Μπελουτσι η Τζολι;

Μπελουτσι η Τζολι

  • Μονικα

    Ψηφοφορίες: 6 54,5%
  • Αντζελινα

    Ψηφοφορίες: 5 45,5%

  • Συνολικοί ψηφοφόροι
    11
Kαι δε βαζετε; Τι χανουμε;


Η Μπελουτσι υποδυθηκε και την Ανιτα Εκμπεργκ. Καμια σχεση ομως με την Σουδεζα σταρ.
Δεν ξερω τι τις εχει πιασει ολες αυτες τις διασημες τωρα τελευταια και υποδυονται αλλες διασημες με τις οποιες μαλιστα δεν εχουν τιποτα κοινο στην εμφανιση. Υποπτευομαι πως διαπιστωσαν πως δεν περναει πια η μπογια τους ως ημι-πορνοσταρ που υπηρξαν και τωρα προσπαθουν να αποδειξουν οτι ντε και καλα ειναι του ποιοτικου.
H αντζυ έχει παίξει σε καλές παραγωγές και ταινίες αξιώσεων χωρίς γυμνο ναι ναι με ταινίες δράσης, μυστηρίου κτλ. Η Μόνικα είναι η αιώνια κινηματογραφικη ερωμένη
 
H αντζυ έχει παίξει σε καλές παραγωγές και ταινίες αξιώσεων χωρίς γυμνο ναι ναι με ταινίες δράσης, μυστηρίου κτλ.

Αν επαιξε και σε ταινιες χωρις γυμνο, τοτε αλλαζει το πραγμα.
 
Αν επαιξε και σε ταινιες χωρις γυμνο, τοτε αλλαζει το πραγμα.
Το 70 τοις εκατό των ταινιών της αντζελινα είναι χωρίς διολου γυμνο , ενώ με την μονικα δεν συμβαίνει το ίδιο
 
Το 70 τοις εκατό των ταινιών της αντζελινα είναι χωρίς διολου γυμνο , ενώ με την μονικα δεν συμβαίνει το ίδιο

Μα τι σεμνο κοριτσι τελος παντων!
Πριν απο λιγα χρονια επαιζε ενα βραδυ η τηλεοραση μια ταινια εποχης με την Τζολι και τον Μπαντερας, τιτλο δεν ξερω, και το τι εδειχνε δεν περιγραφεται. Η Τσιτσιολινα ειναι Αρσακειαδα μπροστα της.
 
Μα τι σεμνο κοριτσι τελος παντων!
Πριν απο λιγα χρονια επαιζε ενα βραδυ η τηλεοραση μια ταινια εποχης με την Τζολι και τον Μπαντερας, τιτλο δεν ξερω, και το τι εδειχνε δεν περιγραφεται. Η Τσιτσιολινα ειναι Αρσακειαδα μπροστα της.
Δύο τρεις ταινίες της να ναι ακόμα έτσι, μπροστά στην Μόνικα που παντού έχει γυμνο, είναι σεμνή η αντζυ. Δεν μας είπες ποια διαλεγεις;
 
Δεν μας είπες ποια διαλεγεις;

Oπως γινανε τωρα κι δυο, καμια. Η Μπελουτσι ειναι σαν θειτσα και η Τζολι σαν 60αρα με ετεροχρονισμενη ανορεξια.
Στα νιατα της προτιμω την Μπελουτσι.
 
Πως ήταν το 2000
13b0c81c00dc9dc821805136457e8bb9.jpg, τι δίαιτα κάνει ήθελα να ξερα, εδώ είναι γυναικάρα
 
Τότε είχε σάρκα πάνω της και ήταν κανονική ενώ τώρα δυστυχώς έχει γίνει σαν οδοντογλυφίδα.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Τότε είχε σάρκα πάνω της και ήταν κανονική ενώ τώρα δυστυχώς έχει γίνει σαν οδοντογλυφίδα.
Ναι βρε παιδί μου τι παθαίνουν, ήταν τέλεια με εξαιρετικό μπουστο, δεν υπηρχε το μπουστο της,δεν χρειαζόταν δίαιτα
 
Και η Τζολι παιδιά είχε θαυμάσιο μπουστο πριν αδυνατίσει, πιο πλούσιο από της Μόνικα.
10964066966_2060e6c4d2.jpg300aa285fca338740689900201ce5ebb.jpg
 
H jolie έχει κάνει μαστεκτομή και στα δύο στήθη λόγω πως είχε πάνω από 80 τοις εκατό πιθανότητα για καρκίνο του μαστού το χα ξεχάσει αυτο
 
Ψιλοντέρμπι πάντως μέχρι τώρα το poll. Εγώ ψήφισα Αντζελίνα στα νιάτα της. Μου βγάζει λίγο πιο dark προσωπικότητα και αυτό μου αρέσει. Έχει παίξει και στο hackers (Acid Burn). :lol:

Dade Murphy: Mess with the best, die like the rest.
 
Ψιλοντέρμπι πάντως μέχρι τώρα το poll. Εγώ ψήφισα Αντζελίνα στα νιάτα της. Μου βγάζει λίγο πιο dark προσωπικότητα και αυτό μου αρέσει. Έχει παίξει και στο hackers (Acid Burn). :lol:

Dade Murphy: Mess with the best, die like the rest.
Εχει κάνει και την ολυμπιαδα
 
Ψιλοντέρμπι πάντως μέχρι τώρα το poll. Εγώ ψήφισα Αντζελίνα στα νιάτα της. Μου βγάζει λίγο πιο dark προσωπικότητα και αυτό μου αρέσει. Έχει παίξει και στο hackers (Acid Burn). :lol:

Dade Murphy: Mess with the best, die like the rest.

Είναι πολύ dark προσωπικότητα και με βλέμμα που σε παγώνει.. Θα μπορούσες να το αντέξεις ;


Εμένα πάντα με φόβιζε τo βλέμμα της που ξαφνικά αλλάζει και γίνεται τόσο dark.. :unsure:
 
Τελευταία επεξεργασία:
Τις σκηνές δράσης μόνη της τις κάνει τις περισσότερες είναι ταλέντο σε πολλά! τώρα δεν έμεινε στην μοιραία γυναίκα το πήγε πολύ παρακάτω, το εξέλιξε.
 
Η αλήθεια είναι πως η Μόνικα είναι πολύ όμορφη για να κάνει κάτι άλλο από αυτό, με εξαίρεση την Μαρία Μαγδαληνή στα πάθη που τα πήγε περίφημα, οπότε θα μπορούσε να εξελιχθεί.
 
O γκιπσον κατάφερε και ξεκλείδωσε πράγματα και συναισθήματα από την Μόνικα, έβγαλε την ηθοποιό από μέσα της.
images.jpeg
 
Δεν τα κατάφερε ποτέ να ξεφύγει από αυτό το πρότυπο, ειναι και ο σύγχρονος ευρωπαϊκός κινηματογράφος, έτσι . Υπερβολικά όμορφη, υπερβολικά σεξυ αλλά έπρεπε να τσαλακωθει και λίγο να ανοίξει και άλλους δρόμους όπως η θερον.
 
Πίσω
Μπλουζα