Καλώς σας βρήκα από Λευκωσία!

mariannopoulo

RetroN00b
Joined
29 Δεκ 2014
Μηνύματα
23
Αντιδράσεις
17
Μετά από μερικούς μήνες περιήγηση στον θαυμαστό κόσμο αυτού του φόρουμ,που εντελώς τυχαία ανακάλυψα γιατί δεν είμαι μανιακή του Διαδικτύου, έκανα εγγραφή! Εύχομαι Καλή Χρονιά σ'ολους,υγεία πάνω απ'ολα! :) δεν μπορώ να περιγράψω τη χαρά μου και πόσο ωραία πέρασα κάθε φορά που έμπαινα σε διάφορα θέματα μ'ενα σωρό πληροφορίες για αγαπημένες ταινίες και ηθοποιούς αλλά και άλλες ωραίες αναμνήσεις από τα παιδικά μου χρόνια! Δεν είμαι εξοικειωμένη με την τεχνολογία και ο,τι συνεπάγεται η ενεργός συμμετοχή στο φόρουμ γι'αυτο θα μου πάρει κάποιο χρόνο. Άλλωστε, όπως διάβασα σε κάποιο ενημερωτικό θέμα για νέα μέλη...ζήτω η αναζήτηση!!!! ;)
 
Νέο μέλος στην παρέα! Καλώς ήρθες!!!
 
Καλη Χρονια επισης!!!! :flower:

Καλως ορισες στην ρετροπαρεα μας!!! :flower:

Θα βρεις πολλα ενδιαφεροντα πραγματακια εδω, Μαριαννα!!! :flower:

Και ειδικα στα θεματα του ελληνικου κινηματογραφου!!! ;)

Καλο ψαξιμο και καλα ρετροποσταρισματα!!!! :thumbup:

Παρακαλω...να βγει η τουρτιτσα γρηγορα... :D ....για να τραταρουμε την κοπελια απο την ομορφη Κυπρο μας!!!! :flower:
 
Σας ευχαριστώ και τους δυο!ηδη από όσα έχω δει καταλαβαίνω ότι υπάρχει στο φόρουμ ένας τεράστιος θησαυρός ρετρό γνώσεων που κτίστηκε με πολύ μεράκι, μερικά δε μέλη είναι πραγματικοί εξπέρ! Εκτός από την πληροφόρηση που μπορεί κάποιος να αντλήσει είναι πολύ διασκεδαστικά και τα κουίζ και οι συζητήσεις. #) !!
 
Kαλως ηλθες απο την ομορφη Κυπρο!!!
 
Καλώς όρισες!
 
Καλως μας ηρθες.
 
Καλως ηρθες.

Παντα ειχα μια απορια...γιατι δεν ειχαμε μελη απο την Κυπρο απο τη στιγμη, που για τα 80s τουλαχιστον, ειχαν βιους παραλληλους (υποθετω)...
 
Καλώς ήρθες και καλή χρονιά να έχουμε!
 
Καλώς ήρθες στην παρέα μας mariannopoulo και καλή χρονιά και σε σένα

stayros είπε:
Παρακαλω...να βγει η τουρτιτσα γρηγορα... :D ....για να τραταρουμε την κοπελια απο την ομορφη Κυπρο μας!!!! :flower:
Αμέσως (δλδ με μια μέρα καθυστέρηση). Και μια και είναι η πρώτη τούρτα για το 2015 που κερνάμε, ας είναι στο πνεύμα των ημερών...

db_Happy_New_Year_7__Cake__1_of_1_3.jpg

πηγή
 
Το πρωτο μας ποδαρικο για το 2015, καλως ηρθες και με μια αλικη μουρλια και από την κυπρο! καλή διαμονή
 
Σας ευχαριστώ όλους!!! :D :thanx2: :thanx2: Και για την τουρτίτσα, είναι υπέροχη! #)
 
Πίσω
Μπλουζα