Μάππετ Σόου - The Muppet Show (1976)

Επιτρεπεται το link σε youtube?

Eιναι muppet show Κομπλέ με μπουζούκι, σπάσιμο πιάτων και... μπαλωθιές!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
BAZUKASSSSssssss χεχεχε!!!! :biglaugh:
 
domniki ΔΕΝ υπαρχει αυτο που βρηκες!! :worship: :worship::woot:

θανατου η πιγκυ-μελινα!! αι λοβ ιτ!! :D

ο Χενσον ηταν μεγαλοφυια!!

(το εριξα κ στο αλλο φορουμακι, κραζοντας σε που δεν το εβαλες κ εκει! :diablotin: )
 
Εχω εναν φοβερο και τρομερο προμηθευτη σε βιντεακια/ανεκδοτα/κτλ, παλιο συναδελφο και τρελλο UNIXα και script-writer, που στελνει αβερτα :) Ειναι απιστευτη η ποσοτητα και η ποιοτητα του forwarded υλικου του. Κ'εγω πολλες φορες απορω μαζι του, γιατι ειναι τρομερα πηγμενος στην δουλεια και παρολα αυτα βρισκει χρονο να ξεσκαρταρει τα jokes του και να στειλει τα καταλληλα στους καταλληλους (εχει τις αναλογες forwarding lists). K'αυτος με την σειρα του εχει πολλους και διαφορους προμηθευτες, γιατι κ'αυτος, οπως κ'εγω, βαριεται να ψαχνει στο youtube ή αλλου στο web.

Αυτα τα ολιγα απλα για να μην παιρνω αδικα την δοξα του ;)
 
:clap: :clap: :clap: :clap::laugh::laugh: :laugh::laugh: :laugh::laugh:.
 
γκχμ, γκγμ..

κυριες κ κυριοι..

η δευτερη σεζον ειναι στην παραγωγη κ βγαινει προς πωληση τον Νοεμβρη!!! :happyjump: :happyjump: :happyjump:

εντος τον ημερων θα κλεισω την παραγγελια μου (ναι, απο τωρα! :D ) κ οπως φαινεται θα περασω muppet christmas μες στην ευτυχια!

οσο κ αν ξενερωνω στην σκεψη οτι την henson company την εχει αγορασει η disney (κ εχει κανει καποια πολυ ασχημα πραγματα:mad:), μπορω να πω οτι εκτιμαω το γεγονος του οτι βγαζουν τα απαντα σε επισημα box sets (με ρυθμους χελωνας βεβαια, αλλα δεν πειραζει..)
 
Death2Eliza είπε:
οσο κ αν ξενερωνω στην σκεψη οτι την henson company την εχει αγορασει η disney (κ εχει κανει καποια πολυ ασχημα πραγματα:mad:), μπορω να πω οτι εκτιμαω το γεγονος του οτι βγαζουν τα απαντα σε επισημα box sets (με ρυθμους χελωνας βεβαια, αλλα δεν πειραζει..)
Δεν πειράζει, με αυτό τον τρόπο θα εκτιμήσουμε ακόμα περισσότερο την original και αγνή περίοδο των Muppets!
 
:thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: ,απίστευτη μελωδία :) :) :)
 
άντε να συνδράμω και γω στο νήμα :)




It's time to play the music


It's time to light the lights



t's time to meet the Muppets on the Muppet Show tonight.


 


It's time to put on makeup



It's time to dress up right



It's time to raise the curtain on the Muppet Show tonight.


 


Why do we always come here



I guess we'll never know



It's like a kind of torture



To have to watch the show


 


And now let's get things started



Why don't you get things started



It's time to get things started



On the most sensational inspirational celebrational Muppetational



This is what we call the Muppet Show!
 
Σας παρουσιάζω το τελευταίο μου απόκτημα.Πραγματικά αξίζει όχι μόνο να το δείτε αλλά και να το έχετε στη συλλογή σας........είναι τέλειο. :) :) :)

[edit] dead picture [edit]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
κλαψ! προσπαθω να ξεχασω οτι ειμαι πολυ φτωχη για να παραγγειλω τα dvd της δευτερης σεζον κ τσουπ, ποσταρει η μπι-μπι κ να σου το θεμα παλι φατσα καρτα! :icon_cry: :icon_cry:
 
Ναι είναι τρομερό bi-bi!!!Το είχε και φέτος τα Χριστούγεννα στην NET. :)

(Ήρα πες μας τι ξέρεις για το παιδί του Πασχάλη... ;) )
 
Φιλτατη nana26 welcome και να σε πληροφορησω οτι το GRM δεν περιεχει copyrighted υλικο για κατεβασμα.
 
Πίσω
Μπλουζα