Κώστας Βουτσάς

Νομιζω ξεχασατε να να αναφερθειτετε ισως την ποιο καλτ ταινεια στην οποια συμμετειχε ο Κ.Βουτσας το

Αστροναύτες για Δέσιμο ή Αστροναύτες

astronaytes.jpg


67.jpg


με τον

Θανασης Βεγγος τον Σταυρο Ξενιδη,Ζαννινο,Εφη Οικονομου,Αλ.Τζαννετακο(ντουμπλαρισμενο με αλλη <<φωνη>>)

Εδω http://www.veggos.gr/67/67.htm θα βρειτε περισσοτερες πληροφοριες σχετικα

με την υποθεση ,φωτογραφιες ,οπως και και ενα videάκι ανεβασμενο στο youtube.

[edit] αφαίρεση link ολόκληρης ταινίας [edit]

Υ.Γ Ο Κωστας Βουτσας πρεπει να βαζει υποψηφιοτητα ως ο ηθοποιος με τις ποιο πολλες

συμμετοχες σε ελληνικες καλτ Sci Fi (κωμωδιες) μαζι με το "Ο Κωτσος και οι Εξωγηινοι "
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ωραιος! Μια φορα εχω καταφερει να το δω.Μαλλον δεν το παιζουν σχεδον ποτε!
 
theoritikos είπε:
Ο ιππότης της λακούβας είναι απο τις αγαπημένες μου ταινίες! Έκλαιγα από τα γέλια! Την ξαναείδα πρόσφατα και πάλι έκλαψα απο τα γέλια.
Στο τελος της ταινιας ελεγε οτι θα γυριζοταν το νουμερο 2..Φανταζομαι δεν εγινε τελικα η μηπως μου εχει ξεφυγει?(που δεν νομιζω!)
 
Αν και ο Βέγγος είναι ίσως ο αγαπημένος μου Έλληνας ηθοποιός ομολογώ ότι δεν έχω ποτέ δεί αυτή την ταινία :precry: , προφανώς και δεν το παίζουν ποτέ Wally.
 
Omega είπε:
Αν και ο Βέγγος είναι ίσως ο αγαπημένος μου Έλληνας ηθοποιός
Κι εμένα,και κοπανάω το κεφάλι μου στον τοίχο ακόμη,που έχασα 2-3 από τη συλλογή 30 ταινιών του σε DVD,που έδωσε κάποια στιγμή κάποιο τηλεπεριοδικό...
 
Ο τελευταίος άντρας κυκλοφόρησε από το περιοδικό Avanti. Αν ενδιαφέρεσαι επικοινώνησε με το περιοδικό (έχω τη διέυθυνση αν θες επειδή το αγοράζω συχνά).
 
"Ο τελευταίος άντρας" άλλο έπος!

Λούλα παντόφλες!

Λούλα άνοιξε την πόρτα. Λούλα είπα άνοιξε την πόρτα. (Είδε κι απόειδε) Λούλα...πάω να ανοίξω εγώ την πόρτα!

:biglaugh:
 
"Ο τελευταίος άντρας" άλλο έπος!

Λούλα παντόφλες!

Λούλα άνοιξε την πόρτα. Λούλα είπα άνοιξε την πόρτα. (Είδε κι απόειδε) Λούλα...πάω να ανοίξω εγώ την πόρτα!

:biglaugh:
η ταινια απο το καναλι του σκηνοθετη ομηρου ευστρατιαδη
 
Πίσω
Μπλουζα