Κροκόδειλος στο Ebay

Plink

RetroMasteR
Joined
26 Απρ 2007
Μηνύματα
1.300
Αντιδράσεις
13
Ειναι γνωστο το παιδι και μια χαρα seller/trader.

Plink είπε:
έχω ένα χρόνο να δω κροκόδειλο προς πώληση... ;)
Γιατι περιμενουν ολοι το Harmony.. ;) Θα δεις και αλλους κροκοδειλους να σκανε μυτη..
 
phil_vr είπε:
Γιατι περιμενουν ολοι το Harmony.. ;) Θα δεις και αλλους κροκοδειλους να σκανε μυτη..
Καλά προσωπικά δεν με καίει να δω κροκόδειλους :p

Το harmony όμως...αν βγει και στην τιμή που λένε...θα χαρώ να το δώ..

το θέμα είναι ότι όλο λόγια ακούμε και έργα δεν βλέπουμε...
 
To εχω δει σε alpha να δουλευει Ηλια.. καμια σχεση με τα κροκ και πολυ πιο απλουστευμενο.
 
εχεις κανα link phill για το harmony ???
 
"...ξαφνου το ματι του Simon αστραψε και ο ιδιος ξεκινησε το προυπολογισμο..." :)

Παλι φωτιες μας αναβει ο Φιλιππος...
 
Όταν λες το είδες Φίλιππα από κοντά εννοείς???

Αν είναι έτσι...σε ζηλεύω χαχαχαχα

άντε μακάρι να βγει επιτέλους στην παραγωγή...ειδικά αν η τιμή του είναι γύρω στα 50 δολάρια όπως έχουν πει τότε θα είναι όνειρο!!!

Κι'ας έχω κροκόδειλο, το περιμένω πως και πως..λόγω της μεγάλης ευκολίας και απλότητας που έχει
 
Nαι Plink, τo μηχανηματακι εφτασε για testing και στην Νεα Υορκη και μαλιστα στα χερια των παιδιων στην Legacy, οπου μια απο τις σκεψεις που ακουστηκαν ηταν μια μειξη μεταξυ FB2 και Harmony, για δημιουργια ενος μηχανηματος που να φορτωνεται με παιχνιδια σε portable μορφη (αν και κατι αναλογο εχει ηδη σχεδιασει ο Curt, χωρια που τον περιμενουμε να δωσει πληροφοριες για το δευτερο stage μεταμορφωσης του FB2 με το να μας "ξεκλειδωσει" τον τροπο φορτωσης παιχνιδιων στην rom).

Παντως, το harmony υπαρχει και δειχνει οτι λειτουργει αψογα, τουλαχιστον σε οσα τεστ που ειδα να το υποβαλουν, και μαλιστα ειχα την χαρα να φιλοξενησω ενα απο αυτα για λιγες μερες για alpha testing.
 
Πίσω
Μπλουζα