Καλοκαιρινή Αθηναϊκή Συνάντηση 2014 (27 Ιουνίου)

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Kambia

Retired Admin
Joined
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
13.665
Αντιδράσεις
1.379
Και ναι είναι γεγονός. Αυτό που όλοι περιμένατε :)

Παρασκευη 27 Ιουνιου 18:30 - Θησειο -Αθηναιων Πολιτεια - εξω

Λεπτομέρειες εδώ και δηλώσεις συμμετοχών σε αυτό το thread. Έλα να βλέπω χεράκια
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Έχω Μέρες ραδιοφώνου. ίσως και να μην προλάβω, θα δούμε. :)
 
Εννοείται θα είμαστε εκεί να πειράξουμε τον Wally για το ONE :)
 
Guest star μεσω Skype .ο Ντεϊβιντ Χεϊσελχοφ με την κιθαρα του και τραγουδια της εποχης ο Μiyamoto για μια καλησπερα (μαλλον "σαγιοναρα") και special εμφανιση του Πωλ Χογκαν γνωστου στους ρετρο80αδες ως Κροκοδειλακια θα μας πει μια συνταγη για φιλετα αλιγατορα.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πιθανοτατα δεν θα μπορεσω να ερθω λογω δουλειας... :xm: Αν αλλαξει κατι θα σας ενημερωσω!
 
Που φτάσαμε. Παλιά παίρναμε δύοωρη άδεια από τη δουλειά για να έρθουμε στα meetings του Retromaniax που μπορεί να ήταν και 10 το χρόνο, τώρα κάνουμε αμάν να βρούμε μια δουλειά και βρισκόμαστε μια φορά το χρόνο...και αν...
 
Μιλάς σοφά γέροντα...

Καλή επιτυχία στη μάζωξη... :thumbup:
 
θα ειμαι και εγω εκει δεν εχει τυχει κατι για την παρασκευη μεχρι στιγμης....
 
Ωραία η πρωτοβουλία για τη συνάντηση, αλλά 6 δεν είναι λίγο νωρίς για καλοκαίρι;Θα έχει πολύ ζέστη.
 
Έχεις τα δίκια σου. Θα ζεσταίνεται και η μπύρα γρήγορα.

Μπάρμπα Στρουμφ να κανονίσουμε αργότερα;
 
Να μία αρκετά ευχάριστη είδηση!Είμαι μέσα για την συνάντηση οποτεδήποτε αλλά Παρασκευή και 6 το απόγευμα είναι κάπως δύσκολη ώρα!!!
 
Το 18:00 δεν ειναι δεσμευτικο.

Εγω και ο Αντωνης θα παμε κατα τις 18:00 να καβατζωσουμε τραπεζια. Δεν θα παρουμε παρουσιες :)

Ελατε οποτε σας βολευει
 
Υπο αλλες συνθηκες θα ελεγα ναι με τα χιλια.... :)

Εχω ξεκινησει ανακαινιση εδω και 2 εβδομαδες στο σπιτι,

οποτε δυσκολο εως ακατορθωτο.... :(

Καλα να περασετε οσοι παραβρεθειτε και τραβηξτε καμια φωτο

για εμας τους αποντες.... ;)
 
Και εγω νομιζω οτι 6 το απογευμα ειναι καπως νωρις. Καλυτερα να το καναμε 8 το απογευμα.
 
Να πάρει, τσάμπα χάρηκα όταν διάβασα βιαστικά τον τίτλο... Παραλίγο να μπορούσα να έρθω αυτή τη φορά... Στην κυριολεξία οριακά δεν προλαβαίνω, αφού θα το χάσω μόλις για... ένα γράμμα, αφού φτάνω Ελλάδα 27... Ιουλίου! :(

Καλά να περάσετε πάντως και περιμένουμε απολογισμό και φωτογραφίες... ;)
 
Ειλικρινά το περίμενα καιρό, και αφού πέφτει και στο ρεπό του Μουντιάλ η ημέρα είναι ιδανική. Για όλους εκτός από μένα, αφού είναι τα γενέθλια της συζύγου! :( Καλά να περάσετε και να ανεβάσετε πολλές φωτογραφίες.
 
Wally είπε:
Εγω και ο Αντωνης θα παμε κατα τις 18:00 να καβατζωσουμε τραπεζια. Δεν θα παρουμε παρουσιες :)
Τι πράγμα, πρώτος σε συνάντηση? αυτό είναι κοσμοιστορικό γεγονός. Σε λίγο θα μας πεις ότι θα φύγεις και τελευταίος.

Όως και να χει καλά να περάσετε παιδιά, να δούμε και εμείς καμιά φωτό όχι μόνο από τον καφέ - μπύρα, αλλά και από τα πιτόγυρα μετά!!!!!!!!!!!!!!!
 
Eκτος απροόπτου θα ειμαι κι εγω εκει παρέα με καποιο ρετρό απόκτημα!
 
Και εγώ μάλλον θα δώσω το παρόν. Αλλά γύρω στις 19:00 το απόγευμα. Θα τα πούμε εκεί.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα