Μη μου γυρνάς την πλάτη (1986 ΕΡΤ2)

bernard.c είπε:
Μια ερώτηση: τα 23 επεισόδια της σειράς ήταν όντως χωρισμένα σε 2 κύκλους επεισοδίων? Ο Α' κύκλος με 13 επεισόδια και ο Β' κύκλος με 10? Και υπήρχε κενό στην πρώτη προβολή μεταξύ 13ου και 14ου επεισοδίου?
Οχι, δεν υπηρχε κενο αναμεσα στους δυο κυκλους. Απλα, η σειρα θα μπορουσε καλλιστα να ειχε ολοκληρωθει στο 13ο επεισοδιο, αφου ο 2ος κύκλος εχει εντελως διαφορετικη υποθεση απο τον πρωτο (αποτελει φυσικα συνεχεια του, αλλα προκειται για διαφορετικη ιστορια).
 
retrofan είπε:
Στη συγκεκριμένη σειρά, έπαιζε και μια cult μορφή της δεκαετίας του 80΄, ο Μάρκος Λεζές!

tsalk είπε:
Όλα τα λεφτά ήταν ο Λεζές. Θα ανεβάσω κανένα βιντεάκι έτσι για να γελάσουμε λίγο.
Πάρτε ολίγο Μάρκο Λεζέ (Λάζαρος Μπαλαμουτιάν) ή κουμπάρος του Κωσταντίνου

http://www.youtube.com/watch?v=OGEhoi5Jomo
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Λορένα, retrofan και drspiros, σας ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας.

tsalk, σε ευχαριστούμε για το βίντεο!
 
Παιδια εδω και καιρο δεν βλεπω τα βιντεακια που ανεβαζετε. Βλεπω μονο ενα λευκο πλαισιο στην θεση που ειναι το βιντεο. Ειναι προβλημα του υπολογιστη μου εδω η γενικο?
 
Λορένα είπε:
Παιδια εδω και καιρο δεν βλεπω τα βιντεακια που ανεβαζετε. Βλεπω μονο ενα λευκο πλαισιο στην θεση που ειναι το βιντεο. Ειναι προβλημα του υπολογιστη μου εδω η γενικο?
Μάλλον του υπολογιστή σου!!! Έχεις κατεβάσει όλα τα απαραίτητα προγράμματα για αναπαραγωγή βίντεο?
 
Πολυ καλη σειρα οπως ολες του κωνσταντινου αλωστε.Φυσικα για μενα κορυφαια σειρα του ειναι τα εφτα κακα της μοιρας μου οπως και ολα τα κακα της μοιρας μου που ειναι οι αγαπημενες μου σειρες.
 
Από τις αγαπημένες χιουμοριστικές σειρές των 80s που έχουμε δυστυχώς πολλά χρόνια να δούμε από την ΕΡΤ... :(
 
Την παρακολουθούσα τακτικά και ετούτη τη σειρά. Μετά βγήκαν αρκετοί κλώνοι βέβαια...
 
Καλή σειρά, αλλά από Κωνσταντίνου προτιμώ το Τρεις και ο Κούκος.
 
attachment.php
περιοδικο Κατερινα του 19863.JPG
 
Παρα πολυ ωραια και αξεχαστη σειρα..
 
Η σειρά ξεκινάει σε επανάληψη από την μεθεπόμενη Δευτέρα στις 11 το πρωί με 3 επεισόδια καθημερινά! Στην ΕΡΤ2
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Στο έργο πολύ πλάκα έχει ο Νώντας ο οποίος τρώει σάντουιτς και σοκολάτες εν ώρα υπηρεσίας και ο Μπάμπης όταν τον βλέπει να τρώει εκνευρίζεται.
 
Πίσω
Μπλουζα