Κουίζ 0053

johnalepou

Human RetroDatabase
Joined
28 Αύγ 2006
Μηνύματα
3.362
Αντιδράσεις
529
308. Η Δήμητρα Γαλάνη θα εμφανιστεί στη νεα σειρα του ALPHA ΥΠΕΡΟΧΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑ. Σωστό ή Λάθος?

39642393sg7.jpg


309.Σε ποια δραματική σειρά του MEGA εκανε ενα συντομο περασμα η Αλκηστις Πρωτοψαλτη πριν μερικα χρονια?

310.Ποια ηθοποιος μας ηταν η φωνη της ΣΤΡΟΥΜΦΙΤΑΣ?

image00001nl1.jpg


311.Εκτος απο τον ΓΙΟΥΓΚΕΡΜΑΝ, αρχισαν τα γυρισματα και για μια ακομη μεταφορα μυθιστορηματος του Μ.Καραγατση,με ενα μεγαλο καστ "ποιοτικων" ηθοποιων.Για ποια σειρα/βιβλίο προκειται?
 
Δεν ξέρω καμμία απάντηση στις ερωτήσεις σου αλλά ένα έχω να ρωτήσω..έχει κάνει η Δήμητρα Γαλάνη γυμνό στο Playboy????Θα τρελλαθώ!!!!
 
Erynies είπε:
ένα έχω να ρωτήσω..έχει κάνει η Δήμητρα Γαλάνη γυμνό στο Playboy????Θα τρελλαθώ!!!!

Εχω την εντυπωση οτι δεν φαινοταν κατι που δεν...επρεπε,αν ξερει καποιος αλλος ας μας πει! Παντως ειχε προκαλεσει αρκετες συζητησεις το γεγονος τοτε!
 
309. Κλείσε τα μάτια

311. Το Δέκα
 
308. Η Δήμητρα Γαλάνη θα εμφανιστεί στη νεα σειρα του ALPHA ΥΠΕΡΟΧΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑ. Σωστό ή Λάθος?

ΣΩΣΤΟ (εκτος απροοπτου)

309.Σε ποια δραματική σειρά του MEGA εκανε ενα συντομο περασμα η Αλκηστις Πρωτοψαλτη πριν μερικα χρονια?

ΚΛΕΙΣΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ (μπραβο fontana!)

310.Ποια ηθοποιος μας ηταν η φωνη της ΣΤΡΟΥΜΦΙΤΑΣ?

Η ΜΠΕΤΥ ΑΡΒΑΝΙΤΗ

0384566fg0.jpg


311.Εκτος απο τον ΓΙΟΥΓΚΕΡΜΑΝ, αρχισαν τα γυρισματα και για μια ακομη μεταφορα μυθιστορηματος του Μ.Καραγατση,με ενα μεγαλο καστ "ποιοτικων" ηθοποιων.Για ποια σειρα/βιβλίο προκειται?

ΤΟ ΔΕΚΑ (μπραβο fontana!)
 
310.Ποια ηθοποιος μας ηταν η φωνη της ΣΤΡΟΥΜΦΙΤΑΣ?

Η ΜΠΕΤΥ ΑΡΒΑΝΙΤΗ

Εγώ πάλι θυμάμαι τη Μαρία Κωνσταντάρου. Μήπως η Αρβανίτη έκανε την Ψιψινέλ;
 
Νομιζω πως εχεις δικαιο! Οποτε...

310. Η Μαρία Κωνσταντάρου

(μπράβο stakovios!)
 
Πίσω
Μπλουζα