Μίνι Κουίζ - Ποια είναι;

Bambinella

Extra Galactic RetroEntity!
Joined
18 Mαϊ 2010
Μηνύματα
16.516
Αντιδράσεις
28.109
Μπορειτε να βρειτε ποια ειναι η νεαρη γυναικα της φωτογραφιας;

Προκειται για διασημη Καναδοαμερικανιδα ηθοποιο, 44 ετων σημερα.

Pamela+Anderson.bmp
Προβολή συνημμένου 134860
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Εμένα τη Μαράια Κάρεϊ μου θυμίζει αλλά δεν είναι ηθοποιός.

Κι όμως πρέπει να είναι η ... Πάμελα??? Ταιριάζει καταγωγή-ηλικία.
 
Μπραβο, βρε sunset! Ειναι η Παμελα Αντερσον και ουδεμια σχεση εχει με σημερα!

Καλα δε λεω;

media--image-279682-article-ajust_650.jpg
media--image-279682-article-ajust_650.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ναι καμία σχέση. Καλύτερα η φυσική ομορφιά... !
 
bambinella 100 είπε:
Δηλαδη σου αρεσει πιο πολυ οπως ηταν, παρα οπως ειναι τωρα;
Δε μου αρέσει σε καμία φάση! :p

Απλά πιστεύω ότι από να καταντά κάποια, φορητό δείγμα των χειρουργών, είναι προτιμότερο να διατηρεί μια φυσικότητα κι όχι αυτό το πλαστικό πράγμα που έχει καταντήσει. Είναι αντιαισθητικό τόσο ψεύτικο επάνω στις γυναίκες. Κάποιες "διορθώσεις" κατανοητές σε σημείο που δεν σπάζει εντελώς το "αληθινό". Προσωπική μου άποψη βέβαια.
 
Μίνι Κουίζ Νο 2 - Ποια είναι;

Ποια ειναι η 16χρονη κοπελα της φωτογραφιας;

Προκειται για σταρ του Χολλυγουντ που εφυγε απο τη ζωη στα μεσα της δεκαετιας του '90.

Lana-Turner%2C-They-Won%27t-For.jpg
Lana-Turner,-They-Won't-For.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πω, πω, sunset, δε σε προλαβαινω.....Μπραβο και παλι!

Ειναι η Lana Turner, σε στιγμιοτυπο απο την πρωτη της ταινια, They won't forget (1937) και οπως ειπα και παραπανω, ηταν μονο 16 χρονων οταν τη γυρισε.

Κι εδω η Lana καποια χρονια αργοτερα, οταν ειχε γινει θεα του Χολλυγουντ!

Lana-Turner-c-1940s.jpg
Lana-Turner-c-1940s.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
bambi αν πατήσεις "Απάντηση με παράθεση" φαίνονται τα ονόματά τους και αυτο-προδίδεσαι! Προσοχή!
 
johnalepou είπε:
bambi αν πατήσεις "Απάντηση με παράθεση" φαίνονται τα ονόματά τους και αυτο-προδίδεσαι! Προσοχή!
Πώς γίνεται αυτό? Εγώ όταν πατώ "απάντηση με παράθεση" μου βγαίνει μόνο η φωτό. 8)
 
Ναι, και σε μενα το ιδιο. Μονο η φωτο βγαινει.

Ελπιζω o john να μας το εξηγησει αυτο!
 
Aν πατησετε το πρωτο αριστερα κουμπι του editor (Switch Editor to Source Mode) θα δειτε αυτα που βλεπει και ο πονηρος JohnAlepou :)
 
Ο πονηρός Τζον φαίνεται ότι έχει συνηθίσει να κάνει πονηριές. Εγώ δε θα έμπαινα σε αυτή τη διαδικασία!! Γιατί η έξυπνη αλεπού από τη μύτη πιάνεται! μουαχαχα
 
John - Αλεπου ονομα και πραγμα! :D

Κριμα παντως, γιατι τωρα δε θα μπορεσω να το συνεχισω το κουιζ. Μου τα χαλασε ολα αυτο το πονηρο κουμπακι!
 
bambinella 100 είπε:
John - Αλεπου ονομα και πραγμα! :D Κριμα παντως, γιατι τωρα δε θα μπορεσω να το συνεχισω το κουιζ. Μου τα χαλασε ολα αυτο το πονηρο κουμπακι!
Υπάρχει και η άλλη λύση, να αλλάξεις το όνομα της φωτογραφίας πριν την κάνεις upload. ;)
 
Εχεις δικιο! Το δοκιμασα μολις μου το ειπες, και γινεται! (Tι μαθαινω εδω μεσα!) :cool:

Ευχαριστω πολυ, mimidon!!
 
Bambi συνεχισε!! Παντως προ ετων κυκλοφορησε στο διαδικτυο φωτο της Παμελα αμακιγιαριστης! Μεγαλη απογοητευση για τους Θαυμαστες της!!
 
Να βρε παιδια οταν πατω απαντηση με παραθεση τι βλεπω...

http://1.bp.blogspot.com/-lopwrHNdvic/ThM7TeKAJyI/AAAAAAAAVRE/cZVUG4tBYVE/s1600/[/URL]Pamela+Anderson.bmp[/img[/quote

Μα θα με τρελλανετε?? Μονο εγω το βλεπω? Ειμαι Ιωαννης,αλλα οχι και προφητης λολ
 
sunset89 είπε:
Ο πονηρός Τζον φαίνεται ότι έχει συνηθίσει να κάνει πονηριές. Εγώ δε θα έμπαινα σε αυτή τη διαδικασία!! Γιατί η έξυπνη αλεπού από τη μύτη πιάνεται! μουαχαχα
Λολ σιωπη!!!!!!!
 
Πίσω
Μπλουζα