Καλωσόρισμα!

Το κατάλαβα tonytony.... Το κατάλαβα....!!!!!!!!!!!!
 
Καλώς ήρθες και από εμένα!!!

Τωρα ειδα την εγγραφή σου στην ομάδα μας!
 
Καλησπέρα κι΄από μένα,στο φόρουμ μπήκα το Μάιο του 2015 και ξέχασα να γράψω τότε σ΄αυτό το thread.Έχετε βάλει χρονικό όριο το 1995,γίνετε να μπουν θέματα που συνέβησαν απ΄το 1995 έως και το 2000?Θα έχει ενδιαφέρον.Βάλτε το 2000 αντί του 1995 χρονικό όριο.
 
tv1988 είπε:
Καλησπέρα κι΄από μένα,στο φόρουμ μπήκα το Μάιο του 2015 και ξέχασα να γράψω τότε σ΄αυτό το thread.Έχετε βάλει χρονικό όριο το 1995,γίνετε να μπουν θέματα που συνέβησαν απ΄το 1995 έως και το 2000?Θα έχει ενδιαφέρον.Βάλτε το 2000 αντί του 1995 χρονικό όριο.
Καλησπέρα και σε σένα.

Το χρονολογικό όριο θα παραμείνει για την ώρα στο 1995. Στις 13 σελίδες αυτού του θέματος μπορείς να διαβάσεις τους λόγους [h=2]Ερώτηση για τον ορισμό του retro / Σκέψη: χρονολογικά όρια[/h]
 
Εστω και αργά, σας βρήκα και ειμαι πολυ χαρουμενος γι αυτο. Μπραβο για τη δουλειά σας!
 
Καλώς ήρθες Καρδινάλιε στην παρέα μας.
 
Καλώς σας βρήκα παιδιά, να είστε όλοι καλά ! :)
 
Cardinalios είπε:
Εστω και αργά, σας βρήκα και ειμαι πολυ χαρουμενος γι αυτο. Μπραβο για τη δουλειά σας!
Καλώς ήρθες και από εμένα!!!

Kαλλιο αργα παρα ποτε...
 
Καλως ηρθες και απο μενα καρδιναλιε!!!
 
γεια σας παιδες μπραβο πολυ καλο το εργαλειο που εχετε φτιαξει αριστη δουλεια αν και παλια γραμμενος καλλιο αργα παρα ποτε
 

Καλωσορισες και επισημα!!! :thumbup:

1@Kambia[/USER]

Θα τραταρουμε τιποτα? :D Αντε γιατι καιρο εχουμε να φαμε γλυκακι και εχω μια υπογλυκαιμια τελευταια.... :p


 
Μια υπογλυκαιμία την έχω και γω :)

026.jpg

Καλώς ήρθες επίσημα και από μένα.
 
περισσεψε από το γλυκό και για μενα;;;;

Καλως ηρθες στην παρεα!!!!

:flower:
 
Καλώς ήρθες στην ρετροπαρέα μας! Θέλω τούρτα και εγώ!

:p
 
Φαγώθηκε! Πάμε για τα μελομακάρονα τώρα :p
 
Καλημέρα κι από μένα, νέο μέλος στο σάιτ σας το οποίο εκ πρώτης ματιάς φαίνεται πολύ καλό και σωστά οργανωμένο. Καλή χρονιά να έχουμε σε λίγες μέρες!
 
Πίσω
Μπλουζα