Κόμικς για πάντα

LANTZOΪ

RetroWannaBe
Joined
24 Ιουν 2010
Μηνύματα
60
Αντιδράσεις
28
Όταν είμασταν παιδιά....

[video=youtube;-_8EEfY4-_w]

 
αναμνήσεις....

Ωραίες αναμνήσεις!! :cry:
 
Καταπληκτική συλλογή και ωραία η μουσική επένδυση.Ευγε lantzoi.
 
Όλα αυτά τα τεύχη δικά σου είναι; Συγχαρητήρια φίλε μου και ευχαριστώ για τις αναμνήσεις που μου ξύπνησες...ήμουν πιτσιρίκι όταν κυκλοφόρησαν πολλά απο αυτά που παρουσίασες και τα θυμάμαι σαν και τώρα στο βιβλιοπωλείο της γειτονιάς....!
 
Πω, πω κάποτε υπήρχαν κομικς των 30 και 50 δραχμών, μακρυνες εποχές..μπραβο lantzoi!

ευχαριστουμε για τις αναμνησεις!!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Στα δεκα μου (84) νομιζω οτι αγοραζα Σπαιντερ-Μαν με 12 δραχμες!!! (μπορει να κανω και λαθος...)
 
Wally είπε:
Στα δεκα μου (84) νομιζω οτι αγοραζα Σπαιντερ-Μαν με 12 δραχμες!!! (μπορει να κανω και λαθος...)
δεν κάνεις λάθος :) εδω στο βιντεο βλέπω και κομικς με 2 και 5 δραχμές!!!και που σημερα πωλουνται χρυσάφι..
 
Πωωωωωωωωω!!!!

Βαβούρα!!!

Περιπέτεια!!!

Την σειρά DC εναντίον MARVEL την έχω μέχρι και το 15 αν θυμάμαι καλά!!!

Ένα περιοδικό όμως δεν είδα.... το ΔΥΟ... αγάπη τεράστια!!!!!

Μπράβο ρε φίλε τρομερό βίντεο!!!
 
Με συγκίνησες! Κάποια από αυτά τα θυμάμαι να τα διαβάζω. Η μουσική επένδυση πολύ ωραία.
 
φοβερο με βαβουρα και αρτσι στην παλια εκδοση αρχισα να διαβαζω....ετσι εμαθα....
 
Φιλε Lantzoi αν ποτε βρεις χρονο και το θεωρησεις και σκοπιμο θα σου προτεινα να γυρισεις ενα πιο μεγαλο video για την νεογεννητη τη RetroTV μας.

Eπικοινωνησε μαζι μας για τυχον βοηθεια σε θεματα τεχνικου εξοπλισμου, encoding κτλ
 
3δρχ είχε το Μίκυ Μάους τη δεκαετία του '70! Δεν είχα γεννηθεί αλλά τα βρήκα μετά! Το 1 σεντς του Ευρώ έχει παραπάνω τώρα! Τότε είχαμε αγοραστική δύναμη! Σκληρό νόμισμα! :cool:
 
Πίσω
Μπλουζα