Καλοκαιρινή Αθηναϊκή Συνάντηση 2014 (27 Ιουνίου)

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Είναι μεγάλη ευκαιρία για μένα να βρεθώ για πρώτη φορά σε συνάντηση μελών και θα φροντίσω να μη τη χάσω!!
 
Συγνώμη... για ποιά τραπέζια συζητάμε;;; :xm: Έτσι όπως πάμε δε γεμίζουμε ταξί... :precry:

 


Εγώ, πάντως, είμαι μέσα...
:)
 
παντα γεμιζουμε πουλμαν στο τελος ;)
 
Σε ένα παράλληλο σύμπαν, ίσως να γίνεται και συνάντηση Θεσαλλονικέων και Αθηναίων retromaniacs... :)
 
RIO είπε:
Σε ένα παράλληλο σύμπαν, ίσως να γίνεται και συνάντηση Θεσαλλονικέων και Αθηναίων retromaniacs... :)
οταν εφευρεθει η τηλεμεταφορα θα ειναι πανευκολο :)
 
Tιποτα Skype και ενα laptop,αμα εχεις μερακι κατεβαζεις και ενα σεντονι, εναν βιντεοπροβολεα,ηχεια και καθαρισες.
 
Δυστυχώς λόγω δουλειάς δεν θα μπορέσω...

Καλά να περάσετε, αναμένουμε φωτό! :)
 
Aναμενω στη συνάντηση και παρουσίες απο Mike και video80 και σας θελω ολους προετοιμασμένους για εκτενή κουβέντα στα θεματα "ελληνική βιντεοταινία" και "retro games"..
 
Jackie δεν θα πας Διονυσο μερια φετος?
 
Jackie κι εγώ θα ήθελα να κάνουμε κουβέντα σχετικά με ρετρό κωμωδίες με τον Jakie + τα θέματα που έθεσες= μας βλέπω για μεταμεσονύχτιο πρόγραμμα!!
 
Το πηγα 18:30 τελικα και οσο τραβηξει
 
Λίγο έλειψε να μπορώ να είμαι κι εγω! Αλλά προσγειώνομαι ΕλΒελ στις 30 :(
 
Καλησπερα και απο μενα

Πολλυ καλλη ιδεα η συναντηση και μια ευκαιρεια να γνωριστουμε

Μονο μια ερωτηση λιγο περιεργη

Πως θα σας γνωρισω
 
Θα ειμαστε κατα τις 18:30 στα τραπεζια του Αθηναιων Πολιτεια στον πεζοδρομο του Θησειου.

Θα κανουμε φασαρια.

Καποιοι θα φορανε παραξενες μπλουζες. (Αντωνηηηηη)

Ενας παραξενος τυπος θα εχει και κατι πακους με αυτοκολλητα με το λογοτυπο του RetroManiaX (ακους Αντωνη?)

ΚΑΙ ΘΑ ΕΧΩ ΕΝΑ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟ PIXEL ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΩΝ ΤΡΑΠΕΖΙΩΝ ΩΣΤΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΠΑΜ!!!!
 
Θα είμαι και εγώ εκεί λοιπόν (κατά τις 7μμ)
 
Wally είπε:
Θα ειμαστε κατα τις 18:30 στα τραπεζια του Αθηναιων Πολιτεια στον πεζοδρομο του Θησειου.
Θα κανουμε φασαρια.

Χρόνια τώρα παίζεται με τα νεύρα του ιδιοκτήτη και τον λοιπών θαμώνων της περιοχής

ΚΑΙ ΘΑ ΕΧΩ ΕΝΑ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟ PIXEL ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΩΝ ΤΡΑΠΕΖΙΩΝ ΩΣΤΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΠΑΜ!!!!
Μπάμ θα κάνετε και χωρίς τα Pixel
 
Να φερεις το τευχος 79, αντε και καποιο μετα το 120, αυτα μου λειπουν !!!

θα φερω καμια 30αρια που εχω διπλά, να μοιρασουμε.
 
Χαχαχαχαχα. Θα δω τι εχω στο lair. Αν τα εντοπισω, τα φερνω χαρισμα.

Θα προσπαθησω να φερω και πολλες δισκετες 5 1/4 με DOS προγραμματα + βιβλια προσφορα του φιλου xc8
 
θα δεις καποιον με μακρυ μαλλι και μπλουζα καμικαζι χτυπουν καθαρματα με νταλικες....
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα