Μουσείο - Ελληνικά γαριδάκια [πίσω μέρος] Α'

mitsakos

RetroWannaBe
Joined
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
84
Αντιδράσεις
5
Η σειρά των 80's - πίσω όψεις :) , προσέξτε τα logo από τα γαριδάκια που διαφημίζονται.

30tmo2a.jpg


b3o8rb.jpg


14cqkie.jpg


2iazqk9.jpg


30j1cfl.jpg


358oylf.jpg


35arvdk.jpg


24w5z44.jpg


15hzeh3.jpg


2ep6fk0.jpg


mjygjq.jpg


2pq9uvr.jpg


33ekjef.jpg


ws2txu.jpg


kcxr8m.jpg


2v9f9dz.jpg


izyxj6.jpg


2navevc.jpg


1ootva.jpg


216g4i.jpg


9h5fsg.jpg


se15q9.jpg


2wexqfd.jpg


34yczuu.jpg


t8uuzo.jpg


21bgo6.jpg


29dcl1g.jpg
 
Θα παρακαλούσα τους admin να επιστρέψουν το ποστ στην αρχική του θέση μιάς και αποτελεί την συνέχεια του αρχικού, ευχαριστώ για την κατανόηση, αυτό το μυν. μπορεί να σβηστεί. :)
 
Εξαιρετικά!!! Μπράβο mitsako.

Τώρα που ξεκίνησες και την πίσω μεριά από τα σακκουλάκια δεν τα βάζεις και σε ένα προσωπικό αλμπουμ να μην χαθούν?
 
Ευχαριστώ :) , μην ανησυχείς εκει που είναι δεν χάνονται, Το άλμπουμ θα γίνει, το έχω υποσχεθεί.
 
Φοβερή συλλογή και πολλές αναμνήσεις! Συγχαρητήρια!!!
 
ολα αυτα ειχαν κυκλοφορησει εδω ελλαδα?

δεν τα θυμαμαι ολα για αυτο ρωταω

α! και αυτα τα εχεις κρατησει εσυ συλλογη? απιστευτο
 
panbil είπε:
ολα αυτα ειχαν κυκλοφορησει εδω ελλαδα?δεν τα θυμαμαι ολα για αυτο ρωταω

α! και αυτα τα εχεις κρατησει εσυ συλλογη? απιστευτο
-Αυτά και άλλα πολλά (υπάρχει ποστ με καταγραφή Ελλ. σνακ, δές το).

-Ναι, μ'αρέσουν οι περίεργες συλλογές...

:)
 
Πολλές αναμνήσεις!!!
 
P1020905.jpg

Μια προχειρη φωτογραφια απο αυτα που ανακαλυψα στο υπογειο^^ Βεβαια τα συγκεκριμενα θα καθαριστουν και μπουν σε scanner για καλυτερη αναλυση. :)
 
Τα έκανες συλλογή ή "ξέμειναν"?

Όπως και να 'χει, εκπληκτικό εύρημα! Ευχαριστούμε πολύ που το μοιράζεσαι μαζί μας! :flower:
 
Ξεμειναν κατω απο τα χωματα! :D
 
:thanx2: :thanx2: DarkSynbios για τη φωτογραφια!!!

Kambia το σακουλακι με τα φοφικο που ψαχνεις ειναι αυτο της παραπανω φωτο ή αυτο με το σκιουρακι ;
 
Θυμάμαι το σκιουράκι χαρακτηριστηκά. Από την άλλη θυμάμαι το πράσινο χρώμα στο σακουλάκι. Υπήρχε και τρίτη συσκευασία? Πράσινη με σκιουράκι ή τα έχω μπερδέψει στο μυαλό μου?
 
Kambia είπε:
Θυμάμαι το σκιουράκι χαρακτηριστηκά. Από την άλλη θυμάμαι το πράσινο χρώμα στο σακουλάκι. Υπήρχε και τρίτη συσκευασία? Πράσινη με σκιουράκι ή τα έχω μπερδέψει στο μυαλό μου?
τωρα που το λες: σαν να θυμαμαι κι εγω πρασινο σακουλακι και κατω αριστερα ο σκιουρος με το φιφικο.. μακαρι να βρεθει η διαφημιση για να ξεδιαλυνουμε το "μυστηριο" της συσκευασιας του φοφικο :flower:
 
Πραγματικά ένα μπράβο για τη συλλογή τέτοιων αντικειμένων που φυσικά τότε ήταν απορρίματα. Οι συσκευασίες με πάνε πολλά χρόνια πισω.
 
Πίσω
Μπλουζα