Κουίζ 0290 (Ημίγυμνες εμφανίσεις)

johnalepou

Human RetroDatabase
Joined
28 Αύγ 2006
Μηνύματα
3.359
Αντιδράσεις
522
Αναφέρετε όποιες topless εμφανίσεις από γυναίκες θυμάστε! (ηθοποιό και σειρά)
 
Έτσι πρόχειρα τώρα...

Άντζελα Γκερέκου - Πρόβα νυφικού/Ένοχη αγάπη

Βάνα Μπάρμπα - σχεδόν όπου έχει παίξει :D

Τζένη Μπότση - Σημάδι του έρωτα

Βαλέρια Χριστοδουλίδου - Πρόβα νυφικού

Λίλα Καφαντάρη - Ιστορίες... κάτι

Δήμητρα Ματσούκα - Ξέχασέ με

Ζούνη και Πρωτόπαπα - Επιφάνεια

Μυρτώ Αλικάκη - Αναστασία (όχι ημίγυμνη -τα δειξε όλα)

Τάνια Τρύπη - Αγάπη άργησε μια μέρα

Καρ. Καραμπέτη - Μεγάλος Θυμός

Ιωάννα Παππά - Ύστερα ήρθαν οι μέλισσες

Μαρίνα Καλογήρου - Μάγισσες της Σμύρνης
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Βλεπω οτι ο Κουτσομυτης πρωτοστατει! :D :D
 
Χα χα πολύ μου άρεσαν οι απαντήσεις της sunset!!!
 
bambinella 100 είπε:
Βλεπω οτι ο Κουτσομυτης πρωτοστατει! :D :D
χα,χα! Είπα να μην πιάσω τα εύκολα του Μανουσάκη. Να το θίξω ποιοτικά, εγκεφαλικά το ζήτημα! :p :p:p

tonytony είπε:
Χα χα πολύ μου άρεσαν οι απαντήσεις της sunset!!!
Χιχι να σαι καλά! :D ;)
 
sunset89 είπε:
Ζούνη - Επιφάνεια
Σε αυτό έχω μια μικρή ένσταση,γιατί έχω παρακολουθήσει αρκετά προσεκτικά την σειρά και , ενώ η Παναγιώτα είχε πολλές ερωτικές σκηνές,νομίζω δεν έδειξε κάτι που δεν έπρεπε...αλλά μπορεί να μου ξέφυγε εμένα και να θυμάσαι εσύ καλύτερα!
 
johnalepou είπε:
Σε αυτό έχω μια μικρή ένσταση,γιατί έχω παρακολουθήσει αρκετά προσεκτικά την σειρά και , ενώ η Παναγιώτα είχε πολλές ερωτικές σκηνές,νομίζω δεν έδειξε κάτι που δεν έπρεπε...αλλά μπορεί να μου ξέφυγε εμένα και να θυμάσαι εσύ καλύτερα!
Μπα, μάλλον εσύ έχεις δίκιο. Δεν είναι και απ' τις σειρές που έχω πάρει ντοκτορά, οπότε δική μου η παρανόηση! #)
 
Η αλήθεια είναι ότι ενώ δεν γδυνόταν,οι ερωτικές της σκηνές είχαν τόση ένταση,που ενδεχομένως άφηνε αργότερα την αίσθηση ότι ήταν όντως γυμνή
 
η καριοφυλλια καραμπετη εχει και στον κιτρινο φακελο,η χριστινα παπα δεν θυμαμαι την σειρα,η χρυσα κοντογιωργη στους παντρεμενους εχουν ψυχη

η μαρια τζομπανακη στο γυμνο κοριτσι δεν συμπεριλαμβανεται να υποθεσω επειση ηταν ολογυμνη
 
Έφη Λογγίνου, Κατερίνα Διδασκάλου, Χριστίνα παππά και άλλες διάφορες, στις "Τολμηρές Ιστορίες". Ο πρώτος κύκλος είναι το 1994 και ο δεύτερος το 1995, και παρήλασαν ουκ ολίγες γυμνόστηθες...
 
η μαρια σπαντιδακη στα "λαυρεωτικα-η μεγαλη απεργια"
 
johnalepou είπε:
Μάλλον εννοείς την ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΖΑΡΝΤΗ
και στα δυο εμφανιζεται ημιγυμνη στην οικογενεια ζαρντη οταν την μαστιγωνει ο νικος τζογιας και

στα λαυρεωτικα-η μεγαλη απεργια οταν γδυνεται στον βασιλη διαμαντοπουλο
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Μαρία Σπαντιδάκη...Πού τη θυμηθήκατε; τρομερό πλάσμα, και σταρ Ελλάς...
 
Η Δήμητρα Ματσούκα στο σήριαλ "Δούρειος Ίππος". Από τις ελάχιστες σειρές που έχω παρακολουθήσει από την αρχή ως το τέλος. Η Ματσούκα έκανε άψογο ερωτικό ζευγάρι με τον Δημήτρη Αλεξανδρή, έναν ηθοποιό που θεωρώ ότι από τους καλύτερους της νέας γενιάς, και μου αρέσει πολύ και σαν άντρας. Η χημεία των δύο ηθοποιών στο συγκεκριμένο σήριαλ ήταν ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ και οι ερωτικές τους σκηνές πολύ HOT-HOT-HOT, πάντοτε κατά τη γνώμη μου. Το σήριαλ είχε υπέροχα τραγούδια αλλά δεν έγινε ιδιαίτερη επιτυχία. Το έχω βρει στα παλιά σήριαλ του ΑΝΤΕΝΝΑ.
 
ΦΖΠ1 είπε:
Μαρία Σπαντιδάκη...Πού τη θυμηθήκατε; τρομερό πλάσμα, και σταρ Ελλάς...

ναι ακριβως ητα σταρ ελλας και πολυ ωραια γυναικα

οταν ημουν μικρος μαρεσε πολυυ
 
Πίσω
Μπλουζα