Μια Γυναίκα Από το Παρελθόν (ANT1)

Εξαιρετικη σειρα.Καποτε ειχα δει δυστηχως μονο τα πρωτα 8 επεισοδια αλλα τωρα που καταφερα να την αποκτησω απο αυριο ξεκιναω να την βλεπω.
 
Χθες το βραδυ ειδα και το τελευταιο επεισοδιο και οφηλω να ομολογησω οτι μου αρεσε παρα πολυ η συγκεκριμενη σειρα.Πριν την δω δεν την θεωρουσα τοσο καλη ωσο αλλες σειρες τετοιου ειδους οπως ο θανατος του τιμοθεου κωνστα,το μυστικο του αρη μπονσαλεντη κτλ αλλα τωρα που την ειδα ολοκληρωμενη γιατι ειχα μονο 8 επεισοδια αλαξα γνωμη.Ειδικα στο δωδεκατο επεισοδιο που αποκαλυπτεται οτι ο νικητας μοραλης και ο μαριος μοραλης ειναι το ιδιο προσωπο μπορω να πω οτι δεν το περιμενα.Εξαιρετικη σειρα οπως φυσικα και ο αγαπημενος μου σταυρος ξενιδης στο ρολο του αστυνομου μπεκα.
 
ειδαμε τα 2 πρωτα κ μας αρεσε! κλασσικη του Μαρη! απλα ρε παιδια with all respect σα να μου φανηκε οτι η Νόρα έπαιζε ολιγον τι.... κάπως? σαν να διαβαζε απο μεσα το κειμενο, δεν ξερω στα 2 πρωτα επεισοδιο αυτο μου φανηκε...
 
Τρέιλερ από την Ελληνική σειρά του ΑΝΤ-1 (Μια γυναίκα από το παρελθόν) με τους: Νόρα Βαλσάμη,Νικήτα Τσακίρογλου, Άντζελα Γκερέκου, Θάνο Καληώρα, Τάκη Χρυσικάκο και τον Σταύρο Ξενίδη . Μεταδόθηκε το 1992.
 
Τρέιλερ από την Ελληνική σειρά του ΑΝΤ-1 (Μια γυναίκα από το παρελθόν) με τους: Νόρα Βαλσάμη,Νικήτα Τσακίρογλου, Άντζελα Γκερέκου, Θάνο Καληώρα, Τάκη Χρυσικάκο και τον Σταύρο Ξενίδη . Μεταδόθηκε το 1992.
Τέλειο!! Μπράβο, FORD231!!!

Αναφέρθηκε παραπάνω, αλλά μιας και χάθηκε η εικόνα της α' έκδοσης του βιβλίου, ορίστε:
1621507669999.png
 
Πίσω
Μπλουζα