Μπριζίτ Μπαρντό

tonytony

retron00b (sick admin's joke!)
Joined
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
28.129
Αντιδράσεις
48.287
Ξεφυλλίζοντας και ξεφυλλίζοντας αυτές τις μέρες έπεσα πολλές φορές επάνω στο όμορφο πρόσωπο της Μπριζίτ Μπαρντό. Και τότε σκέφτηκα τη φίλη Bambinella και είπα να ανοίξω αυτό το θέμα , όχι μόνο για κείνη βέβαια , για όλους! Διάφορες ειδησούλες και αποκόμματα για τη Γαλλίδα σταρ με ωραίες φωτογραφίες που θα ήταν κρίμα να έμεναν "κρυμμένες" και θαμμένες μέσα στις σελίδες των περιοδικών! Οπότε ένας κόπος παραπάνω στο σκάνερ νομίζω άξιζε τον κόπο...

image_128009.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κανονικα, tonytony, εγω θα επρεπε να μπορουσα να σου εβαζα δυο "Eυχαριστω" σε αυτο το υπεροχο καινουργιο θεμα που ανοιξες! :)
 
bambinella 100 είπε:
Κανονικα, tonytony, εγω θα επρεπε να μπορουσα να σου εβαζα δυο "Eυχαριστω" σε αυτο το υπεροχο καινουργιο θεμα που ανοιξες! :)
:flower: Αρκεί που σου κανα πιστεύω ευχάριστη έκπληξη! Το ευχαριστώ από καρδιάς φτάνει και περισσεύει!
 
Ηταν θαυμασια η εκπληξη σου και θα παρακολουθω το θεμα με πολλη ανυπομονησια και μεγαλο ενδιαφερον!
 
755.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
789.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Το εξώφυλλο μεταφέρθηκε και εδώ όπως το ζητήσατε και μπόνους μια φωτογραφία από άλλο έντυπο

 812.jpg

783.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ευχαριστουμε, tonytony, και για τη μεταφορα και για την καινουργια φωτογραφια η οποια προερχεται μαλλον απο την ταινια Η ιδιωτικη μου ζωη. (1962)
 
Κοιτώντας την παραπάνω φωτογραφία, το μόνο που μπορώ να σκεφτώ για άλλη μία φορά, είναι το πόσο κατέκλεψε η Αλίκη την Μπριζίτ...
 
perlastar είπε:
Κοιτώντας την παραπάνω φωτογραφία, το μόνο που μπορώ να σκεφτώ για άλλη μία φορά, είναι το πόσο κατέκλεψε η Αλίκη την Μπριζίτ...
:thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:
 
Ε καλά ως ένα σημείο όταν ήταν μικρές και οι δυο , μετά όταν μεγάλωσαν πιστεύω ήταν εντελώς διαφορετικές. Αλήθεια ας μας πει η Bambinella αν ξέρει στο περίπου μια και μπήκαμε σε διαδικασία "σύγκρισης" , είχαν πολλά χρόνια διαφορά μεταξύ τους;
 
Αφου με ρωτατε λοιπον, η Αλικη ηταν γεννημενη τον Ιουλιο του 1932 και η Μπριζιτ τον Σεπτεμβριο του 1934.

Οποτε, η Αλικη περνουσε τη Μπριζιτ κατα 2 χρονια και 2 μηνες.
 
bambinella 100 είπε:
Αφου με ρωτατε λοιπον, η Αλικη ηταν γεννημενη τον Ιουλιο του 1932 και η Μπριζιτ τον Σεπτεμβριο του 1934.Οποτε, η Αλικη περνουσε τη Μπριζιτ κατα 2 χρονια και 2 μηνες.
1932;;; πολλά δεν της βάζεις; η βιογραφία της έλεγε 1937 (που δεν ισχύει σαφώς) αλλά επίσημα μέχρι και στο μνήμα της ακόμα , γράφει 1934. Εν πάσει περιπτώσει δύο χρόνια πάνω δυο χρόνια κάτω...
 
Ειναι 1932 και το γνωριζω απο καλη πηγη αυτο. Τωρα αν στο μνημα της γραφει 1934, τοτε η Αλικη συνεχιζει να κρυβει την ηλικια της και μετα θανατον.
 
839.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
867.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
901.jpg

900.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
992.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πίσω
Μπλουζα