[ΜΙΚΑ] O Κυρίαρχος!

Aramil

RetroN00b
Joined
17 Ιουν 2010
Μηνύματα
20
Αντιδράσεις
0
Ήμουν μικρό παιδάκι και είχα πάει στο πάρτυ του φίλου μου του Γιώργου.

Η μαμά μου του είχε αγοράσει ένα εκπληκτικό επιτραπέζιο, με κύκλωπες δράκους, γίγαντες κάστρα και βίκινγκς μινιατούρες, όλα ζωγραφισμένα σ'ενα πανέμορφο ταμπλό!

Λοιπόν η αλήθεια είναι ότι ψόφησα στη ζήλεια.

Το ζήτησα λοιπόν και (THANKS MOM!!) στην επόμενη ευκαιρία (γιορτή-γενέθλια) το είχα.

Ένα απ'τα αγαπημένα μου επιτραπέζια ακόμα και σήμερα, η αλήθεια είναι ότι έχει ελάχιστη στρατηγική σκέψη και ικανότητα ο τρόπος παιξίματος του, και κατα βάση είναι ζάρι(οκτάπλευρο.)

Ποστάρω λοιπόν για να δω, το ξέρει κανείς άλλος? το έχει κανένας συλλέκτης? Ποιές οι εντυπώσεις σας απ'αυτό?

(Μη νομίζετε ότι πούλησα/πέταξα/έχασα το δικό μου, απλά και ένα δεύτερο δεν θα με χάλαγε-έχω 3 hero quest.)

H εταιρία νομίζω λέγεται Μικα. Δεν ξέρω καν αν υπάρχει ξένη έκδοση αν και πρέπει να υπάρχει. Οποιοεσδήποτε πληροφορίες έπίσης ευπροσδεκτες!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Aramil είπε:
Ήμουν μικρό παιδάκι και είχα πάει στο πάρτυ του φίλου μου του Γιώργου.Η μαμά μου του είχε αγοράσει ένα εκπληκτικό επιτραπέζιο, με κύκλωπες δράκους, γίγαντες κάστρα και βίκινγκς μινιατούρες, όλα ζωγραφισμένα σ'ενα πανέμορφο ταμπλό!

Λοιπόν η αλήθεια είναι ότι ψόφησα στη ζήλεια.

Το ζήτησα λοιπόν και (THANKS MOM!!) στην επόμενη ευκαιρία (γιορτή-γενέθλια) το είχα.

Ένα απ'τα αγαπημένα μου επιτραπέζια ακόμα και σήμερα, η αλήθεια είναι ότι έχει ελάχιστη στρατηγική σκέψη και ικανότητα ο τρόπος παιξίματος του, και κατα βάση είναι ζάρι(οκτάπλευρο.)

Ποστάρω λοιπόν για να δω, το ξέρει κανείς άλλος? το έχει κανένας συλλέκτης? Ποιές οι εντυπώσεις σας απ'αυτό?

(Μη νομίζετε ότι πούλησα/πέταξα/έχασα το δικό μου, απλά και ένα δεύτερο δεν θα με χάλαγε-έχω 3 hero quest.)

H εταιρία νομίζω λέγεται Μικα. Δεν ξέρω καν αν υπάρχει ξένη έκδοση αν και πρέπει να υπάρχει. Οποιοεσδήποτε πληροφορίες έπίσης ευπροσδεκτες!
ριξε καμια φωτο..

κι εγω εχω 3 Hero Quest (το ενα με τις φιγουρες των μισθοφορων και το εξτρα βιβλιο με το μεγαλο αθλο)
 
[edit] dead photo [edit]

Σου θυμίζει κάτι αυτό; Μάλλον αυτό λες ε; Δεν το είχα καν υπόψη μου.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Aramil είπε:
Ήμουν μικρό παιδάκι και είχα πάει στο πάρτυ του φίλου μου του Γιώργου.Η μαμά μου του είχε αγοράσει ένα εκπληκτικό επιτραπέζιο, με κύκλωπες δράκους, γίγαντες κάστρα και βίκινγκς μινιατούρες, όλα ζωγραφισμένα σ'ενα πανέμορφο ταμπλό!

Λοιπόν η αλήθεια είναι ότι ψόφησα στη ζήλεια.

Το ζήτησα λοιπόν και (THANKS MOM!!) στην επόμενη ευκαιρία (γιορτή-γενέθλια) το είχα.

Ένα απ'τα αγαπημένα μου επιτραπέζια ακόμα και σήμερα, η αλήθεια είναι ότι έχει ελάχιστη στρατηγική σκέψη και ικανότητα ο τρόπος παιξίματος του, και κατα βάση είναι ζάρι(οκτάπλευρο.)

Ποστάρω λοιπόν για να δω, το ξέρει κανείς άλλος? το έχει κανένας συλλέκτης? Ποιές οι εντυπώσεις σας απ'αυτό?

(Μη νομίζετε ότι πούλησα/πέταξα/έχασα το δικό μου, απλά και ένα δεύτερο δεν θα με χάλαγε-έχω 3 hero quest.)

H εταιρία νομίζω λέγεται Μικα. Δεν ξέρω καν αν υπάρχει ξένη έκδοση αν και πρέπει να υπάρχει. Οποιοεσδήποτε πληροφορίες έπίσης ευπροσδεκτες!
Exeis 3 HeroQuest?? Eleos file mou xronia psaxno HeroQuest. An endiaferesai agorazo to ena. Opoios exei k thelei na mou poulisei HeroQuest agorazo amesa.
 
Πράγματι παιδιά αυτός είναι ο ΚΥΡΙΑΡΧΟΣ όπου μαζί με τον ΜΟΝΟΚΡΑΤΟΡΑ αποτελούσαν ίσως τις 2 κορυφαίες κυκλοφορίες τις ΜΙΚΑ. Πολύ συναρπαστικό παιχνίδι και είχε σαν χαρακτηριστικό το αναδιπλώμενο ταμπλό που σε περνούσε σε άλλη διάσταση!!
 
attachment.php


attachment.php


attachment.php
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ο ΚΥΡΙΑΡΧΟΣ έτσι όπως κυκλοφόρισε απο τη ΜΙΚΑ
attachment.php


attachment.php


attachment.php
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πίσω
Μπλουζα