Καλωσόρισμα!

Καλωσόρισες Οmega!!!Αν ρίξεις μια ματιά στο grm,θα καταλάβεις πως οι περισσότεροι είναι μουσικόφιλοι εδώ μέσα.Το αποδεικνύει άλλωστε και το σχετικό θέμα:"τι ακούτε αυτή τη στιγμή". ;)
 
Για σου φιλαράκι..καλώς ήρθες Omega στη τρελοπαρέα μας και καλό ταξίδι στις αναμνήσεις!!!!...όταν λες Sci fi τι ακριβώς εννοείς?Επίσης ποιος ήταν αυτός που αλώνιζε εδώ μέσανε κρυφά από εσένα?Πες μου και θα τον υποβάλω σε τριήμερο banaριστικο βασανιστήριο...ξέρεις μαστίγια καρφιά κλπ!:gun::pistolies: :takethat: :behead::rip: :D
 
Αν το παραδεχτεί μόνος του θα έχει ελάφρυνση των ποινών?

Άσχετο αλλά πρέπει να δείτε τη δισκοσυλλογή του Ωμέγα, θα πήξει το μάτι σας. Candy το 90% είναι 80ς και φυσικά βινύλιο, μιλάμε για τον παράδεισο σου.
 
Shock εσύ είσαι ο αμαρτωλός που τον έκρυβε?
 
Για το καλό του τα έκανα όλα. Νέος πατέρας δε γίνεται να χάνει τον χρόνο του σε forums:D
 
αχαχααχχααχαχα!! shock karalol
 
γεια σου omega και καλώς ήρθες...
 
shock είπε:
Άσχετο αλλά πρέπει να δείτε τη δισκοσυλλογή του Ωμέγα, θα πήξει το μάτι σας. Candy το 90% είναι 80ς και φυσικά βινύλιο, μιλάμε για τον παράδεισο σου.
Αν μοιάζει κάπως έτσι ο παράδεισος πολύ θα ήθελα να τον επισκεφτώ. :D
 
Τι εγινε γειτονα ? σε ενημερωσε επιτελους ο Αντωνης ? :thumbup:

Καλως ηρθες Omega , καλη διαμονη και μην ξεχασεις εκεινη τη κουτα με τις Βαβουρες :)
 
Welcome. Βασανιστήρια και φριχτά μπουντρούμια στο Shock. Να βλέπει μόνο μηχανήματα με Windows 98 και να μην ξαναγγίξει για δύο χρόνια Linux!!!!!
 
Ε δεν περίμενα και τέτοιο καλοσώρισμα!!!!!!!! :)

Κατα αρχάς Candy αυτό είναι για σένα καθώς χτύπησες ευαίσθητη χορδή:

dsc00054ga5.th.jpg


7 ιντσο απο τότε..............

Βέβαια η φωτό είναι απο κινητό υπόσχομαι στο μέλλον να είναι καλύτερες.

Όσο για τον Shock ένα είναι το σίγουρο: Αντέχει πολλά βασανιστήρια και ξύλο :thumbup: .

Φίλε telamona - γείτονα με βάλατε στη πρίζα και εσείς και το GreekComics και με βλεπω ΣΚ να κουβαλάω απο Κορυδαλλό Βαβούρες, Τρουένο κα άλλα σχετικά όπως Subutteo και να κάνω Μοναστηράκι το σπίτι και δε με παίρνει αλήθεια σας το λέω.

Οσο για την πρίζα που με έβαλε ο Shock να κουβαλάω τον 6128 δεν το συζητάω.

Ευχαριστώ και πάλι για το welcome.
 
akmakas είπε:
...όταν λες Sci fi τι ακριβώς εννοείς?
Πω ρε συ θα νομίζεις οτι είμαι αγενής.

Λοιπόν Babylon 5 Best ever σειρά και τωρα τελευταία μου αρέσει παρα πολυ και το Stargate Atlantis.

Όσο για τα παλιότερα ξέρεις ......
 
Omega καλώς ήρθες φίλε! Βρεεε και άλλος κοντοχωριανός; Α ρε Κορυδαλάρα!
 
Omega είπε:
Πω ρε συ θα νομίζεις οτι είμαι αγενής.Λοιπόν Babylon 5 Best ever σειρά και τωρα τελευταία μου αρέσει παρα πολυ και το Stargate Atlantis.

Όσο για τα παλιότερα ξέρεις ......
Καταρχήν καλωσήλθες

Καλό το BAB5, τα έχω κοπιάρει (και δει) όλα από έναν μανιακό φίλο που τα αγόρασε όλα από το play.com, ακόμα και το Crusade (συνέχεια του babylon5) που όμως κόπηκε.

Με τσίποτσα όμως Best ever σειρά... και σου μιλάει ένας super sci fi maniac.

Να μου πεις Star Trek Voyager (ποτέ δεν προβλήθηκε εδώ) να το δεχτώ.
 
Shock....Τα βασανιστήρια ξεκινούν από σήμερις..

Πρόγραμμα Shock εξαγνησμού ψυχή και σώματι!!!

Πρωί...50 Μαστιγώματα.

Μεσημέρι.50 μετάνοιες στην εικόνα του μπιλ γκειτς.

Μεσημέρι.Τραγούδι ευλογίας της Microsoft.

Απόγευμα.Ενασχόληση με υπολογιστή Cyrix P150+ και Windows 3.11

Βράδυ.50 μετάνοιες στην εικόνα του Omega λέγοντας σε κάθε βύθισμα

Δεν θα σε ξανα αποκρύψω τιποτις ξανά!!!

Βράδυ.Τρίωρο παιχνίδιμε ΧΒΟΧ 360 το ιδιο παιχνίδι κάθε φορά και μέσω κασετοφώνου να ακούγονται όλα τα ποστ του Wally σχετικά με το 360.

Υπνος! :D
 
Αν και είμαι μερικές μέρες στο φόρουμ, δεν έχω συστηθεί ακόμα επίσημα. Λοιπόν, με λένε Φώτη και είμαι 28 (σχεδόν) και μένω Νέο Κόσμο. Ασχολούμαι με videogames πάρα πολλά χρόνια, και έχω αρκετές κονσόλεσ και πολλά παιχνίδια. Εκτός από τα games, μου αρέσει να βλέπω anime και να διαβάζω manga. Έχω γενικά μια τρέλα με την Ιαπωνία και μαθαίνω τη γλώσσα. Από παιχνίδια παίζω κυρίως RPG και Beat em up, και platform τύπου Μάριο-Σόνικ.

Αυτά τα ολίγα για αρχή, ελπίζω να σας γνωρίσω καλύτερα, και από κοντά

:cool: :thumbup:
 
Welcome...

να υποθεσω οτι σου αρεσει και η ΜΑΚΑΡΟΝΑΔΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :D
 
Με λένε kapamaru και είμαι καλά!

ΚΑΙ ο kapamaru είν'εντάξει!!!
 
Omega είπε:
Κατα αρχάς Candy αυτό είναι για σένα καθώς χτύπησες ευαίσθητη χορδή:
dsc00054ga5.th.jpg


7 ιντσο απο τότε..............
:animeek: Ultimate respect!!! :worship: :worship:

kapamaru είπε:
Έχω γενικά μια τρέλα με την Ιαπωνία και μαθαίνω τη γλώσσα.
Irasshaimasita kapamaru-san!!!!Anata mo Nihon ni ikitai desu ka? :D
 
Πίσω
Μπλουζα