Μπέσσυ Αργυράκη - Greatest Hits Of 90'S

Ελπίζω να βρεις τρόπο να τα κάνεις mp3!Γιατί και εμένα στο stereo και στο μικρό κασετόφωνο μου έχουν χαλάσει οι κασέτες!
 
Ρε παιδια για αραχτε λιγο

Τα μπερδεξατε τα πραγματα

Εδω ειναι φορουμ δεν ειναι ουτε IRC,ουτε μερος να κανονισετε τις δουλειες σας!

Ειναι η δευτερη προειδοποιηση.

Φιλοι CAT2008,thebest20 δεν ανοιγετε ενα φορουμακι,να μας καλεσετε,να ποσταρουμε για warez sites,για παρανομες ψηφιοποιησεις και ανταλλαγες και μετα να σας φερνουμε τσιγαρα στη ψυρου?
 
Τελικά τι έγινε η Μπέσσυ φέτος? Δεν εμφανίστηκε να πει τη γνώμη της γιά τη φετινή συμμετοχή της Ελλάδας στη Eurovision.
 
δεν γνωρίζω!Βρήκα 2 κασσέτες της 2e την καθεμία."Απειλή" & "Ξαναγύρισα σε σένα".Δεν τις αγόρασα ακόμα!Τις έχει κάποιος,έχουν κ στίχους μέσα κ photos?
 
Το site http://www.bessyargyraki.com παραμένει ακόμα κλειστό δυστυχώς!!!!!!!!!Χτες η Μπέσσυ ήταν καλεσμένη στην εκπομπή "Ζούγκλα" του Μάκη Τριανταφυλλόπουλου αλλά δεν άκουσα τι είπε!Πάντως επανακυκλοφόρησε διπλό cd από τη Lyra με τίτλο 24 μεγάλες επιτυχίες και ουσιαστικά περιέχει τα 2 albums της "Ξαναγύρισα σε σένα" & "Θα σταματήσω φορτηγά",τα μοναδικά albums που είχε κυκλοφορήσει από τη Lyra!H τιμή του είναι στα 10-11 e και το αγόρασα!Το συστήνω ανεπιφύλακτα σε όποιον θέλει να έχει 2 σπάνια albums της Μπέσσυς από τη δεκαετία του 90!Έχουν υποστεί επεξεργασία ήχου (Remastered) & ακούγονται σαν καινούρια!!!!!!
 
Πωπω...μεγαλη Μπεσσυ!!!!!!!! :bow:

Παντα μου αρεσαν τα τραγουδια της... ( :wait2: το Αθήνα, μανα μου δικο της ηταν? νομιζα της Μουσχουρη) .

Πολλές ποπ επιτυχιες, μοναδικη φιγουρα που σου κερδιζε το βλέμμα και ενα ακαταμαχητο ''ψευδισμα'' σε καθε σ -ξ-ψ.

Παντως να πω οτι θα μπορουσε να χαρακτηριστει ανετα η τραγουδιστρια των φεστιβαλς, αφου εκτος απο το φεστιβαλ τραγουδιου ΘΕσσαλονικης και την eurovision, η Μπεσσυ εκπροσωπησε την Ελλάδα παμπολες φορες σε παγκοσμιες μουσικες διοργανωσεις και με πολλές διακρισεις και πρωτιες.
 
Πολύ καλή ήταν!το site δεν έχει ανοίξει ακόμα,όλο παίρνει παράταση
 
Κι άλλα τραγούδια της Μπέσι των λέιτ έιτις. Αν δεν μου το πεις του 1989? από το Tell it to my heart της Taylor Dayne. Και φυσικά το Ήρθες (You came, Kim Wilde). Νομίζω το σιντί ονομαζόταν "Έλα ξανά"; και ήταν κι αυτό το Ella elle l'a (δεν τα πάω καλά με τα γαλλικά, παρακαλώ διορθώστε το!), που είχε γραφεί για την Έλα Φιτζέραλντ και τραγουδηθεί από την Φρανς Γκαλ.
 
Έχω αυτές τις κασσέτες με τη Μπέσσυ

 


Είναι γιά σένα - 1977



Μπέσσυ - 1980



Πορτραίτο - 1981



Δική σου γιά πάντα - 1981



Χιλιάδες αν - 1982



Σήμερα και πάντα - 1984



Οι επιτυχίες μου - 1991



Ξαναγύρισα σε σένα - 1992



Θα σταματήσω φορτηγά - 1994
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Οι κασέτες Μπέσσυ,Πορτραίτο,Δική Σου Για Πάντα,Σήμερα και για πάντα τι τραγούδια έχουν?Αν μπορείς σκάναρε τα back σε αυτές τις κασέτες,αλλιώς γράψε την tracklist?
 
όποιος θέλει tracklist απο τις κασσετες μπορω να το ανεβασω
 
Ναι,ανέβασε κυρίως αυτά που σου ζητάω...αν μπορείς και όλα,ωστε να έχουμε τα οπισθόφυλλα!

Επίσης,ο δίσκος "Οι επιτυχίες μου" είχε κανένα bonus κομμάτι εκτός της δισκογραφίας της?

Ο δίσκος "Πορτραίτο" ήταν με επιτυχίες μόνο,από τους δίσκους που είχαν ήδη κυκλοφορήσει?Σαν best of μου κάνει ο τίτλος.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Στα οπισθόφυλλα δεν έχει τίποτα παρά μόνο τους τίτλους τραγουδιών μαζί με συνθέτη-στιχουργό. "Οι επιτυχίες μου" έχουν 14 τραγούδια και το πορτραίτο είναι συλλογή επίσης με 14 τραγούδια.
 
stakovios είπε:
Κι άλλα τραγούδια της Μπέσι των λέιτ έιτις. Αν δεν μου το πεις του 1989? από το Tell it to my heart της Taylor Dayne. Και φυσικά το Ήρθες (You came, Kim Wilde). Νομίζω το σιντί ονομαζόταν "Έλα ξανά"; και ήταν κι αυτό το Ella elle l'a (δεν τα πάω καλά με τα γαλλικά, παρακαλώ διορθώστε το!), που είχε γραφεί για την Έλα Φιτζέραλντ και τραγουδηθεί από την Φρανς Γκαλ.
Τελικά είναι του 1988. Από ηχογράφηση σε κασέτα, αλλά πιστεύω ακούγεται.

Θα αντισταθώ. Σε μουσική και στίχους=?

 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Η Μπεσσυ Αργυρακη στο τραγουδι ((Ακαταλληλο για Ανηλικους)) απο το χριστουγεννιατικο προγραμμα του ΑΝΤ1 που παρουσιασε ο Γιαννης Ζουγανελλης

που μεταδοθηκε το 1990

[edit]"ΜΠΕΣΣΥ ΑΡΓΥΡΑΚΗ (( ΑΚΑΤΑΛ..." The YouTube account associated with this video has been terminated due to multiple third-party notifications of copyright infringement.


Sorry about that.[/edit]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Μπράβο φίλε ford231 πολύ συλλεκτικό video...δεν είχα δει κανένα παλιό video της Μπέσυς σε εκπομπές!
 
Πίσω
Μπλουζα