεχιζω μην εχουμε δραματα.
 
Έχετε χάρη που δε μπορώ τώρα να σας τα πω γιατι ψάχνω πληροφορίες για τον Διονύσιο Βενιέρη (1869), και δε θέλω να χάσω τον ειρμό μου και μου μείνει χωρίς βιο ο πασίγνωστος ηθοποιός :)
 
Πίσω
Μπλουζα