Καλωσόρισμα!

Γειά σας και από εμένα! Είμαι η Πάττυ και ζω στην Αθήνα. Ήρθα να προσφέρω κάποια πράγματα που νομίζω πως ταιριάζουν εδώ, όπως η αφίσα της ταινίας του Καμπαμαρού, ένα απίστευτο φωτορομάντζο με τη Τζοβάννα Φραγκούλη και διάφορα τέτοια ρετρό διαμάντια. Το μόνο μου παράπονο είναι πως το φόρουμ που φαίνεται λίγο χαοτικό ως προς τη διάταξή του! Τόση ωρα προσπαθώ να βρω κάτι για την Ελβίρα, την mystress of the dark των 80ς και για το Αταρι 2000 και ακόμα ψάχνω! Αnyway, καλώς σας βρήκα retromaniax! :D
 
καλως ηρθατε maindrew και QueenofHearts (παττυ) και απο ΄μενα
 
Miss QueenOfHearts, καλως ήλθατε στο φορουμάκι μας και καλή διαμονή.

Όσον αφορά την δομή του φόρουμ , θα σου πάρει λίγο καιρό αλλα θα την συνηθίσεις ( :p ). Μέχρι τότε, χρησιμοποίησε την αναζήτηση για να βρίσκεις αυτά που θέλεις ;)

Για την Elvira, υπάρχει review εδώ, μαζί με διάφορα στοιχεία για το παιχνίδι.

Τώρα για το ATARI 2600 που προφανώς εννοείς, δυστυχώς δεν υπάρχει ξεχωριστή ενότητα (είναι under construction), αλλα αν κάνεις μια αναζήτηση θα πάρεις πολλά αποτελέσματα, οπότε μπορείς να βρείς οτι θέλεις απο κεί.

Και πάλι καλως ήλθες και καλές δημοσιεύσεις :thumbup:
 
Καλώς ήρθατε maindrew και QueenofHarts :)

Enjoy :user:

keeper7k είπε:
Τώρα για το ATARI 2600 που προφανώς εννοείς, δυστυχώς δεν υπάρχει ξεχωριστή ενότητα (είναι under construction),
...:eek:.....αλήθεια ή "παπάτζα";;; :D :D:D

Αν ναι, τότε τα θερμά μου συγχαρητήρια!!! Θα κάνετε πολλούς ευτυχισμένους!
 
Καλώς τες !!! Καλώς τες !!!! Φοντανάκι ???????

cakes-1-large.jpg


.....άντε !!! Τσιμπάτε και οι υπόλοιποι. Είναι φρέσκα, φρέσκα !!! :biglaugh:
 
Ω merci! Μα τι καλά παιδιά! Αναμένω την ενότητα για το Αταράκι!
 
καλώς ήρθες queen of hearts. μα καλα που τη θυμήθηκες την ελβίρα (θυμαμαι ειχε ψηφιστει η χειροτερη bmovie όλων των εποχών το 1992)
 
Επι χρόνια την θυμόμουν στα εξώφυλλα του pixel και παρόμοιας θεματολογίας περιοδικών και είχα πάντα την περιέργεια να μάθω περισσότερα γι'αυτήν! Πολύ αμερικάνικη 80ς φιγούρα!
 
Καλώς ήρθες στο φόρουμ QueenofHearts...και σου εύχομαι να διασκεδάσεις με την ψυχή σου..Πάττυ!!!Ωραίο όνομα! :)
 
Καλως ηρθες QueenofHearts...

Αυτο που λες για το forum και τη δομη του,μπορει -και συμφωνα με την εμπειρια απο την περιπλανηση μου σε διαφορα αλλα forums κατα καιρους- να μη με βρισκει καθολου συμφωνο,αλλα ειναι μια γνωμη και οφειλω να την σεβαστω....

Κι εγω πιστευω ομως οτι,οσο θα εξοικειωνεσαι με το forum,τοσο θα αλλαζεις γνωμη περι αυτου και τη δομη του....

Anyway,και παλι καλως ηρθες...
 
Καλωσορίσατε doctoras,maindrew,QueenofHearts και όποιο άλλο νέο μέλος μου διαφεύγει τώρα.Ευχαριστούμε εκ των προτέρων για τη συνεισφορά σας,είτε αυτή αφορά υλικό είτε μια ανάμνηση που θέλετε να μοιραστείτε μαζί μας.:wavey:
 
Καλώς ήρθατε παιδιά:makia:!!!

Σκαλίστε τις αναμνήσεις σας και μπερδέψτετες:wacko: με τις υπόλοιπες εδώ μέσα...θα σας αρέσει σίγουρα η διαδικασία:anim-roll:...
 
Καλώς ήρθες QueenofHearts !!!
 
καλησπερα σε ολα τα παιδια του forum.eimai 39χρ απο αθηνα.το site ειναι τρομερο.παρα πολλυ καλο.εχω το spectrum που προτοαγορασα και μια amiga 1200.τα micro των 80ς τα λατρευω ολααααααα.τα λεμε να ειστε ολοι καλα!
 
Virtual_Symmetry είπε:
καλησπερα σε ολα τα παιδια του forum.eimai 39χρ απο αθηνα.το site ειναι τρομερο.παρα πολλυ καλο.εχω το spectrum που προτοαγορασα και μια amiga 1200.τα micro των 80ς τα λατρευω ολααααααα.τα λεμε να ειστε ολοι καλα!
ΧΑΧΑ !!! 0-1 ?? Ποιά έβαλε το goal ? Η Alice, η Lisa, η Paula ή η Gayle??? :D :D:D

Καλώς ήρθες και καλό posting !!! :D Εκανες και εσύ το λάθος να γραφτείς εδω μέσα, έτσι? Καλά να πάθεις !!!! :D

Ξέχασε τον ύπνο για αρκετό καιρό....... :D
 
Καλωσόρισες Virtual_Symmetry!!!:wavey:
 
καλως σας βρηκα ολους χαχ,teflon h aga εβαλε το γκολ ΄¨) οσο για το ξενυχτι απο την Αmiga εχω εθιστη σαυτο καλως η κακος.hi Candy.Hξερα μονο τα ουδετερονια.ε τωρα εμαθα και τα ρετρονια.φιλια σε ολους τους ρετρομανιακους!!
 
Πίσω
Μπλουζα