Μαίρη Χαραλαμπάκη

ChristosM

RetroNuts!
Joined
15 Απρ 2008
Μηνύματα
1.993
Αντιδράσεις
926
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
ChristosM είπε:
Ακόμα μια τηλεπαρουσιαστρια. Ο bernard.c πιστεύει πως πρέπει να είναι η Μαίρη Χαραλαμπάκη.ΥΕΝΕΔ 8 Αυγούστου 1981.
Ότι θα βρισκόταν βίντεο και με αυτή την παρουσιάστρια, δεν το περίμενα... :thanx2: :bow:

Να είσαι καλά ChristosM και να σε ευχαριστήσω εγώ (εκ μέρους σταθμών όπως το ALTER), για τα αφιερώματα που κάνουν στις τηλεπαρουσιάστριες της κρατικής τηλεόρασης με το υλικό σου...
 
Ναι παιδια αυτη ειναι σιγουρα....Πω πω...σαν μακρινο ονειρο τη θυμαμαι, και εχει πραγματι αυτη τη ψιλονιαουριστη φωνη που μου ειχε μεινει αοριστα στο πισω μερος του μυαλου μου, οπως ειχα αναφερει σε αλλο post...Καρα super retro....Μπραβο Χρηστο

Και επι τη ευκαιρια (αν και λιγο off topic), "Το δολωμα" ειναι μια απο τις πιο αγαπημενες μου ελληνικες ταινιες
 
bernard.c είπε:
Ότι θα βρισκόταν βίντεο και με αυτή την παρουσιάστρια, δεν το περίμενα... :thanx2: :bow:
Να είσαι καλά ChristosM και να σε ευχαριστήσω εγώ (εκ μέρους σταθμών όπως το ALTER), για τα αφιερώματα που κάνουν στις τηλεπαρουσιάστριες της κρατικής τηλεόρασης με το υλικό σου...
Πόόόσο δίκιο έχεις!!! Μία μέρα είχα πετύχει αυτό το αφιέρωμα και οι "κύριοι" είχαν ζουμάρει στα πρόσωπα για να μην φαίνεται η σφραγίδα. Εντελώς αναξιοπρεπές!

Ευχαριστούμε Χρήστο για ό,τι μας προσφέρεις...
 
Δεν την θυμαμαι καθολου. Εμεινε καιρο στην ΕΡΤ?
 
Wally είπε:
Δεν την θυμαμαι καθολου. Εμεινε καιρο στην ΕΡΤ?
Στην ΥΕΝΕΔ ήταν και μάλλον δεν πέρασε καθόλου από την ΕΡΤ. Άλλο ένα βίντεο με τη Μαίρη Χαραλαμπάκη στην αρχή. Ο επιφορτωτής είναι ο Akis Papadopoulos.

 
Πίσω
Μπλουζα