Καλο Πάσχα σε ολους

El_Greco_Fanatic

RetroMaNiaC
Joined
19 Ιουν 2009
Μηνύματα
536
Αντιδράσεις
22

Η Σπιρτουλοfamily εύχεται σε όλους εσάς καλό Πάσχα με υγεία πάνω από όλα!!!




attachment.php


 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πολύ όμορφη η φωτογραφία El_Greco_Fanatic

Καλό Πάσχα να έχουμε όλοι μας. :)
 
Σ ευχαριστόύμε πολύ El Greco Fanatic..!!

Όπως πάντα καταπληκτικές φωτογραφίες..!! :bow: :bow: :bow: :bow: :thanx2: :thanx2:

Με τόσα Πασχαλινά αυγά, δεν χρειάζετai να βάψετε..!! :)


Καλό Πάσχα
σου ευχόμαστε.....και καλό χειμώνα σε εσάς απ ότι κατάλαβα, έεε??? :p
 
Καλο Πασχα σε ολους!!!
 
Καλό Πάσχα και από εμένα!!!

Υγεία και αγάπη σε όλους σας εύχομαι!!

Και ένα δωράκι: μερικές πολύ όμορφες χαλκομανίες για τα αυγά σας!

DSC06735.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
καλο Πασχα σε ολους με υγεια!!!!!!!!!!!

καταπληκτικη η φωτογραφια σου El_greco_fanatic

ευχαριστουμε πολυ εσενα και τη σπιρτουλοοικογενεια για τις ευχες σας :thanx2: :thanx2: :thanx2: :thanx2: :thanx2: :thanx2:
 
Φοβερη πασχαλιατικη συνθεση!
 
Καλο πάσχα σε όλους πολύ ομορφη φωτογραφία αλλα μηπως βιαζεστε λίγο?

Εδω δεν εχει ξεκινήσει ακόμα η τηλεόραση να δειχνει το Ιησού από τη Ναζαρέτ :p
 
Τα κουκλάκια φοβερά, το σκηνικό θεϊκό, η φωτογραφία εκπληκτική! :)

Ευχαριστούμε πάρα πολύ, που με τις κούκλες και τα παιχνίδια μας ξανακάνετε παιδιά!

Καλό Πάσχα με υγεία, λοιπόν! :flower:
 
Καλό Πάσχα σε όλους. El greco fanatic από τις πιο ωραίες φωτογραφίες του φόρουμ. Κάνει για κάρτα αυτή η φωτογραφία.
 
Σας ευχαριστούμε ειλικρινά ΟΛΟΥΣ για τα καλά σας λόγια :thanx2: :thanx2: :thanx2: :thanx2:

Makisime: Έχω αδυναμία στα αυγά άλλα μόνο στα πλαστικά που δεν έχουν και χοληστερίνη :tease: ακριβώς πάμε για χειμώνα και από ότι φαίνεται με δυνατές αστραπές φέτος έτσι για αλλαγή :clap:

Zouzou: thanks για το δωράκι το κοβω για vintage η κάνω λάθος?

Thor: σωστά τους προλάβαμε αυτήν την φόρα τι όλο αυτοι θα τα λένε πρώτοι :p ;)

D@edevil: αυτό είναι που μας κρατά, ότι κάποιες στιγμές της μέρας μπορούνε να αισθανόμαστε ακόμα παιδιά άσχετο τα πόσα χρόνια και τρέλα κουβαλάμε ο καθένας μας :p :tease:

Spirtouli: εγώ απλά τον φωτογράφο έκανα όπως λέει και ένας γνωστός μας απο Ελλάδα (η κυρά μου) είχε την ιδέα και μάλιστα την πείραζα ότι τα σχόλια ήταν αρνητικά άλλα ο ριμοδο μεταφραστής του Google με πρόδωσε :shake: :p :p
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Τις χαλκομανίες αυτές τις είχα μικρή και ήταν οι αγαπημένες μου και τις ξαναβρηκα προχτές σε κατάστημα τροφίμων :)
 
Καλό Πάσχα και σε σας el greco fanatic. Η φωτογραφία είναι υπέροχη. Και κάτι ακόμα! Ευχαριστώ θερμά γιατί μου θύμισες το κοτοπουλάκι που κάπου έχω κι εγώ, αυτό με το ριγέ σκουφάκι και το κασκόλ :)
 
Krios σε ευχαριστούμε παρά πολύ για τις ευχές, τα κοτοπουλάκια είναι από τα αγαπημένα μας κομμάτια!! ;)
 
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ και ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ σε ολους του ρετροφιλους.... :) :) :flower:

Θυμαμαι καθε πασχα (τελη 80) τα πλαστικα αυγουλακια που μας εκανε δωρο ο νουνος μαζι με την λαμπαδα...

Ηταν κοκκινα και καθως τα πιεζες εβγαινε ενα πουλακι κιτρινο και σφυριζε τον χαρακτηριστικο ηχο...

Δεν τα εχω δει απο τοτε παλι στα μαγαζια παιχνιδιων ή περιπτερα... :xm: .
 
Αληθως!

Χρονια Πολλα σε ολους!
 
χριστος ανεστη

καλη και ουσιαστικη ανασταση για ολους
 
Πίσω
Μπλουζα