Καλοκαιρινή Αθηναϊκή Συνάντηση 2014 (27 Ιουνίου)

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Ελα να βλεπω κινηση. Δεν εχει μουντιαλ αυριο η τηλεοραση
 
korres28 είπε:
Καλησπερα και απο μεναΠολλυ καλλη ιδεα η συναντηση και μια ευκαιρεια να γνωριστουμε

Μονο μια ερωτηση λιγο περιεργη

Πως θα σας γνωρισω
Πολυ ευκολο, δες photo απο προηγούμενη σύναξη της ομάδας:

 
μιλησα με video80 δυστυχως δεν μπορει να ρθει ειναι στον ωρωπο....
 
'Έχω πολύ καιρό να σας δω από κοντά. Θα προσπαθήσω να έρθω ..
 
θανος είπε:
μιλησα με video80 δυστυχως δεν μπορει να ρθει ειναι στον ωρωπο....

Δυστιχώς ναι, πέσανε κάποιες υποχρεώσεις & πρέπει να βρίσκομαι εκτός Αθηνών ,είθελα να το αφίσω ανοιχτο το θέμα μέχρι τελευταία στιγμή άν θα ρθω τελικά,αλλά δεν θα μπορέσω.

Εύχομαι να περάσετε όλοι οι υπόλοιποι ένα τέλειο και δημιουργικό απόγευμα.

(σ.σ : Θα θελα να συζητηθεί απο Γιάννη - Θάνο ,αλλά και οποιον άλλο φίλο θέλει, το θέμα που μονοπολεί το ενδιαφέρον τελευταία για τις ελληνικές βιντεοταινίες 1985-1990 ,αλλά φυσικά Wally - Jackie οργανώστε ρε παιδιά την προβολή που λέγατε για το "Γιο του πάρτα όλα" εκει στο Θησείο...)
 
video80 είπε:
Δυστιχώς ναι, πέσανε κάποιες υποχρεώσεις & πρέπει να βρίσκομαι εκτός Αθηνών ,είθελα να το αφίσω ανοιχτο το θέμα μέχρι τελευταία στιγμή άν θα ρθω τελικά,αλλά δεν θα μπορέσω.Εύχομαι να περάσετε όλοι οι υπόλοιποι ένα τέλειο και δημιουργικό απόγευμα.

(σ.σ : Θα θελα να συζητηθεί απο Γιάννη - Θάνο ,αλλά και οποιον άλλο φίλο θέλει, το θέμα που μονοπολεί το ενδιαφέρον τελευταία για τις ελληνικές βιντεοταινίες 1985-1990 ,αλλά φυσικά Wally - Jackie οργανώστε ρε παιδιά την προβολή που λέγατε για το "Γιο του πάρτα όλα" εκει στο Θησείο...)
Σε περιμενουμε τοτε στην επομενη συναντηση (Αν και προβλέπω να αργει παρα πολυ..)

Εννοειται οτι θα πεσει μεγάλη συζήτηση περι θεμάτων οπως η "ελληνική βιντεοταινία", οσο για την οργάνωσης προβολής του "Παρτα ολα" αυτο εξαρταται περισσοτερο απο σας ωστε να μαζευτουμε ατομα και να το πραγματοποιησουμε..

Dress code συνάντησης: Μαύρα aviator γυαλιά ηλίου με τους μεγάλους φακούς "Μπρούς Λε" φουλ early 80's στυλ..
 
Δυστυχως ουτε εγω θα μπορεσω λογω δουλειας...η περιπτωση μου βεβαια ειναι ζορικη αφου για να ελθω καπου θα πρεπει να το ξερω ενα μηνα πριν...
 
Την επομενη φορα Greg ;)

Εγω θα σκασω κατευθειαν απο τη δουλεια στις 18:30
 
Θα ήθελα πάρα πολύ να σκάσω, θα ερχόμουν με το παπί και ακόμα καλύτερα σαν τόΝυς σφήνος, αλλά έχω μπέϊμπυ σίττινγκ εκείνη την ώρα μέχρι να επιστρέψει η γυναίκα.

Κάθε πότε γίνονται συναντήσεις; Πχ αρχές Αυγούστου θα έχει ξεμείνει κανείς εδώ;
 
Είμαι πανέτοιμος από γνώσεις για την αποψινή συνάντηση!!!! Αθηναίων Πολιτεία σου ερχόμαστε!!!!!!
 
Παιδάκια, και εγώ στην επόμενη συνάντηση... :(

 


... μιάς και δε δήλωσε και κανένα άλλο κοριτσάκι συμμετοχή...


 


++



... δεν έχω ενημερωθεί και με τα τελευταία πιξελικά νέα...


 


+++



... μ΄έχει πιάσει και μιά τρελή μίρλα αυτές τις μέρες...
t0117.gif


 


-----> ... καλύτερα να μου πείτε "πού χάθηκες" την επόμενη φορά, παρά "άντε χάσου" σήμερα...
:frypan:
 
1403875569110.jpg

Οι 5.25 αυτες θα ειναι στο τραπεζι για να μας εντοπισετε οσοι δεν μας ξερετε ;)
 
Εγώ να φέρω ένα 5 1/4 δηλαδή; :)
 
Ασχημα νεα, ημουν Ευβοια απο το πρωι και δε προλαβα να τελειωσω νωρίς με μια δουλειά.. Θα πεταγομουν με τη μηχανή αλλα δε προλαβαίνω τωρα.. :( Οργανώστε και προς Αυγουστο/Σεπτεμβριο την επομενη συνάντηση!

Καλα να περάσετε οσοι ειστε τωρα εκει! :thumbup:
 
τι κανετε σε αυτες τις συνεστιασεις?
 
Δυό πράγματα κυρίως.

Κάνουν απίστευτη φασαρία, και δεύτερον μασαμπουκιάζουν του σκασμού.

Αυτή την ώρα λογικά είναι η ώρα της μασαμπούκας.
 
Ωραιότατα!!!!!

Άντε βρε παλικάρια δεν θα μας ενημερώσει κανείς......
 
Μαζευτηκαμε καμια 12αρια νοματαιοι. Παλαιοι και νεοι φιλοι. Ηταν η μικροτερη Αθηναικη συγκεντρωση (η διαχειριση αναλαμβανει πληρως την ευθυνη της κακης οργανωσης της συναντησης) ομως περασαμε ζουπερ. Η κουβεντα ειχε απ ολα.

Ξεχασα ενα πακο με δισκετες 5.25 στο τραπεζι που τις ειχα για να τις δωσω σε οποιον τις θελει. Ελπιζω καποιος να τις πηρε και να τις χρησιμοποιησει.

Ραντεβου τον Σεπτεμβρη πιο οργανωμενα!
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα