Κολλητήρια

Mεστο μυαλο μου ησουν Katerinak, η μια λυση ειναι αυτη που προτεινεις και η αλλη ειναι να ξεκιναγα για 2ο προς χρηση αυτην την φορα.


Ειχα παρει απο τα Jumbo πολυ καιρο ενα Harry Potter,μεχρι να βρω ενα κανονικο, σαν αυτα που περιγραφεις,θa βγαλω το αχτι μου εκει ,lol.
:)
 
 Έχω ακόμη κολλημένα μερικά στο κεφαλάρι του κρεβατιού μου και στο διακόπτη για το φώς του δωματίου!!!!!!!


Φιούφ... Και φοβόμουν ότι είμαι ο μόνος που τα έχει ακόμα (Και ας κοιμάμαι σε άλλο κρεβάτι.. :p )..


Προσθέστε και εμένα #)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Τα κολλητήρια που είχα τα κολλούσα στη βιβλιοθήκη και σε τετράδια. Τι ωραία που ήταν αυτά με τα Στρουμφάκια.
 
Εβρεθη και το Σουπερ Πανοραμα,το οποιο ειναι τεραστιο σχεδον σαν Ποστερ!

Κατω δεξια υπαρχουν διαφορετικα νουμερα για διαφορετικα σκηνικα-εικονες που υπαρχουν μεσα στον φακελο,αυτο εχει το νουμερο 3 ,ποσα να υπαρχουν αραγε και ποσο δυσκολο να τα συλλεξει καποιος ολα.

Κολλητηρια 6 Aardvark.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
συγχαρητηρια που το βρηκες Aardvark :cheers: :cheers:

εδω ο Σταυρος μας εδειξε 3κολλητηρια Σουπερ Πανοραμα με τα στρουμφακια

ισως να υπαρχουν 3νουμερα απο καθε φακελο με διαφορεκους ηρωες κινουμενων σχεδιων, εδω ο the sanctuary μας δειχνει 3 διαφορετικους φακελους με το Νο 3
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ναι ναι και μολις ξαναειδα οτι υπαρχουν και Disney ηρωες απο κολλητηρια κατι που δεν θυμαμαι καθολου την εποχη που κυκλοφορουσαν τα Κολλητηρια και που με παει ακομα πιο πισω στην εποχη των Καλκιτος που θυμαμαι να αγοραζα με Disney.


Παλι στο ψαξιμο,δεν εχει τελος αυτο το ταξιδι που ζηταει το τελος που εγραφε και ενας ποιητης.
 
μολις ανεβηκε στο ΥΤ η διαφημιση με τα "κολλητηρια" απ τον MrRetromemories ,θα τη βρειτε στο ποστ

ευχαριστουμε πολυ MrRetromemories!!!!
 
Βρήκα και τα δικά μου!

Κολλητηρια 1 zouzou.jpg

Κολλητηρια 2 zouzou.jpg

Κολλητηρια 3 zouzou.jpg

Κολλητηρια 4 zouzou.jpg

Κολλητηρια 5 zouzou.jpg

Κολλητηρια 6 zouzou.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
ειναι τελεια zouzou!! ολα αυτα τα κρατησες απο τοτε; :eek:
 
Ναι. Κάποια είναι και της αδερφής μου. Τα είχαμε διπλά βέβαια!
 
για την κατηγορία στρούμφ πανόραμα υπάρχουν σίγουρα 3 καρτέλες το ξέρω γιατι τις εχω και γω μεσα στη ζελατινα(κλασσικα).Φίλε Aadvark είναι απο αρκετά εως πολύ δύσκολο να βρεθεί κατι πιστεψέμε.8 χρόνια εκανα για να τα μαζέψω.
 
zouzou είπε:
Βρήκα και τα δικά μου!


Είναι υπέροχα Ζουζού!

Το πρώτο από την πρώτη σου φωτογραφία το έχω κι εγώ από τότε... :)

Φωτογραφία που έβγαλα πέρυσι το καλοκαίρι (2011) στο πατρικό του πατέρα μου στο χωριό!

Πόσα χρόνια εκεί... και θυμάμαι σαν τώρα που το είχα κολλήσει πάνω στον καθρέπτη της εισόδου :D :D

Κολλητηρι καθρεφτης Lord Makro.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:


Είναι ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ !!!! Σαν να ξαναζώ το τότε !!! Ειλικρινά δεν θυμάμαι εάν είχα ποτέ μου κολλητήρια, ίσως ναι , αλλά πραγματικά τρελλαίνομαι να τα βλέπω, είναι απίστευτα όμορφα... Είναι αληθινό θαύμα που τα κράτησες τόσα χρόνια!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Aυτο με την Χιονατη ειναι πανεμορφο δεν εχει και το logo της El Greco.
 
Ναι, αυτό με τη Χιονάτη είναι λίγο μεταγενέστερο, τα στρουμφάκια ήταν από τα παλιά!

Δε θυμάμαι άλλα με άλλους ήρωες, μου άρεσε πολύ αυτό με τον Αστερίξ όμως, που έχει αναρτηθεί από κάποιο μέλος.

Η αλήθεια είναι ότι δεν έχω ψάξει τι κυκλοφορεί σήμερα.
 
Έψαξα και βρήκα!! Κυκλοφορούν ακόμα και είναι πανέμορφα!!! Βέβαια στρουμφάκια μάλλον είναι δύσκολο να βρεθούν στις μέρες μας.

Κολλητηρια Disney zouzou.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ειναι ωραια,αν εχουν και σκηνικο απο πισω να τα τοποθετησεις οπως τα παλια θα ειναι ακομα καλυτερα.
 
Α σωστά δεν το σκέφτηκα. Από τη μεριά που φαίνεται έχει μια καρτέλα που την κόβεις και την κρεμάς στην πόρτα του δωματίου, οπότε νομίζω πως δεν έχει σκηνικό.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πολύ καλά τα κολλητήρια πράγματι. Τα ξαδέρφια μου είχαν αγοράσει μια φορά αρκετά και γέμισαν τοίχους κρεββάτια και έπιπλα με Στρουμφ :) .
 
Πίσω
Μπλουζα