Καλωσόρισμα!

Καλώς σας βρήκα... ήρθα στο στοιχείο μου...
 
Η τούρτα? Το στοιχείο σου... ωχ, θα σε σερβιρει η Κάμπια στον επόμενο...
 
Με φώναξε κανείς??? Πολύ δουλεία σήμερα :D

penguin_cake_004.jpg


Καλώς όρισες EVAN
 
Kambia είπε:
Μια τουρτίτσα για το καλώς ορίσατε.

Ειναι νόστιμη. Τη δοκίμασα :p

Φάνηκε... λείπει το μισό κέικ σχεδόν :angry:



Καλώς ορίσατε παιδιά!!! :flower:
 
Γεια σε όλους! :vbwave:

Θέλω κι εγώ γλυκό!!!!!!! Οταν έγινα μέλος, δεν πέρασα να με κεράσετε...... :icon_cry:
 
Επειδή δεν αφήνουμε κανέναν παραπονεμένο

486-img_2356.jpg


και για να μην πιάσει υπογλυκαιμία τους υπόλοιπους :)
 
Τέλεια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ευχαριστώ Κάμπια! :thanx2:
 
@ Mytinyworld, ποτέ δεν είναι αργά για ένα υπέροχο γλυκό!!! :D

Καλώς μας ήλθες λοιπόν...

...@ Κάμπια, άστο κάτω επιτέλους το κουτάλι :frypan:
 
:cheers: :cheers: :cheers: :cheers:

Καλως σας βρήκα! Ευχαριστώ για το καλωσόρισμα!
 
καλησπερες κι απο εμενα παιδια! αργησα αλλα σας ανακαλυψα.αντε και καλα μας ποστ!
 
Καλωσήρθες! Σούπερ το άβαταρ! Το'χει και ενας φίλος μου μηχανόβιος σε άλλο φόρουμ κι όταν το είδα αναθάρρησα λίγο και λέω λες να ειναι αυτός! Αλλα μπα, δεν ειναι απο Αθηνα. :D Περνα μια βολτα κι απο τους κανονισμούς για να δεις τί παίζεται δω περα.
 
Συγχαρητήρια για το φορουμ. Είναι απο τα πιο οργανωμένα και περιέχει πολλά ενδιαφέροντα πράγματα απο το παρελθόν. Πριν απο μια ώρα περίπου έκανα την εγγραφή μου στο φόρουμ υστερα απο παρότρυνση του φίλου τσαλκ τον οποίο και ευχαριστώ πολύ. Ελπίζω και εύχομαι κάθε επιτυχία στο φόρουμ.Θα προσπαθήσω και απο την πλευρά μου να κάνω οτι μπορώ για να βελτιώσουμε το φόρουμ, προσφέροντασ τισ οποιεσ γνώσεισ μου για τον σκοπό τον οποίο επιδιώκουμε.
 
Kαλώς μας ήρθες λοιπόν, και καλή διαμονή εδώ να σου ευχηθώ και εγώ με την σειρά μου, Χαίρομαι ιδιαιτέρως που σε βλέπω και εδώ και να σαι σίγουρος ότι έχουμε να θυμηθούμε πολλά.

Ως νέο μέλος περίμενε στην σειρά σου να σε κεράσουμε το κάτι τις, έτσι για το καλοσώρισμα.

Κάμπια για βγάλε κάτι (ας είναι μπολικούτσικο να φάμε και εμείς).
 
Καλώς μας ήλθες Nick και καλά ποστς!!! :flower:

Οσονούπω, θα έρθει και η Κάμπια μας με τα γλυκά για το καλωσόρισμα!!! :p
 
Καλώς ήρθες Νick :D

Να και η τουρτίτσα σου

Fun-Park-Cake_C328.jpg


υπογλυκαιμία σας έπιασε? :tease:
 
@ Κάμπια μου, αν έχεις μιά ίδια για το μικρό Καμπιάκι σε ένα δίμηνο, κράτα μου τη μισή σε παρακαλώ... :p
 
....και την άλλη μισή για μένα
 
Σασ ευχαριστώ όλουσ για την υποδοχή και ιδιαίτερα την κάμπια για την υπέροχη τούρτα-βασίλειο!
 
Χμμμμ...κάλλιο αργά παρά ποτέ...αυτό που έχω να πώ σε όλους του φοβερούς συμforumίτες :cool: :
 
Γεια σε ολους.το ονομα μου ειναι Νικη και σας διαβαζω πολυ καιρο ,αλλα τωρα μου ηρθε να ποσταρω!φοβερο το φορουμ σας, γεματο πολλες αναμνησεις και ενδιαφερουσες πληροφοριες!τα θερμα μου συγχαρητηρια!θα τα λεμε συχνα!
 
Πίσω
Μπλουζα