Μπορεί να γίνει τρελό ανέκδοτο

DIMITRIS K.

Retro Member
Joined
28 Νοέ 2007
Μηνύματα
190
Αντιδράσεις
1
Μιλούσα τώρα με φίλο retroπληκτο και, μόλις συνήλθαμε από το γέλια απο αυτό, που έπαθε γνωστός του και απ' ό,τι φαίνεται μάστερ της αγγλικής γλώσσας και υψηλής νοημοσύνης και που δεν ξέρει που να κρυφτεί τώρα!!

Ο γνωστός του, που λέτε, εδω και μια βδομάδα καυχιόταν ότι αγόρασε Atari Falcon 030 με 2 λίρες Αγγλίας. Μάλιστα μας έλεγε κορόϊδα που δεν το ψάχνουμε για τα συγκεκριμένα, ενώ με λίγο ψάξιμο, μπορούμε να βρούμε σε εξευτελιστική τιμή από κάποιον "ασχετο", όπως ισχυριζόταν, που τον πουλάει στο ebay. Σήμερα λοιπόν του ήρθε ο falcon ταχυδρομικά. Θέλετε να δείτε τι παράγγειλε??? Κλίκ μι!!! :bow: :D
 
Χα χα χα!!! :biglaugh:

Από τα καλύτερα που έχω ακούσει!!!

Καλά, το "fridge magnet" δε το διάβασε... Τον χάρακα στη φωτογραφία δεν τον είδε;;;

Παρεπιπτόντως, μπορώ να φτιάξω άνετα, λόγω της δουλειάς μου, μαγνητάκια με τους αγαπημένους μας υπολογιστές (και όχι μόνο)...

Αυτό που χρειάζεται είναι ρολό μαγνήτης, πλαστικοποιητής, printer και ταινία διπλής όψεως...
 
Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα έλεος! :D :D:D

Εντωμεταξύ για αυτό που πήρε τελικά και για δύο λίρες, ακριβό είναι! Δεν κάνουν τόσο στους πάγκους στο μοναστηράκι!
 
Σε κάτι τέτοιες περιπτώσεις είναι να λές "υπάρχει Θεός"!!! :D :D:D
 
Εμένα πάλι μου φαίνεται απίστευτο να νόμιζε ο γνωστός του φίλου σου ρε DIMITRIS K,ότι αγόραζε Falcon πραγματικά....
 
Χαχα καλό! :D

Καλά στο ebay έχουν γίνει πολλά κουλά, θυμάμαι αυτό αλλά το συγκεκριμένο με το falcon δεν είναι scam ή κάτι τέτοιο

όντως το κουλό είναι που δεν το πρόσεξε ο γνωστός του φίλου σου :D

btw καλές διακοπές σε όλους παιδιά

είχα καιρό να μπω και είπα να δω τι κάνετε :)
 
ΧΑ!ΧΑ!ΧΑ!ΧΑ! Πολύ γέλιο!

BTW ωραίο το μαγνητάκι... :D
 
Δεν ήμουν και μπροστά, αλλά δεν νομίζω να τον έπαιρνε να παριστάνει τον ηλίθιο!! Στο κάτω κάτω έχει αποδειχτεί ότι είτε από απροσεξία είτε απο ασζετοσύνη, βλακίες γίνονται!!Όπως και να χει, φαντάζομαι τη φάτσα του, όταν του φέρνει το δεματάκι ο ταχυδρόμος και το κοιτάει με απορία, πως μπορεί ένας falcon να΄χώρεσε εκει!!!! :points:
 
Πίσω
Μπλουζα