Μουσική από ελληνική ταινία.Τίτλος Μουσικής?

Joined
25 Ιουν 2024
Μηνύματα
3
Αντιδράσεις
8
Καλησπέρα σε όλους! Έχω φτιάξει σε short μια μουσική από ταινία του Στάθη Ψάλτη ''Κλεφτρόνι και Τζέντλεμαν'' αλλά δεν γνωρίζω τον τίτλο του κομματιού.Μήπως κάποιος τον γνωρίζει?Νομίζω συνθέτης είναι ο Γιώργος Θεοδοσιάδης.Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων
 
Γεια χαρά Δημήτρη.

Νομίζω δεν έχουνε κυκλοφορήσει ποτέ σε συλλογή τα τραγούδια της εν λόγω ταινίας. Όπως για παράδειγμα στο Αεροσυνοδός.
 
Γεια χαρά Δημήτρη.

Νομίζω δεν έχουνε κυκλοφορήσει ποτέ σε συλλογή τα τραγούδια της εν λόγω ταινίας. Όπως για παράδειγμα στο Αεροσυνοδός.
Καλησπέρα, ναι έχεις δίκιο , σε ευχαριστώ πολύ! Μίλησα επίσης και με την οικογένεια του συνθέτη Γιώργου Θεοδοσιάδη (μέσω μηνυμάτων) και μου είπαν πως το συγκεκριμένο μουσικό θέμα γράφτηκε για την ερωτική σκηνή και μάλιστα πρωτοακούστηκε στο Ράκος νο14 με τον Ψάλτη και την Αλιμπέρτη. Σε ευχαριστώ και πάλι πολύ για την άμμεση απάντηση:)
 
Σε ευχαριστώ πάρα πολύ!!! Προσπαθώ να το αναστήσω και πάλι .Έκανα μια μεγάλη αποχή από το κανάλι από το 2018 και ξαναήρθα φέτος.Δυστυχώς το κοινό έχει αλλάξει και τα παιδιά που παρακολουθούσαν τα μαθήματά μου μεγάλωσαν. Πλέον αυτοί που τα παρακολουθούν δεν είναι ακόμη κοινό μου και το engagement είναι δύσκολο.
 
Σε ευχαριστώ πάρα πολύ!!! Προσπαθώ να το αναστήσω και πάλι .Έκανα μια μεγάλη αποχή από το κανάλι από το 2018 και ξαναήρθα φέτος.Δυστυχώς το κοινό έχει αλλάξει και τα παιδιά που παρακολουθούσαν τα μαθήματά μου μεγάλωσαν. Πλέον αυτοί που τα παρακολουθούν δεν είναι ακόμη κοινό μου και το engagement είναι δύσκολο.
Θέλει το χρόνο του…υπομονή και καλή επιτυχία!
 
Πίσω
Μπλουζα