Λογότυπα Ιδιωτικών Τηλεοπτικών Σταθμών

stam1370

RetroMaNiaC
Joined
6 Μάρ 2008
Μηνύματα
581
Αντιδράσεις
176
Σε αυτό το φόρουμ είμαι συνυφασμένος με τα θέματα της ΕΡΤ. Και σωστά, αφού η ΕΡΤ με βρήκε μωρό και με έκανε έφηβο. Μετά, ξεκίνησα να την "ανακαλύπτω" εγώ πολύ σιγά-σιγά, όπως μπορούσα... Όμως, θέλω να επεκταθώ όσω μπορώ και στην ιδιωτική τηλεόραση. Γι' αυτό το λόγο, λοιπόν, όπως πριν λίγα χρόνια το έκανα με τα λογότυπα της ΕΡΤ, σας παραθέτω "μιά πρώτη δόση" από λογότυπα μερικών ιδιωτικών σταθμών πού είτε λειτούργησαν, είτε λειτουργούν ακόμα. Πρώτα συγκεντρωμένα εδώ και μετά θα τα ποστάρω το καθένα στο θέμα του, και όποιος θέλει και στη RetroDB. Είναι σκαναρίσματα που έκανα πριν από λίγη ώρα. Το υλικό είναι δικό μου, από περιοδικά της εποχής, άρα τα κοψίματα θα καταλάβετε πως δεν είναι photoshop, αλλά ψαλίδι. Έχω και άλλα, καθώς και ραδιοφωνικών σταθμών, αλλά...αυτά για τώρα!!! :D

Προβολή συνημμένου 82413Προβολή συνημμένου 82414Προβολή συνημμένου 82415Προβολή συνημμένου 82416Προβολή συνημμένου 82417Προβολή συνημμένου 82418

Προβολή συνημμένου 82419Προβολή συνημμένου 82420Προβολή συνημμένου 82421Προβολή συνημμένου 82422Προβολή συνημμένου 82423Προβολή συνημμένου 82424

attachment.php
attachment.php
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πίσω
Μπλουζα