Μαρία Λεκάκη

DianaTheSuperstar91

RetroMaNiaC
Joined
2 Ιουλ 2009
Μηνύματα
755
Αντιδράσεις
207
RetroDB: http://retrodb.gr/wiki/index.php/Μαρία_Λεκάκη

Να προσθέσω ότι το 1997 (αν απατά η μνήμη όλων μας) ήταν ως παρουσιάστρια προγράμματος στην ΕΤ? η Μαρία Λεκάκη, που μετά έγινε γνωστή μέσα από τον ρόλο της Πέγκυς Καρρά στο Κωνσταντίνου και Ελένης.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Μαρία Λεκάκη

καλημερα σε ολους....

[edit] Το βίντεο δεν είναι πλέον διαθέσιμο καθώς ο λογαριασμός με τον οποίο σχετίζεται έχει τερματιστεί [edit]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Μαρια Λεκακη...1997

[edit] Το βίντεο δεν είναι πλέον διαθέσιμο καθώς ο λογαριασμός με τον οποίο σχετίζεται έχει τερματιστεί [edit]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Παιδιά, συγχωρέστε με, αλλά πάντα μου άρεσε η Μαρία Λεκάκη ως εμφάνιση, και ειδικά στο τελευταίο βίντεο, εντυπωσιάστηκα...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Αναγγελία προγράμματος από την τηλεπαρουσιάστρια της ΕΡΤ Μαρία Λεκακη

μεταδόθηκε το 1995 από την ΕΤ1

[edit] Το βίντεο δεν είναι πλέον διαθέσιμο καθώς ο λογαριασμός με τον οποίο σχετίζεται έχει τερματιστεί [edit]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ντοινγκ! Τωρα κουφαθηκα!! Κοιτα τι μαθαινει κανεις!!

Παντως μονο στη σειρα Κωνσταντινου κι Ελενης μου αρεσε ο ρολος της :)
 
Δεν το ήξερα ότι ήταν παλιά παρουσιάστρια!!!!

Rakeesh εμένα μου άρεσε σε όλους τους ρόλους που έχει παίξει και πιο πολύ σαν νταντά!
 
Η Λεκακη ειναι μπυραυλος, μπιστολι, μπομπα! Με διαφορα η πιο "δυνατη" τηλεπαρουσιαστρια της κρατικης TV.
 
Πολύ καλή ως δημοσιογράφος-κάτι τέτοιο στην ΕΡΤ αλλά και καλή στα σίριαλ που έχει παίξει.
 
-Φίλοι μας, σε λίγο η νύχτα σας γίνεται μαγική!

Αυτός κι αν είναι πρωτότυπος τρόπος εκφώνησης προγράμματος! Είμαστε βέβαια στο 1995 και όχι στο 1982, όταν τότε οι παρουσιάστριες δεν ήταν τόσο χαλαρές αλλά σοβαρές και με μεγαλύτερο τρακ...
 
την εχω δει καποιες φορες πρεπει να μενει καπου απο δω εχει και μια μικρη κορη
 
Ναι 40 είναι!Όταν έπαιζε στο Κωνσταντίνου και Ελένης ήταν 28-29.
 
Δεν ήξερα ότι η Μαρία Λεκάκη ήταν παρουσιάστρια προγράμματος στην κρατική τηλεόραση.

Στη σειρά Κωνσταντίνου και Ελένης μου άρεσε ο ρόλος της...
 
Πρόσφατα είχε ξαναπαρουσιάσει κάτι στην ΕΤ3 πριν κλείσει, με τραγούδια από ελληνικές ταινιες κι ένα σκηνικό με μια τεράστια σκάλα.
 
ΦΖΠ1 είπε:
Πρόσφατα είχε ξαναπαρουσιάσει κάτι στην ΕΤ3 πριν κλείσει, με τραγούδια από ελληνικές ταινιες κι ένα σκηνικό με μια τεράστια σκάλα.
βρηκα ενα βιντεο,η εκπομπη λεγοταν "Τα τραγουδια της οθονης"



βιντεο με τη Μαρια Λεκακη στην αναγγελια προγραμματος (ΕΤ1)

http://www.youtube.com/watch?v=PMcGyTgsjfQ
 
Πίσω
Μπλουζα