Μέλπω Ζαρόκωστα

ΑΡΙΣΤΑΡΧΟΣ

RetroWannaBe
Joined
21 Ιαν 2020
Μηνύματα
73
Αντιδράσεις
105
ΜΕΛΠΩ ΖΑΡΟΚΩΣΤΑ

Τί να πω για το πανέμορφο αυτό πλάσμα που ακούει στο όνομα Μέλπω Ζαρόκωστα...Ηθοποιός, συγγραφέας και ενίοτε στιχουργός...Ένα μεγάλο κεφάλαιο στον χώρο αυτόν...Έχει κάνει αρκετά και σημαντικά πράγματα τα οποία μπορεί να τα μάθει ο οποιοσδήποτε αν ψάξει είτε το διαδίκτυο είτε κάποιο άλλο μέσο πληροφορήσεως...Εγώ θα πω λιγα πράγματα για την Μέλπω ως γυναίκα...Λοιπόν...Ματάρες ασύλληπτες...Δεν βρίσκω λόγια να πω για τα μάτια της...Κορμί υπέροχο...Τί να πω για τον τύπο της!!! Ανεπανάληπτα αριστοκρατικός!!! Ελάχιστες γυναίκες έχουν τον τύπο αυτόν...Τί να πω για το ντύσιμό της! Εξαίσιον!!! Η ίδια έχει πει ότι όλα τα ρούχα που βλέπουμε στα έργα είναι δικά της!!! Τί να λέμε τώρα! Η γυναίκα γεννούσε μόδα...Σοβαρή μόδα που την έκανε μοναδική...Ηθοποιός άλλης οπτικής και τι εννοώ με αυτό: Δεν μπορείς να φανταστείς την Μέλπω να παίζει ρόλους κλαψιάρικους, με έντονο το ύφος της χαμέρπειας δηλαδή, ή την φτωχούλα που είναι έρμαιο ενός άθλιου άνδρα...Η στόφα της Μέλπως είναι το ακριβώς αντίθετον! Είναι μία κυρία που σέβεται απόλυτα τον εαυτό της, που είναι ανεξάρτητη, δυναμική, αποφασιστική και γενικώς μία γυναίκα που πρέπει να είσαι αρσενικό μιάς άλλης κοπής για να την κατακτήσεις...Την Μέλπω την λατρεύω...Μου αρέσουν όλα της...Ο τρόπος που κινείται, ο τρόπος που μιλάει, το βλέμμα της...Όλα της...Είναι ένα θηλυκό υψηλού επιπέδου...Για μένα πάντα, άποψίς μου...Παρακάτω ορισμένες εκφράσεις τις που έχω απαθανατίσει...

.ΜΕΛΠΩ.jpg
 
Πίσω
Μπλουζα